1
Soniczne szczoteczki do zębów

Sonicare

Philips Sonicare DiamondClean Smart

Szczoteczka soniczna z aplikacją

  Philips Sonicare DiamondClean Smart

  Szczoteczka soniczna z aplikacją

  Najlepsza szczoteczka do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej

  DiamondClean Smart to nasza najlepsza szczoteczka do zębów umożliwiająca kompleksową pielęgnację jamy ustnej. Niezwykle innowacyjne i skuteczne główki szczoteczki pozwalają skupić się jednocześnie na wszystkich aspektach zdrowia jamy ustnej, a technologia Smart Sensor pozwala korzystać ze spersonalizowanych komunikatów i porad. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Najlepsza szczoteczka do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Najlepsza szczoteczka do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej

DiamondClean Smart to nasza najlepsza szczoteczka do zębów umożliwiająca kompleksową pielęgnację jamy ustnej. Niezwykle innowacyjne i skuteczne główki szczoteczki pozwalają skupić się jednocześnie na wszystkich aspektach zdrowia jamy ustnej, a technologia Smart Sensor pozwala korzystać ze spersonalizowanych komunikatów i porad. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Sonicare DiamondClean Smart Szczoteczka soniczna z aplikacją

Spersonalizowane porady, Inteligentne czujniki główki, Inteligentny dobór programu do główki, 4 programy, 3 poziomy intensywności HX9903/03 Znajdź podobne produkty

Najlepsza szczoteczka do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej

Poczuj pewność siebie dzięki 100% czystości

 • Usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej*, zapewniając dokładne czyszczenie

  Usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej*, zapewniając dokładne czyszczenie

  Nałóż na rączkę szczoteczki główkę Premium Plaque Control, aby poczuć, na czym polega najdokładniejsze czyszczenie. Dzięki miękkim elementom bocznym włosie główki dopasowuje się do kształtu każdego zęba, czterokrotnie zwiększając powierzchnię kontaktu z zębami***. Pozwala także usunąć nawet 10 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc*.

 • Nawet 7 razy zdrowsze dziąsła* już w 2 tygodnie

  Nawet 7 razy zdrowsze dziąsła* już w 2 tygodnie

  Wybierz główkę szczoteczki Premium Gum Care, aby poprawić zdrowie swoich dziąseł. Mniejszy rozmiar oraz specjalne włosie, które dopasowuje się do linii dziąseł zapewniając delikatne i jednocześnie efektywne czyszczenie, tam gdzie rozpoczyna się zapalenie dziąseł. Badania klinicznie wykazały, że zmniejsza ryzyko zapalenia dziąseł o 100%* i pozwala uzyskać nawet 7-krotnie zdrowsze dziąsła już w 2 tygodnie*.

 • Usuwa do 100% więcej przebarwień** w ciągu zaledwie 3 dni

  Usuwa do 100% więcej przebarwień** w ciągu zaledwie 3 dni

  Wypróbuj główkę szczoteczki Premium White, aby usunąć powierzchniowe przebarwienia i odsłonić śnieżnobiały uśmiech. Badania klinicznie wykazały, że gęsto ułożone, umieszczone centralnie włosie główki Premium White usuwa do 100% więcej przebarwień w ciągu zaledwie 3 dni**.

 • Monitoruje miejsca szczotkowania i wskazuje obszary, które zostały pominięte

  Monitoruje miejsca szczotkowania i wskazuje obszary, które zostały pominięte

  Dzięki naszemu inteligentnemu czujnikowi położenia zawsze będziesz wiedzieć, które miejsca zostały wyszczotkowane, a które pominięte. Funkcja monitorowania w czasie rzeczywistym w aplikacji Philips Sonicare informuje o dokładnym wymyciu zębów oraz uczy, jak lepiej i uważniej je szczotkować.

 • Wskazuje pominięte miejsca podczas szczotkowania, co pozwala umyć 100% powierzchni zębów

  Wskazuje pominięte miejsca podczas szczotkowania, co pozwala umyć 100% powierzchni zębów

  Jeśli zdarzy się, że pominiesz jakieś miejsce podczas szczotkowania zębów, funkcja TouchUp aplikacji poinformuje Cię o tym. Możesz wrócić do tego miejsca i mieć pewność, że za każdym razem dokładnie myjesz wszystkie obszary jamy ustnej.

 • Rozpocznij lepszą pielęgnację kłopotliwych obszarów

  Rozpocznij lepszą pielęgnację kłopotliwych obszarów

  Masz jakieś kłopotliwe obszary, które wskazał dentysta? Pokażemy je na trójwymiarowej mapie uzębienia w aplikacji i przypomnimy o zwróceniu na nie szczególnej uwagi podczas mycia zębów.

 • Ostrzega, gdy zbyt mocno naciskasz

  Ostrzega, gdy zbyt mocno naciskasz

  Możesz nie zauważyć, że szczotkujesz zęby zbyt mocno, ale szczoteczka DiamondClean Smart na pewno to zarejestruje. Jeśli zbyt mocno będziesz dociskać szczoteczkę, podświetlany pierścień na końcu uchwytu szczoteczki zacznie migać. Jest to subtelne przypomnienie, aby szczotkować delikatniej i pozwolić główce szczoteczki wykonać całą pracę. 7 na 10 osób uznało, że dzięki tej funkcji lepiej szczotkuje zęby.

 • Pomaga ograniczyć ścieranie zębów

  Pomaga ograniczyć ścieranie zębów

  Korzystając ze szczoteczki sonicznej, pozwalasz jej szczotkować zęby. Umieściliśmy w uchwycie szczoteczki czujnik ścierania, który przypomina, aby ograniczyć zbyt mocne szczotkowanie. W ten sposób można udoskonalić technikę i czyścić zęby w bardziej delikatny oraz skuteczniejszy sposób.

 • Główki szczoteczki automatycznie wybierają optymalne ustawienie

  Główki szczoteczki automatycznie wybierają optymalne ustawienie

  Zastanawiasz się, jakiego programu lub poziomu intensywności użyć? Koniec z rozterkami. Mikroukład w główce szczoteczki informuje szczoteczkę DiamondClean Smart, z jakiego trybu korzystasz. Jeśli nałożysz główkę szczoteczki Gum Care, szczoteczka do zębów będzie wiedziała, że ma wybrać optymalny program i intensywność, aby zapewnić delikatną i skuteczną pielęgnację dziąseł. Wystarczy uruchomić pracę szczoteczki.

 • Zadbaj, aby wykorzystywać pełnię możliwości główki szczoteczki

  Zadbaj, aby wykorzystywać pełnię możliwości główki szczoteczki

  Główki szczoteczki z czasem się zużywają i stają się mniej skuteczne w usuwaniu kamienia. Dzięki inteligentnemu rozpoznawaniu główki szczoteczki zawsze będziesz wiedzieć, kiedy nadszedł czas na wymianę główki szczoteczki. Szczoteczka do zębów rejestruje, jak długo i jak mocno szczotkujesz zęby każdą główką szczoteczki, i informuje, gdy nadejdzie czas na jej wymianę. Można również monitorować czas używania szczoteczek do zębów w aplikacji Philips Sonicare, a nawet zamówić nowe główki.

 • Do wyboru są 4 tryby i 3 ustawienia intensywności

  Do wyboru są 4 tryby i 3 ustawienia intensywności

  Dzięki szczoteczce DiamondClean Smart otrzymujesz pełny zestaw funkcji. 3 ustawienia intensywności pozwalają udoskonalić styl mycia zębów, a 4 programy zaspokoją wszystkie potrzeby w zakresie szczotkowania. Program Clean zapewnia wyjątkową czystość każdego dnia, program White+ usuwa przebarwienia, program głębokiego czyszczenia Deep Clean+ pobudza i oczyszcza, a program zdrowia dziąseł Gum Health delikatnie czyści wzdłuż linii dziąseł.

 • Wysokiej jakości szklanka do ładowania i etui podróżne

  Wysokiej jakości szklanka do ładowania i etui podróżne

  Ładowanie szczoteczki jeszcze nigdy nie było tak proste. Po umyciu zębów wystarczy włożyć szczoteczkę do eleganckiej szklanki, a szczoteczka natychmiast zacznie się ładować. Szklana ładowarka jest stylowym dodatkiem do łazienki, a także może służyć jako szklanka do płukania zębów. Jednokrotne naładowanie szczoteczki gwarantuje nawet do 3 tygodni czasu do całkowitego wyczerpania baterii. Nasze wysokiej jakości etui pozwala na higieniczne przechowywanie szczoteczki w podróży.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • W porównaniu ze zwykłą szczoteczką
 • * W porównaniu ze zwykłą szczoteczką i pastą wybielającą wiodącej marki.
 • ** W porównaniu z główką DiamondClean.
 • *** W trybie zdrowia dziąseł Gum Health, w porównaniu ze zwykłą szczoteczką, w ciągu dwóch tygodni.
 • **** Po 3 dniach używania w trybie White+ w porównaniu ze zwykłą szczoteczką.
 • ***** W przypadku dwóch 2-minutowych cykli czyszczenia dziennie (w trybie standardowym).

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też