1
Monitory

Monitor panoramiczny LCD

  Monitor panoramiczny LCD

  HDMI zapewnia obraz o wysokiej rozdzielczości

  Korzystaj z multimediów w wysokiej rozdzielczości! Złącza HDMI oraz SPDIF zapewniają wysoką jakość dźwięku i obrazu, dzięki którym duży, panoramiczny ekran 220XW8 oferuje świetne parametry oraz doskonałe funkcje usprawniające obsługę. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Monitor panoramiczny LCD

22 cala, szerokoekranowy, WSXGA+ 220XW8FB/00 Znajdź podobne produkty

HDMI zapewnia obraz o wysokiej rozdzielczości

 • SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage to ekskluzywna, nowoczesna technologia firmy Philips, analizująca wyświetlaną na ekranie zawartość obrazu. W zależności od wybranego scenariusza, SmartImage poprawia w sposób dynamiczny kontrast, nasycenie kolorów oraz ostrość obrazów i filmów w celu zapewnienia najlepszych wrażeń podczas oglądania — wszystko to w czasie rzeczywistym i za naciśnięciem jednego przycisku.

 • SmartContrast: zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów

  SmartContrast: zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów

  Technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów, a także kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

 • Optymalizacja czasu reakcji w zależności od wymogów oglądającego

  Optymalizacja czasu reakcji w zależności od wymogów oglądającego

  SmartResponse to ekskluzywna technologia firmy Philips dostosowująca czas reakcji do zastosowania, dzięki czemu gry i filmy dysponują lepszym czasem reakcji, natomiast oglądanie zdjęć i nieruchomych obrazów zapewnia lepiej nasycone kolory.

 • SmartAccessory pomoże Ci przystosować do własnych potrzeb i uporządkować swoje miejsce pracy

  SmartAccessory pomoże Ci przystosować do własnych potrzeb i uporządkować swoje miejsce pracy

  SmartAccessory to innowacyjne i przyjazne rozwiązanie mające służyć prostszemu i bardziej elastycznemu montowaniu urządzeń peryferyjnych, takich jak kamery internetowe czy artykuły biurowe, do monitora, aby pomóc Ci w utrzymaniu czystości i porządku. Jest on wyposażony w wielofunkcyjne zaczepy z uniwersalnym interfejsem, które można przymocować do monitora oraz przesuwać w górę, w dół, w lewo lub w prawo. Można w nich umieścić wiele dołączonych do zestawu i opcjonalnych uchwytów na artykuły biurowe i małe urządzenia peryferyjne, takie jak kamery internetowe. W ten sposób przedmioty biurowe lub osobiste znajdują się w zasięgu ręki.

 • Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Port USB pozwala użytkownikowi wygodnie podłączać multimedialne urządzenia plug and play, takie jak urządzenia pamięci USB, aparat fotograficzny, przenośny dysk twardy, kamera internetowa, palmtop, drukarka i wiele innych urządzeń z połączeniem USB. Port USB 2.0, idealnie umiejscowiony na monitorze, umożliwia przesyłanie sygnałów USB 2.0 do komputera. Należy pamiętać, że wiele takich urządzeń wymaga oddzielnego podłączenia do źródła zasilania, z uwagi na wymagania zasilania przewyższające możliwości portu USB monitora.

 • Złącze HDMI ready zapewnia dźwięk i obraz najwyższej jakości w jednym przewodzie

  Urządzenie wyposażone w złącze HDMI ready posiada osprzęt potrzebny do korzystania z wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Za pomocą jednego przewodu można przesyłać sygnał z komputera lub z dowolnej ilości źródeł AV (dekoderów, odtwarzaczy DVD oraz amplitunerów AV).

 • Niezawodny dźwięk dzięki cyfrowemu koncentrycznemu złączu audio SPDIF

  Przewód koncentryczny SPDIF jest niezawodnym sposobem przesyłania dźwięku w formacie cyfrowym.

 • Okna komunikatora, wiadomości e-mail i filmu widoczne na jednym dużym ekranie

  Szeroki ekran zapewnia większy rozmiar obrazu pozwalający na wyświetlanie większej liczby programów rozrywkowych czy informacji, co zapewnia więcej przyjemności i możliwości korzystania.

 • ActiveBright zapewnia jasne i ostre kolory

  Funkcja ActiveBright wyświetla obraz w wysokiej rozdzielczości o jakości zbliżonej do telewizyjnej dzięki generowaniu jaskrawych i ostrych kolorów, a także szerokiemu kątowi widzenia. To najlepsze rozwiązanie w dziedzinie multimedialnej rozrywki.

 • Łatwe dostrajanie parametrów wyświetlania dzięki SmartControl II

  SmartControl II jest oprogramowaniem sprzętowym monitora oferującym łatwy w obsłudze interfejs graficzny, który pomaga w dostrojeniu rozdzielczości, kalibracji kolorów i ustawieniu pozostałych parametrów wyświetlania, takich jak jasność, kontrast, zegar i faza, położenie, kolory RGB, punkt bieli i — w modelach z głośnikami — regulacja głośności.

 • Pełnia multimedialnych wrażeń dzięki wbudowanym głośnikom

  Głośniki wbudowane w monitor.

 • Odtwarzaj muzykę z zewnętrznych urządzeń audio, nawet przy wył. komputerze

  Wbudowane, zaawansowane oprogramowanie urządzenia zapewnia sygnał dźwiękowy z zewnętrznych urządzeń audio, takich jak przenośne odtwarzacze kasetowe, CD lub MP3, nawet gdy nie ma sygnału wideo.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu