1
Monitory

Monitor LCD z kamerą internetową i MultiView

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/272c4qpjkab_00/272c4qpjkab_00_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Monitor LCD z kamerą internetową i MultiView

  Krystalicznie czysty obraz, maksymalna wydajność

  Monitor firmy Philips o przekątnej 68,6 cm (27") zaskoczy Cię krystalicznie czystym obrazem w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 i doskonałymi kolorami. Technologia MultiView umożliwia aktywne podłączenie dwóch urządzeń i wyświetlanie dwóch obrazów. Dzięki kamerze internetowej z matrycą 2 Mpx nie zaniedbasz swojego życia towarzyskiego. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Krystalicznie czysty obraz, maksymalna wydajność

Monitor firmy Philips o przekątnej 68,6 cm (27") zaskoczy Cię krystalicznie czystym obrazem w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 i doskonałymi kolorami. Technologia MultiView umożliwia aktywne podłączenie dwóch urządzeń i wyświetlanie dwóch obrazów. Dzięki kamerze internetowej z matrycą 2 Mpx nie zaniedbasz swojego życia towarzyskiego. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Brilliance Monitor LCD z kamerą internetową i MultiView

Quad HD, 68, 6 cm (27"), Matryca 2560 x 1440 272C4QPJKAB/00 Znajdź podobne produkty

Krystalicznie czysty obraz, maksymalna wydajność

dzięki technologii MultiView

 • PowerSensor obniża do 80% koszty zużycia energii

  PowerSensor obniża do 80% koszty zużycia energii

  Technologia PowerSensor działa niczym czujnik obecności, który nadaje i odbiera nieszkodliwe sygnały podczerwieni w celu określenia obecności użytkownika w pomieszczeniu i automatycznie obniża poziom jasności wyświetlacza monitora, gdy ten odchodzi od biurka. To pozwala zmniejszyć koszty zużycia energii o nawet 80% i jednocześnie wydłużyć okres eksploatacji monitora

 • Zaprogramowane ustawienia SmartImage zapewniają prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu

  Zaprogramowane ustawienia SmartImage zapewniają prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu

  SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Zdjęcia, Filmy, Gry, Oszczędność itd. w celu dopasowania używanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej wydajności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

 • Technologia SmartKolor zapewnia bogaty i żywy obraz

  Technologia SmartKolor zapewnia bogaty i żywy obraz

  SmartKolor to wyrafinowana technologia poprawy koloru, która wzbogaca gamę kolorów monitora. Poprzez wzmocnienie sygnału RGB w monitorze ta funkcja zapewnia bogaty i żywy obraz, a tym samym niezwykłe wrażenia podczas oglądania zdjęć i filmów.

 • Funkcja SmartTxt maksymalnie ułatwia czytanie

  Funkcja SmartTxt maksymalnie ułatwia czytanie

  SmartTxt to zaawansowany algorytm, który zwiększa czytelność tekstu w plikach tekstowych takich, jak pliki PDF lub elektroniczne książki, które wymagają zwykle więcej skupienia i koncentracji. Funkcja SmartTxt zwiększa kontrast i ostrość krawędzi tekstu, zwiększając czytelność. Optymalizacja pod kątem czytelności następuje poprzez dostosowanie skali szarości wyświetlacza, jak również balansu bieli, jasności i kontrastu.

 • Technologia PLS Quad HD pozwala uzyskać 8-bitową paletę barw i rozdzielczość 109 ppi

  Ten profesjonalny monitor Philips jest wyposażony w najnowszy panel PLS Quad HD wyświetlający szerokokątny obraz w ultrawysokiej rozdzielczości 2560 x1440 pikseli. Doskonała głębia 8-bitowych kolorów w połączeniu z gęstością pikseli 109 ppi umożliwia oglądanie obrazu ze źródeł sRGB w pełnej palecie barw, co wyróżnia ten monitor na tle konkurencji oferującej ograniczoną głębię 6-bitową i zagęszczenie pikseli na poziomie 82 ppi. Wyższa jasność obrazu i mniejsze zużycie energii w porównaniu z konwencjonalnymi monitorami szerokokątnymi zapewniają doskonałą efektywność pracy i jednocześnie oszczędność energii. Monitor najlepiej nadaje się do profesjonalnych zastosowań, takich jak CAD, projektowanie graficzne czy renderowanie obrazów.

 • Niezwykle czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 pikseli

  Najnowsze monitory Philips wyświetlają krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 lub 2560 x 1080 pikseli. Najwyższej jakości matryca o dużym zagęszczeniu pikseli, jak również obsługa standardów połączeń o dużej przepustowości — takich jak DisplayPort, HDMI czy DVI Dual Link — pozwalają tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. To idealny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD/CAM, grafików korzystających z aplikacji 3D czy finansistów używających na co dzień dużych arkuszy kalkulacyjnych.

 • Kamera internetowa oraz mikrofon pozwalają pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi

  Wbudowana kamera internetowa o rozdzielczości 2 megapikseli oferuje jasny i wyraźny obraz i pozwala pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi. Czuły mikrofon to gwarancja wyraźnego głosu. Dźwięk jest czysty bez względu na to, czy wydobywa się z głośników stereofonicznych, czy też jest odtwarzany za pośrednictwem słuchawek użytkownika zapewniających więcej prywatności. Dzięki temu prostemu wbudowanemu rozwiązaniu nie musisz już instalować kamer ani ustawiać mikrofonów.

 • Technologia MultiView umożliwia aktywne podłączenie dwóch urządzeń i wyświetlanie dwóch obrazów

  Monitor Philips z matrycą o ultrawysokiej rozdzielczości i z technologią MultiView obsługuje szeroką gamę źródeł sygnału — tak w biurze, jak i w domu. Technologia MultiView umożliwia aktywne podłączenie dwóch urządzeń i jednoczesne wyświetlanie obrazu z każdego z nich, dzięki czemu można na przykład sprawnie wykonywać w tym samym czasie wiele zadań na komputerze stacjonarnym i notebooku. Można też łatwo podzielić ekran na dwie części, aby jednocześnie oglądać mecz z dekodera i przeglądać strony internetowe albo śledzić najświeższe wiadomości z włączoną fonią w małym oknie, redagując jednocześnie wpis do swojego bloga.

 • Technologia SmartConnect — złącza HDMI, DisplayPort i DVI Dual Link

  Te monitory Philips są zgodne z szeroką gamą standardów połączeń — w tym DVI Dual Link, DisplayPort czy HDMI — dzięki czemu sprawnie obsługują nieskompresowane sygnały audio i wideo w wysokiej rozdzielczości. Dzięki obsłudze tak wielu standardów połączeń nowy monitor Philips będzie Ci służył wiele lat!

 • Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów

  Wyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu, itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.

 • Obudowa nie zawiera PCW ani BFR

  Ten monitor firmy Philips nie zawiera bromowanych środków zmniejszających palność (BFR) ani polichlorku winylu (PCW).

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu