Akcesoria i części do ekspresów do kawy
Saeco: Akcesoria i części
Pakiet powitalny z 2 wyjątkowymi mieszankami kawy

Saeco Caffè Selezione Nobile Pakiet powitalny

2 wyjątkowe mieszanki kawy, 70 g każdej mieszanki CA6810/00 Znajdź podobne produkty
 • Wszystko zaczyna się od najlepszych ziaren

  Saeco Caffè Selezione Nobile

  Pakiet powitalny

  CA6810/00 Znajdź podobne produkty

  Ten wyjątkowy pakiet powitalny umożliwia wypróbowanie wszystkich mieszanek Saeco Caffè Selezioni Nobili. Zafunduj sobie najbogatszy smak kawy dzięki połączeniu mieszanki Saeco Caffè Selezioni Nobili i ekspresu Saeco. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zgodne produkty

Wszystko zaczyna się od najlepszych ziaren

starannie dobranych do ekspresu Saeco

 • Bogactwo smaków kawy uprawianej na dużych wysokościach

  Wysokość odgrywa ważną rolę w rozwoju ziaren kawy. Warunki występujące na dużych wysokościach — temperatura i opady deszczu — zapewniają wolniejszy cykl wzrostu kawowca i tym samym czas na to, by ziarna nabrały bogatego aromatu.

 • Wybór ziaren na podstawie specjalnych cech sensorycznych

  Starannie łączymy ze sobą ziarna z najlepszych upraw, aby uzyskać optymalną równowagę aromatu, konsystencji, posmaku, kwaśności i wyglądu kawy.

 • Niezmiennie wysoka jakość przez cały rok

  Współpracujemy z hodowcami tylko tych gatunków kawy, których ziarna zachowują swój indywidualny charakter przez cały rok, dzięki czemu można cieszyć się zawsze tą samą jakością kawy.

 • Dokładne przesiewanie pozwalające wybrać tylko najlepsze ziarna

  Przesiewanie odbywa się natychmiast po zebraniu w celu oddzielenia ziaren niedojrzałych, uszkodzonych, odbarwionych lub innych, które nie spełniają norm. Następnie wykonywanych jest kilka dodatkowych procedur kontroli i sortowania, aby tylko odpowiednie ziarna kawy trafiły na koniec do Twojego ekspresu.

 • Indywidualne palenie każdej mieszanki do uzyskania perfekcyjnego aromatu

  Indywidualne palenie umożliwia zachowanie wewnętrznego bogactwa aromatów każdej mieszanki kawy.Są one palone osobno, a dopiero potem mieszane w odpowiednich proporcjach w celu zachowania bogactwa aromatu.

 • Unikatowe ustawienia dostosowane do typu ziaren

  W pełni automatyczne ekspresy umożliwiają przygotowanie kawy na wiele sposobów. W Saeco wypróbowaliśmy je wszystkie i wybraliśmy te, które najlepiej pasują do Caffè Selezione Nobile. Teraz możesz cieszyć się najlepszą kawą już od pierwszej filiżanki.

 • Idealne do espresso i innych napojów kawowych

  Mieszanka powoli odkrywa przed Tobą swój wyjątkowy smak w małym, mocnym espresso. Jej charakter można również poznać w napojach kawowych typu cappuccino i latte macchiato.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też