1
Monitory

Monitor LCD

  Monitor LCD

  Styl i wydajność się liczą!

  Wyświetlacz dopasowany do Twoich potrzeb. Ten powalający z nóg monitor Philips 190X6 to połączenie technologii LightFrame™ Digital Reality zapewniającej oszałamiające wrażenia wizualne oraz nowatorskiej i nowoczesnej stylistyki. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Styl i wydajność się liczą!

Wyświetlacz dopasowany do Twoich potrzeb. Ten powalający z nóg monitor Philips 190X6 to połączenie technologii LightFrame™ Digital Reality zapewniającej oszałamiające wrażenia wizualne oraz nowatorskiej i nowoczesnej stylistyki. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Styl i wydajność się liczą!

 • Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście oferuje złącza obsługujące analogowe sygnały wejściowe VGA oraz cyfrowe DVI.

 • Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Uniwersalna magistrala szeregowa (USB) to standardowy interfejs umożliwiający połączenie komputerów PC z urządzeniami peryferyjnymi. Dzięki dużej prędkości połączenia przy niskich kosztach, standard USB stał się najpopularniejszą metodą podłączania urządzeń peryferyjnych do komputera. Port USB znajdujący się na obudowie monitora bezpośrednio w zasięgu wzroku użytkownika pozwala na łatwe, szybkie podłączanie urządzeń USB w wygodnym miejscu. (Obsługa standardu USB 2.0 zależy od konfiguracji posiadanego komputera; możliwości tego standardu można w pełni wykorzystać, jeśli komputer także obsługuje standard 2.0).

 • LightFrame™ DR zwiększa wrażenia płynące z oglądania obrazu na ekranie

  LightFrame™ Digital Reality to zintegrowane rozwiązanie programowe i sprzętowe w wysokiej klasy monitorach firmy Philips, zapewniające użytkownikom wysokiej jakości ulepszenia wyświetlacza dzięki wygodnym, szybkim interfejsom programowym lub sprzętowym.

 • Zgodność ze normą ISO 13406-2 Klasa I gwarantuje brak „martwych pikseli”

  Defekty wyświetlacza LCD mogą objawiać się obecnością jaśniejszych i ciemniejszych „martwych pikseli”. W przeciwieństwie do niektórych producentów, którzy nadal uznają tego rodzaju defekty za nieunikniony rezultat procesu produkcji, wyświetlacze Philipsa, zgodne z normą ISO 13406-2 Klasa I, charakteryzują się całkowitą bezdefektowością. Świadczy o tym udzielana przez firmę Philips światowa gwarancja PerfectPanel™, która umożliwia naprawę lub wymianę wyświetlaczy LCD, w których występuje choćby pojedynczy „martwy piksel”.

 • Szybki czas reakcji od wł. do wył. 8 ms: doskonała jakość tekstu i grafiki

  Czas reakcji to okres, w którym komórka ciekłego kryształu przechodzi ze stanu aktywnego (czarna) do nieaktywnego (biała) i ponownie do stanu aktywnego (czarna). Czas ten jest mierzony w milisekundach. Im krótszy, tym lepszy — krótszy czas reakcji odpowiada szybszym zmianom stanu i skutkuje mniejszą liczbą widocznych artefaktów podczas wyświetlania zmieniających się tekstów i obrazów. Czas reakcji jest szczególnie ważny podczas wyświetlania dokumentów biznesowych, wykresów i zdjęć.

 • Rozdzielczość SXGA 1280 x 1024 — ostrzejszy obraz

  W monitorach graficznych rozdzielczość ekranu to liczba punktów (pikseli) na całym ekranie. Na przykład na ekranie o rozdzielczości 1280 x 1024 można wyświetlić 1280 różnych punktów w każdej z 1024 linii, czyli ok. 1,3 mln pikseli.

 • Innowacyjna, nowoczesna stylistyka to deklaracja stylu życia!

  Ekskluzywna koncepcja stylistyczna, łącząca łagodne, płynne linie przypominające piękne, nowoczesne rzeźby, z ultranowoczesnymi materiałami i dodatkami w stylu techno, tworzy monitor będący deklaracją stylu życia.

 • Ultranowoczesne sterowanie SmartTouch

  SmartTouch to inteligentne i niezwykle czułe, reagujące na dotyk ikony, które zastępują standardowe przyciski. Reagując na najlżejszy dotyk, pozwalają włączyć monitor lub rozjaśnić i wyostrzyć obraz przy użyciu technologii SmartImage Lite. Po aktywacji ikony SmartTouch świecą się, informując o wykonywaniu zadanych poleceń.

 • Pełnia multimedialnych wrażeń dzięki wbudowanym głośnikom

  Głośniki wbudowane w monitor.

 • Wbudowany zasilacz — zasilacze zewnętrzne są zbędne

  Zasilacz zamontowany w korpusie monitora zastępuje duży zasilacz zewnętrzny.

 • Odtwarzaj muzykę z zewnętrznych urządzeń audio, nawet przy wył. komputerze

  Wbudowane, zaawansowane oprogramowanie urządzenia zapewnia sygnał dźwiękowy z zewnętrznych urządzeń audio, takich jak przenośne odtwarzacze kasetowe, CD lub MP3, nawet gdy nie ma sygnału wideo.

 • CableGuide utrzymuje przewody i zajmowaną przez nie przestrzeń w porządku

  Wygodny zestaw prowadnic przewodów wbudowany z tyłu monitorów Philips zapobiega splątaniu się przewodów i pomaga w utrzymaniu porządku.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu