1
Produkty

NOWOŚĆ

OneBlade Pro Face + Body

Do przycinania, modelowania i golenia, Do włosów dowolnej długości, 1 ostrze do twarzy, 1 ostrze do ciała, Nasad. do tw. (14 dług.), nas. do ciała QP6620/20

Rozwiązywanie problemów

Urządzenie Philips OneBlade nie działa

Jeśli urządzenie Philips OneBlade nie działa, zapoznaj się z poniższymi poradami, aby rozwiązać ten problem samodzielnie.

Urządzenie OneBlade jest podłączone do gniazdka elektrycznego

Ze względów bezpieczeństwa urządzenie Philips OneBlade działa tylko bezprzewodowo. Sprawdź, czy urządzenie OneBlade jest podłączone do gniazdka elektrycznego. Jeśli tak, odłącz je i spróbuj włączyć jeszcze raz. Urządzenie powinno działać.

Przewodowe użytkowanie urządzenia Philips OneBlade

Urządzenie OneBlade nie jest naładowane

Być może urządzenie OneBlade nie zostało prawidłowo naładowane. Aby naładować urządzenie OneBlade, wykonaj poniższe instrukcje albo zapoznaj się z instrukcją obsługi.

Instrukcje ładowania urządzenia Philips OneBlade

  1. Wyłącz urządzenie OneBlade.

  2. Podłącz wtyczkę przewodu ładującego do gniazda w dolnej części urządzenia OneBlade, a przewód ładowarki do dowolnego gniazdka elektrycznego 120 V AC.
    Upewnij się, że do ładowania urządzenia OneBlade używasz oryginalnego adaptera firmy Philips.

Ładowanie urządzenia Philips OneBlade

Ostrze jest zablokowane lub uszkodzone

Upewnij się, że ostrze nie jest zapchane włosami ani nie wykazuje oznak zużycia. Jeśli jest zapchane, spróbuj je wypłukać lub mocz w letniej wodzie do momentu usunięcia wszystkich włosów i zabrudzeń.

Jeśli ostrze wygląda na uszkodzone, wymień je na nowe. Nowe ostrza do urządzenia Philips OneBlade można zakupić w sekcji części i akcesoria na stronie internetowej.

Czyszczenie urządzenia Philips OneBlade

Aktywowano funkcję blokady podróżnej

Niektóre modele urządzenia OneBlade są wyposażone w blokadę podróżną. Po jej włączeniu nie będzie można uruchomić urządzenia. Naciśnij i przytrzymaj wyłącznik przez 3 sekundy, aby wyłączyć tryb blokady podróżnej.

Jeśli urządzenie OneBlade nadal nie działa, skontaktuj się z nami, by uzyskać dalszą pomoc.

Wyłączanie blokady podróżnej urządzenia Philips OneBlade

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: QP6620/20 , QP2620/20 , QP2520/65 , QP2520/64 , QP6510/64 , QP6505/21 , QP6505/20 , QP6510/20 , QP6520/20 , QP6510/60 , QP2520/30 , QP2520/20 , QP2530/20 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!