1
Monitory

Monitor panoramiczny LCD

  Monitor panoramiczny LCD

  Ergonomiczny monitor WideColor zapewnia większą wydajność w pracy

  Wysoka rozdzielczość, czytelny rozmiar tekstu, większy obszar wyświetlania oraz wygodne w użytkowaniu, wbudowane głośniki sprawiają, że monitor Philips 240BW9 pomaga osiągnąć większą wydajność w pracy. Jest on także przygotowany do aktualizacji systemu do wersji Windows Vista. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Ergonomiczny monitor WideColor zapewnia większą wydajność w pracy

Wysoka rozdzielczość, czytelny rozmiar tekstu, większy obszar wyświetlania oraz wygodne w użytkowaniu, wbudowane głośniki sprawiają, że monitor Philips 240BW9 pomaga osiągnąć większą wydajność w pracy. Jest on także przygotowany do aktualizacji systemu do wersji Windows Vista. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Brilliance Monitor panoramiczny LCD

61 cm (24") panoramiczny, WUXGA 240BW9CS/00 Znajdź podobne produkty

Ergonomiczny monitor WideColor zapewnia większą wydajność w pracy

 • SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Obraz, Rozrywka, Oszczędność itd. w celu dopasowania używanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej wydajności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

 • TrueVision: parametry wyświetlania o jakości laboratoryjnej

  TrueVision: parametry wyświetlania o jakości laboratoryjnej

  TrueVision jest wiodącą w branży, opatentowaną przez firmę Philips technologią opartą na testowaniu i algorytmach, umożliwiającą regulowanie i dostrajanie parametrów monitora. Jest to rozległy proces, spełniający wymagania czterokrotnie bardziej rygorystyczne niż wymagania systemu Microsoft Vista, dzięki czemu zapewnia doskonałą jakość wyświetlania obrazu w przypadku każdego monitora opuszczającego fabrykę — a nie tylko kilku próbnych egzemplarzy. Tylko firma Philips zdecydowała się na tak daleko idące podwyższenie standardów nowych monitorów.

 • Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście oferuje złącza obsługujące analogowe sygnały wejściowe VGA oraz cyfrowe DVI.

 • Łatwe sterowanie formatem obrazu dzięki funkcji przełączania między trybem panoramicznym i formatem 4:3

  Łatwe sterowanie formatem obrazu dzięki funkcji przełączania między trybem panoramicznym i formatem 4:3

  Funkcja łatwego sterowania formatem obrazu w menu ekranowym służy do przełączania proporcji obrazu 4:3 do trybu panoramicznego i z powrotem w celu dopasowania proporcji do zawartości ekranu. Umożliwia to oglądanie panoramicznego obrazu w trybie panoramicznym lub pracę z szerokimi dokumentami bez potrzeby przewijania, a w trybie proporcji 4:3 — otrzymanie obrazu bez zniekształceń.

 • Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Port USB pozwala użytkownikowi wygodnie podłączać multimedialne urządzenia plug and play, takie jak urządzenia pamięci USB, aparat fotograficzny, przenośny dysk twardy, kamera internetowa, palmtop, drukarka i wiele innych urządzeń z połączeniem USB. Port USB 2.0, idealnie umiejscowiony na monitorze, umożliwia przesyłanie sygnałów USB 2.0 do komputera. Należy pamiętać, że wiele takich urządzeń wymaga oddzielnego podłączenia do źródła zasilania, z uwagi na wymagania zasilania przewyższające możliwości portu USB monitora.

 • Wyświetlacz Wide Color zapewniający naturalne i żywe kolory

  Monitor WideColor LCD wykorzystuje podświetlenie charakteryzujące się poszerzoną gamą kolorów emitowane przez katodę zimną lampy fluorescencyjnej oraz doskonałą wydajność przetwarzania sygnału, co pozwala na zwiększenie wyświetlanego zakresu kolorów z 72% dla systemu NTSC, osiąganej przez standardowe panele LCD, do 92% lub więcej. W efekcie uzyskujemy znacznie czystsze barwy i nasycenie, a ponadto naturalne i jasne kolory.

 • Rozdzielczość 1920 x 1200: idealna do wyświetlania dwóch stron A4 obok siebie

  Szeroki format Ultra Extended Graphics Array standardu umożliwiającego wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1920 x 1200, lub ok. 2,3 miliona pikseli.

 • Wejście DVI-D i obsługa systemu HDCP

  Szerokopasmowe zabezpieczenie danych cyfrowych (HDCP) to system ochrony praw autorskich zintegrowany w złączu DVI. Pomaga w zapobieganiu nieautoryzowanemu powielaniu treści objętych prawami autorskimi. System HDCP umożliwia odtwarzanie treści chronionych, takich jak filmy czy koncerty. Kontrola sygnału ma na celu przeciwdziałanie piractwu, pozwalając na odtwarzanie tylko legalnych kopii materiałów cyfrowych.

 • Łatwe dostrajanie parametrów wyświetlania dzięki SmartControl II

  SmartControl II jest oprogramowaniem sprzętowym monitora oferującym łatwy w obsłudze interfejs graficzny, który pomaga w dostrojeniu rozdzielczości, kalibracji kolorów i ustawieniu pozostałych parametrów wyświetlania, takich jak jasność, kontrast, zegar i faza, położenie, kolory RGB, punkt bieli i — w modelach z głośnikami — regulacja głośności.

 • Ekologiczna konstrukcja zużywa mniej zasobów i pozwala obniżyć koszty zasilania

  Ekologiczna konstrukcja została opracowana z myślą o środowisku naturalnym. Ten wyświetlacz, wyprodukowany bez użycia materiałów szkodliwych dla środowiska, zapewnia mniejszy pobór mocy i mniej materiałów do pakowania. Kierując się ideą zrównoważonego rozwoju i długofalowym zamiarem zmniejszenia wpływu naszych produktów na środowisko naturalne, umożliwiamy naszym klientom dokonywanie prostych, odpowiedzialnych wyborów dotyczących kupowanych produktów oraz własnego wpływu na środowisko przed, podczas i po zakończeniu cyklu życiowego nabywanych produktów.

 • Wbudowane głośniki stereofoniczne zapewniają wspaniałe wrażenia multimedialne

  Wyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu, itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu