1
Produkty

SpeedPro Max Odkurzacz bezprzewodowy

Nasadka z funkcją zasysania 360⁰, Akumulator 25, 2 V, do 65 min działania, Odłączany odkurzacz ręczny FC6822/01

Rozwiązywanie problemów

Odkurzacz Philips SpeedPro bardzo szybko się rozładowuje

Jeśli odkurzacz Philips SpeedPro lub SpeedPro Max rozładowuje się zbyt szybko, zapoznaj się z poniższymi poradami, aby rozwiązać ten problem samodzielnie.

Odkurzacz pracuje na najwyższych ustawieniach mocy

Odkurzacz posiada różne ustawienia mocy w zależności od modelu. Poniżej znajdują się ustawienia zalecane do codziennego użytkowania dla każdego modelu: Dla SpeedPro: Odkurzacz Philips SpeedPro ma dwa ustawienia mocy ssania: 1 i 2. Do codziennego użytkowania zalecane jest ustawienie 1. Najwyższe ustawienie to 2 — zapewnia ono większą moc ssania. Ustawienie 2 jest przeznaczone do czyszczenia bardzo zabrudzonych powierzchni. W trybie 2 akumulator rozładowuje się bardzo szybko, dlatego w przypadku zwykłych ilości kurzu najlepiej korzystać z ustawienia 1. Dla SpeedPro Max: Najwyższe ustawienie odkurzacza Philips SpeedPro Max to Turbo i ma ono bardzo dużą moc ssania. W związku z tym ustawienie Turbo powoduje bardzo szybkie rozładowanie akumulatora. To ustawienie jest przeznaczone wyłącznie do czyszczenia bardzo zabrudzonych powierzchni, nie zaś do codziennego użytkowania. W przypadku zwykłych ilości kurzu należy korzystać z ustawienia 1 lub 2* odkurzacza Philips SpeedPro Max.

Okres eksploatacji akumulatora dobiegł końca

Wymień akumulator odkurzacza w centrum serwisowym firmy Philips. Czy wykonanie powyższych czynności pozwoliło rozwiązać problem? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: FC6822/01 , FC6812/01 , FC6813/01 , FC6823/01 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!