1

Monitor panoramiczny LCD

  -{discount-percentage}%

  Monitor panoramiczny LCD

  Profesjonalny wyświetlacz o doskonałej jakości

  Wysoka rozdzielczość, czytelny rozmiar tekstu, większy obszar wyświetlania i największy zakres kolorów do 102% zapewniające naturalne i dokładne odtwarzanie kolorów sprawiają, że monitor Philips 240PW9 pomaga osiągnąć większą wydajność w pracy. Jest on także przygotowany do aktualizacji systemu do wersji Windows Vista. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Profesjonalny wyświetlacz o doskonałej jakości

Wysoka rozdzielczość, czytelny rozmiar tekstu, większy obszar wyświetlania i największy zakres kolorów do 102% zapewniające naturalne i dokładne odtwarzanie kolorów sprawiają, że monitor Philips 240PW9 pomaga osiągnąć większą wydajność w pracy. Jest on także przygotowany do aktualizacji systemu do wersji Windows Vista. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Brilliance Monitor panoramiczny LCD

61 cm (24") panoramiczny, WUXGA 240PW9ES/00 Znajdź podobne produkty

Profesjonalny wyświetlacz o doskonałej jakości

 • SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Obraz, Rozrywka, Oszczędność itd. w celu dopasowania używanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej wydajności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

 • Wyświetlacz zapewniający naturalne i dokładne odtwarzanie kolorów

  Wyświetlacz zapewniający naturalne i dokładne odtwarzanie kolorów

  Monitor WideColor LCD wykorzystuje podświetlenie charakteryzujące się poszerzoną gamą kolorów emitowane przez katodę zimną lampy fluorescencyjnej oraz doskonałą wydajność przetwarzania sygnału, co pozwala na zwiększenie wyświetlanego zakresu kolorów z 72% dla systemu NTSC, osiąganej przez standardowe panele LCD, do 102% lub więcej. W efekcie uzyskujemy znacznie czystsze barwy i nasycenie, a ponadto naturalne i jasne kolory.

 • SmartContrast: zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów

  SmartContrast: zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów

  Technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów, a także kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

 • Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście oferuje złącza obsługujące analogowe sygnały wejściowe VGA oraz cyfrowe DVI.

 • Łatwe sterowanie formatem obrazu dzięki funkcji przełączania między trybem panoramicznym i formatem 4:3

  Łatwe sterowanie formatem obrazu dzięki funkcji przełączania między trybem panoramicznym i formatem 4:3

  Funkcja łatwego sterowania formatem obrazu w menu ekranowym służy do przełączania proporcji obrazu 4:3 do trybu panoramicznego i z powrotem w celu dopasowania proporcji do zawartości ekranu. Umożliwia to oglądanie panoramicznego obrazu w trybie panoramicznym lub pracę z szerokimi dokumentami bez potrzeby przewijania, a w trybie proporcji 4:3 — otrzymanie obrazu bez zniekształceń.

 • Rozdzielczość 1920 x 1200: idealna do wyświetlania dwóch stron A4 obok siebie

  Szeroki format Ultra Extended Graphics Array standardu umożliwiającego wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1920 x 1200, lub ok. 2,3 miliona pikseli.

 • Wejście DVI-D i obsługa systemu HDCP

  Szerokopasmowe zabezpieczenie danych cyfrowych (HDCP) to system ochrony praw autorskich zintegrowany w złączu DVI. Pomaga w zapobieganiu nieautoryzowanemu powielaniu treści objętych prawami autorskimi. System HDCP umożliwia odtwarzanie treści chronionych, takich jak filmy czy koncerty. Kontrola sygnału ma na celu przeciwdziałanie piractwu, pozwalając na odtwarzanie tylko legalnych kopii materiałów cyfrowych.

 • Łatwe dostrajanie parametrów wyświetlania dzięki SmartControl II

  SmartControl II jest oprogramowaniem sprzętowym monitora oferującym łatwy w obsłudze interfejs graficzny, który pomaga w dostrojeniu rozdzielczości, kalibracji kolorów i ustawieniu pozostałych parametrów wyświetlania, takich jak jasność, kontrast, zegar i faza, położenie, kolory RGB, punkt bieli i — w modelach z głośnikami — regulacja głośności.

 • Ekologiczna konstrukcja zużywa mniej zasobów i pozwala obniżyć koszty zasilania

  Ekologiczna konstrukcja została opracowana z myślą o środowisku naturalnym. Ten wyświetlacz, wyprodukowany bez użycia materiałów szkodliwych dla środowiska, zapewnia mniejszy pobór mocy i mniej materiałów do pakowania. Kierując się ideą zrównoważonego rozwoju i długofalowym zamiarem zmniejszenia wpływu naszych produktów na środowisko naturalne, umożliwiamy naszym klientom dokonywanie prostych, odpowiedzialnych wyborów dotyczących kupowanych produktów oraz własnego wpływu na środowisko przed, podczas i po zakończeniu cyklu życiowego nabywanych produktów.

 • Możliwość obracania ekranu o 90º i inteligentne zarządzanie przewodami

  Podstawa Super Ergo umożliwia ergonomiczne korzystanie z monitora i sprawne zarządzanie przewodami. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu oraz pochylenia podstawy zapewniają wygodę podczas pracy przez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni; inteligentny system zarządzania przewodami zmniejsza bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek.

 • Bardzo szeroki kąt widzenia: do 178 stopni zapewnia uzyskanie dokładnego obrazu

  Najszerszy kąt widzenia, do 178 stopni, zapewnia czysty obraz widoczny pod każdym kątem.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu