1
Produkty

StyleCare Essential Lokówka

Wałek o średnicy 16 mm, Temperatura 200°C, Powłoka ceramiczna BHB862/00

Rozwiązywanie problemów

Ulegam poparzeniom, używając lokówki firmy Philips

Lokówka firmy Philips może nagrzać się do bardzo wysokiej temperatury. Aby uniknąć poparzenia, szczególnie ważne jest zachowanie ostrożności. Zapoznaj się z naszymi prostymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego używania lokówki firmy Philips i twórz piękne fryzury.

Dotykanie gorącej lokówki

Podczas korzystania z lokówki bardzo ważne jest, aby nie dotykać jej wałka, ponieważ jest bardzo gorący. Trzymaj lokówkę za uchwyt i końcówkę, po czym bardzo ostrożnie nawiń na lokówkę pasmo włosów. Jeśli korzystasz z urządzenia po raz pierwszy, zalecamy wcześniejsze przećwiczenie tej czynności z użyciem chłodnej lokówki. Po opanowaniu techniki można włączyć lokówkę i zacząć układać włosy.

Holding the Philips Hair Curler

Używanie lokówki zbyt blisko twarzy

Podczas kręcenia włosów nie zbliżaj lokówki do ucha, czoła ani żadnej innej części twarzy i szyi. Wypadki czasem się zdarzają, nawet przy zachowaniu szczególnej ostrożności. W przypadku poparzenia wskutek użycia lokówki firmy Philips należy prawidłowo opatrzyć miejsce oparzenia lub zasięgnąć porady lekarskiej.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: BHB862/00 , BHH822/00 , BHH811/05 , BHH811/00 , BHB864/00 , BHB868/00 , BHB871/00 , BHB872/00 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!