1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Przenośna kamera internetowa do laptopów

  Komunikuj się wszędzie, zawsze i w każdych warunkach. Jej unikalny giętki wysięgnik można podłączyć do laptopa, a wbudowana lampka pozwala na prace w ciemnościach. Kiedy skończysz, zakryj obiektyw osłoną, złóż kamerę i gotowe! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Przenośna kamera internetowa do laptopów

Komunikuj się wszędzie, zawsze i w każdych warunkach. Jej unikalny giętki wysięgnik można podłączyć do laptopa, a wbudowana lampka pozwala na prace w ciemnościach. Kiedy skończysz, zakryj obiektyw osłoną, złóż kamerę i gotowe! Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Przenośna kamera internetowa do laptopów

Z osłoną obiektywu i wskaźnikiem pracy

 • Elastyczne ramię zapewnia dokładne ustawienie

  Silne i elastyczne ramię stanowi idealne uzupełnienie kamery do laptopa. Ustaw ją tam, gdzie zechcesz i będziesz mieć pewność, że tam pozostanie! Kiedy musisz ruszać w drogę, złóż pałąk w dowolny sposób, aby łatwiej spakować go w torbie.

 • Przesuwana osłona obiektywu chroni kamerę, gdy nie jest używana

  Przesuwana osłona umieszczona na korpusie kamery internetowej spełnia rolę zabezpieczenia obiektywu w czasie, gdy kamera nie jest używana. Przesunięcie osłony w dół powoduje odsłonięcie lampki i uaktywnienie oświetlenia klawiatury.

 • Zintegrowana lampka oświetla użytkownika i klawiaturę

  Włączamy światło i do dzieła! Wbudowana w kamerze internetowej lampka służy do oświetlania klawiatury komputera w przypadku słabych warunków oświetleniowych. Przydaje się również do oświetlenia twarzy podczas pogawędek wideo przez Internet.

 • Płynny obraz wideo z szybkością 30 klatek/s

  Usiądź i ciesz się doskonałym obrazem o szybkości 30 klatek na sekundę i lepszą jakością wideokonferencji.

 • Doskonała rozdzielczość VGA zapewnia wysokiej jakości obrazy

  Kamera internetowa rejestruje zdjęcia i gotowe do wysłania w postaci wiadomości e-mail obrazy bez migotania w rozdzielczości VGA (Video Graphics Array – 640 x 480). Dzięki takiej rozdzielczości, kamerę śmiało można określić mianem profesjonalnej. Dodawaj wysokiej jakości zdjęcia do dokumentów, stron internetowych i wiadomości e-mail lub wydrukuj obrazy o jakości fotograficznej.

 • Automatyczny optymalizator obrazów pozwala uzyskać doskonałą jakość obrazu

  Automatyczny optymalizator obrazów pozwala uzyskać doskonałą jakość obrazu z kamery internetowej, automatycznie zmieniając ustawienia obrazu w zależności od dostępnego oświetlenia.

 • Menedżer instalacji ułatwia konfigurację

  Dzięki łatwemu w obsłudze menedżerowi instalacji skonfigurujesz swoją kamerę w kilka sekund. Wystarczy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami, aby idealnie skonfigurować kamerę do pracy z komputerem.

 • VLounge pozwala wykonywać, archiwizować i zarządzać zdjęciami i wideo-pocztą

  Oprogramowanie do wygodnego przechwytywania, zarządzania i archiwizowania zdjęć i wideoklipów. Za pomocą kilku kliknięć myszą możesz tworzyć i wysyłać wiadomości e-mail z dołączonymi filmami. To oprogramowanie pozwala na pełne wykorzystanie możliwości kamery internetowej firmy Philips.

 • Zgodność z MSN, Skype i innymi bezpłatnymi komunikatorami internetowymi

  Podczas projektowania kamery i tworzenia oprogramowania uwzględniono wszystkie systemy komunikatorów internetowych. Dzięki temu można dodawać obraz wideo do programu Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger i innych bezpłatnych komunikatorów internetowych. Kamera pracuje również z programem Windows Messenger i NetMeeting, pozwalając zestawić wieloosobową konferencję wideo. Kolejną jej zaletą jest gwarancja zgodności z przyszłymi rozwiązaniami.

 • Zgodność z każdym dostępnym oprogramowaniem graficznym

  Kamera internetowa współpracuje z każdym dostępnym bezpłatnym i profesjonalnym oprogramowaniem graficznym. Zarejestruj ujęcie lub zrób zdjęcie i otwórz je w dowolnym programie graficznym.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu