1
Fidelio

Philips Fidelio SoundHub

Zestaw kina domowego 2.1

  -{discount-percentage}%

  Philips Fidelio SoundHub

  Zestaw kina domowego 2.1

  HTS9241/12

  Zapierająca dech wyrazistość wszystkich dźwiękowych detali

  Odkryj technologię Crystal Clear Sound w nowym zestawie kina domowego SoundHub HTS9241. Tytanowe głośniki wysokotonowe zapewniają niezwykłą wyrazistość każdego dźwiękowego detalu. Ciesz się ulubionymi filmami i muzyką w takiej postaci, w jakiej zostały nagrane. Zobacz wszystkie korzyści

  HTS9241/12

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Zapierająca dech wyrazistość wszystkich dźwiękowych detali

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zapierająca dech wyrazistość wszystkich dźwiękowych detali

Odkryj technologię Crystal Clear Sound w nowym zestawie kina domowego SoundHub HTS9241. Tytanowe głośniki wysokotonowe zapewniają niezwykłą wyrazistość każdego dźwiękowego detalu. Ciesz się ulubionymi filmami i muzyką w takiej postaci, w jakiej zostały nagrane. Zobacz wszystkie korzyści

HTS9241/12

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Fidelio SoundHub Zestaw kina domowego 2.1

Blu-ray 3D, Tytanowe głośniki wysokotonowe HTS9241/12 Znajdź podobne produkty

Zapierająca dech wyrazistość wszystkich dźwiękowych detali

Fascynacja Dźwiękiem

 • Tytanowe głośniki wysokotonowe zapewniają dźwięk o doskonałej czystości, bez zakłóceń

  Tytanowe głośniki wysokotonowe zapewniają dźwięk o doskonałej czystości, bez zakłóceń

  Te głośniki wysokotonowe, zaprojektowane w ramach współpracy partnerskiej i wykonane z tytanu, są bardzo wytrzymałe i lekkie, co zapewnia dźwięk bez zniekształceń. Ich niewiarygodna odporność na zniekształcenia oraz rezonans w całym zakresie słyszalnej częstotliwości gwarantują doskonałą wyrazistość wszystkich dźwiękowych detali.

 • Doskonałe wzmacniacze klasy D pozwalają zachować każdy dźwiękowy detal

  Doskonałe wzmacniacze klasy D pozwalają zachować każdy dźwiękowy detal

  Opracowane przez firmę Philips doskonałe głośniki klasy D stworzono, aby zachować oryginalne brzmienie i uzyskać większą dokładność sygnału audio. Dzięki temu akustyczne detale występujące w muzyce i filmach można usłyszeć tak, jak chciał tego ich autor.

 • Telewizor Full HD 3D Blu-ray pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Telewizor Full HD 3D Blu-ray pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Zachwyć się filmami trójwymiarowymi we własnym pokoju na ekranie telewizora Full HD 3D. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów zapewnia głębię i realizm obrazu w wysokiej rozdzielczości 1080 x 1920. Efekt trójwymiarowy w rozdzielczości Full HD powstaje w zestawie kina domowego dzięki zastosowaniu specjalnych okularów zasłaniających prawe i lewe oko synchronicznie ze zmieniającymi się obrazami. Szeroka gama filmów 3D dostępnych na płytach Blu-ray zapewnia dostęp do rozrywki w najwyższej jakości. Technologia Blu-ray zapewnia również nieskompresowany dźwięk, dzięki czemu możesz cieszyć się niewiarygodnie realistycznymi wrażeniami dźwiękowymi.

 • Wbudowana stacja dokująca zapewnia wygodne odtwarzanie z urządzeń iPod i iPhone

  Wbudowana stacja dokująca zapewnia wygodne odtwarzanie z urządzeń iPod i iPhone

  Wbudowana stacja dokująca do urządzenia iPod/iPhone umożliwia odtwarzanie filmów i muzyki oraz wyświetlanie zdjęć z urządzenia iPod/iPhone. Ponadto, umożliwia ładowanie i sterowanie urządzeniem iPod/iPhone oraz przeglądanie jego zawartości na ekranie telewizora – to wszystko przy użyciu pilota do zestawu kina domowego. Zintegrowana stacja dokująca pozwala cieszyć się rozrywką w domu bez kłopotów związanych z przewodami i złączami – to niezwykle proste.

 • Technologia Smart TV umożliwia dostęp do serwisów i multimediów internetowych na telewizorze

  Technologia Smart TV umożliwia dostęp do serwisów i multimediów internetowych na telewizorze

  Zestawy kina domowego firmy Philips z technologią Smart TV oferują rozmaite funkcje, takie jak Net TV, DLNA czy MyRemote. Usługa Net TV zapewnia szeroki zakres informacji internetowych i różnorodną rozrywkę na ekranie telewizora. Wystarczy wybrać opcję Net TV w menu głównym i można przeglądać usługi, takie jak wideo na życzenie* z najnowszymi filmami w rozdzielczości HD czy Catch-up TV. Obsługa standardu DLNA umożliwia oglądanie zdjęć i filmów oraz słuchanie muzyki zapisanej w komputerze bez konieczności wstawania z wygodnej kanapy. A jeśli nie możesz znaleźć pilota zdalnego sterowania, możesz skorzystać ze smartfona lub tabletu i sterować zestawem kina domowego za pośrednictwem aplikacji Philips MyRemote.

 • Technologia Virtual Surround Sound zapewnia realistyczne wrażenia filmowe

  Technologia Virtual Surround Sound zapewnia realistyczne wrażenia filmowe

  Technologia Virtual Surround Sound opracowana przez firmę Philips pozwala uzyskać bogaty, przestrzenny dźwięk przy pomocy zestawu liczącego mniej niż 5 głośników. Wysoce zaawansowane algorytmy przestrzenne wiernie oddają charakterystykę fal dźwiękowych, jaka występuje w idealnym środowisku dźwiękowym 5.1. Dowolne źródło dźwięku stereo wysokiej jakości jest przekształcane w naturalny, wielokanałowy dźwięk przestrzenny. Nie trzeba już kupować dodatkowych głośników, przewodów ani stojaków, aby uzyskać dźwięk wypełniający całe pomieszczenie.

 • Niezwykłe kolumny z odkrytym głośnikiem wysokotonowym zapewniają dźwięk bez zakłóceń

  Niezwykłe kolumny z odkrytym głośnikiem wysokotonowym zapewniają dźwięk bez zakłóceń

  Niezwykłe kolumny z odkrytym głośnikiem wysokotonowym — stworzone, aby uzyskać maksymalne rozproszenie i otwartość dźwięku.

 • Wbudowana sieć Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe korzystanie z podłączonych nośników

  Wbudowana sieć Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe korzystanie z podłączonych nośników

  Dzięki wbudowanej sieci Wi-Fi wystarczy podłączyć zestaw kina domowego bezpośrednio do sieci domowej, aby cieszyć się z bogatej oferty popularnych usług internetowych. Możesz korzystać z najlepszych stron internetowych, oferujących filmy, zdjęcia, serwisy informacyjno-rozrywkowe oraz inne treści, dopasowanych do ekranu Twojego telewizora.

 • Krystalicznie czysty dźwięk zapewniający wyraźny i dokładny dźwięk

  Krystalicznie czysty dźwięk zapewniający wyraźny i dokładny dźwięk

  Dzięki technologii Crystal Clear Sound firmy Philips możesz teraz rozpoznać i docenić najdrobniejsze niuanse dźwięku, który będzie brzmieć tak, jak chciał wykonawca lub reżyser. Technologia Crystal Clear Sound sprawia, że dźwięk jest odtwarzany wiernie, dokładnie i bez zniekształceń — czy będzie to film akcji, czy musical lub koncert na żywo. Wyposażone w nią zestawy kina domowego firmy Philips ograniczają do minimum obróbkę sygnału audio, aby zachować pierwotną czystość źródłowego dźwięku. Ostatecznym rezultatem jest dźwięk o wyższej precyzji.

 • Praktyczna konstrukcja wykonana z matowego aluminium i szkła

  Praktyczna konstrukcja wykonana z matowego aluminium i szkła

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Zestaw kina domowego można również dopasować do wszystkich innych telewizorów Philips.
 • Aby sprawdzić, czy usługi wideo na żądanie (Video on Demand) są dostępne w Twoim kraju, odwiedź stronę www.philips.com/blu-ray.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu