1
Produkty

StyleCare Essential Lokówka

Wałek o średnicy 16 mm, Temperatura 200°C, Powłoka ceramiczna BHB862/00

Rozwiązywanie problemów

Ulegam poparzeniom, używając lokówki firmy Philips

Lokówka firmy Philips może nagrzać się do bardzo wysokiej temperatury. Aby uniknąć poparzenia, szczególnie ważne jest zachowanie ostrożności. Zapoznaj się z naszymi prostymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego używania lokówki firmy Philips i twórz piękne fryzury.

Ćwicz, używając chłodnej lokówki

Długość lokówka Philips została zwiększona w celu zapewnienia lepszego wyglądu loków. Zalecamy ćwiczenie przy użyciu chłodnej, odłączonej od sieci elektrycznej lokówki, aby przyzwyczaić się do urządzenia i uniknąć obrażeń. Wkrótce opanujesz technikę kręcenia włosów i będziesz w stanie tworzyć wspaniałe loki w bezpieczny sposób.

Zachowaj odpowiednią odległość

Podczas kręcenia włosów nie zbliżaj lokówki do ucha, czoła ani żadnej innej części twarzy i szyi. Zwracaj również uwagę na palce i nie dotykaj gorącego wałka lokówki.

Leczenie oparzeń

Wypadki czasem się zdarzają, nawet przy zachowaniu szczególnej ostrożności. W przypadku poparzenia wskutek użycia lokówki firmy Philips należy prawidłowo opatrzyć miejsce oparzenia lub zasięgnąć porady lekarskiej.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: BHB862/00 , BHH822/00 , BHH811/05 , BHH811/00 , BHB864/00 , BHB868/00 , BHB871/00 , BHB872/00 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!