1

Profesjonalny telewizor LCD

  -{discount-percentage}%

  Profesjonalny telewizor LCD

  Nowe doświadczenie oglądania telewizji

  Ten wyjątkowy telewizor hotelowy Philips Ambilight na pewno sprawi gościom przyjemność. Wyjątkowy efekt oświetlenia Ambilight wokół telewizora dostarczy niezrównanych i bardziej relaksujących wrażeń wizualnych. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Nowe doświadczenie oglądania telewizji

Ten wyjątkowy telewizor hotelowy Philips Ambilight na pewno sprawi gościom przyjemność. Wyjątkowy efekt oświetlenia Ambilight wokół telewizora dostarczy niezrównanych i bardziej relaksujących wrażeń wizualnych. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Profesjonalny telewizor LCD

37" Ambilight, LCD, DVB-T/C MPEG4* 37HFL7561A/10 Znajdź podobne produkty

Nowe doświadczenie oglądania telewizji

Telewizor hotelowy Philips Ambilight HD

 • Ekran Clear LCD 100 Hz zapewniający niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (3 ms)

  Ekran Clear LCD 100 Hz zapewniający niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (3 ms)

  Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niespotykaną ostrość ruchomego obrazu, zachowując bogate i żywe kolory nawet podczas szybkich zwrotów akcji. Funkcja Double Frame Rate Insertion oraz częstotliwość odświeżania obrazu 100 Hz sprawia, że obraz odznacza się zwiększoną ostrością odtwarzanego ruchu — ponad dwukrotnie wyższą od standardowych ekranów LCD. Osiągnięty w ten sposób czas reakcji 3 milisekund (pomiar Perceived Blur-Edge-Width; BEW) dowodzi, że unikalna technologia firmy Philips wkracza na nowy, niedościgniony poziom jakości obrazu.

 • Odbiór MPEG4 HDTV przez tuner DVB-T i tuner kablowy DVB z obsługą standardu CI+*

  Telewizja wysokiej rozdzielczości (HDTV) umożliwia oglądanie programów telewizyjnych z zachowaniem najwyższej możliwej jakości obrazu i dźwięku, bez korzystania z dodatkowego dekodera. Dzięki zastosowaniu wbudowanego tunera z obsługą sygnału DVB-T i DVB-C zarówno dla formatów MPEG-2, jak i MPEG-4, mogą Państwo cieszyć się telewizją wysokiej rozdzielczości w niespotykanej jakości. Co więcej, obsługa standardu Common Interface Plus (CI+) pozwala skorzystać z dodatkowej zawartości HD bezpośrednio na ekranie telewizora.

 • Komunikat powitalny na ekranie

  Zawsze po włączeniu telewizora wyświetlany jest komunikat powitalny.

 • Ambilight 2 Channel

  Funkcja Ambilight w znaczący sposób zwiększa wrażenia podczas oglądania, generując odpowiednie podświetlenie otoczenia, które doskonale uzupełnia kolory i intensywność oświetlenia wyświetlanego obrazu. Funkcja ta dodaje filmom nowego wymiaru, całkowicie otaczając Cię akcją. Tak stworzona aura sprawia, że oglądanie jest bardziej komfortowe i poprawia percepcję szczegółów obrazu, kontrastu i koloru. Ambilight automatycznie i niezależnie dostosowuje kolor emitowanego podświetlenia do obrazu zmieniającego się na ekranie.

 • Ekran LCD Full HD 1920x1080p

  Rozdzielczość tego wyświetlacza jest określana zwrotem Full HD. Najnowocześniejsza technologia ekranów LCD umożliwia osiągnięcie pełnej rozdzielczości panoramicznej standardu high-definition 1920 x 1080 pikseli. Jest to największa rozdzielczość, z jaką może odbywać się transmisja HD. Umożliwia ona uzyskanie najwyższej jakości obrazu z dowolnego sygnału wejściowego w formacie HD. Pozwala również na osiągnięcie czystego obrazu bez migotania, optymalnej jasności i rewelacyjnych kolorów. Żywy i ostry obraz zwiększa wrażenia gości w czasie oglądania.

 • Prosty w użyciu hotelowy pilot zdalnego sterowania

  Ten telewizor jest wyposażony w stylowy pilot zdalnego sterowania, zaprojektowany specjalnie do zastosowań hotelowych. Aby zapewnić gościom prostotę usługi, wyposażono go jedynie w podstawowe przyciski i funkcje. Wskaźnik niskiego stanu baterii i zabezpieczenia przed kradzieżą stanowią przydatne funkcje w codziennej pracy hotelu.

 • Jedna zbiorcza lista kanałów analogowych i cyfrowych

  Jedna zbiorcza lista kanałów analogowych i cyfrowych umożliwia gościom niezauważalne przełączanie pomiędzy dwoma rodzajami kanałów.

 • Zgodność z dekoderami

  Ten telewizor hotelowy można podłączyć do dekodera. Umożliwia on także włączanie przez przewód Scart oraz protokół Serial Express Lite.

 • Blokowanie menu instalacyjnego

  Umożliwia zabezpieczenie ustawień instalacji i konfiguracji przed nieautoryzowanym dostępem, co zapewnia gościom najwyższy stopień wygody i pozwala uniknąć niepotrzebnych kosztów związanych z przeprogramowaniem.

 • Klonowanie wszystkich ustawień przez złącze USB zapewnia szybką instalację

  Umożliwia proste kopiowanie wszystkich zaprogramowanych kanałów i ustawień z jednego telewizora do innych w czasie krótszym niż 1 minuta. Funkcja ta zapewnia jednakowe ustawienia w różnych telewizorach oraz znacznie skraca czas i koszty instalacji.

 • Ekologiczna konstrukcja i trudnopalna obudowa

  Równowaga jest nieodłącznym elementem działalności firmy Philips. Nasze telewizory zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z naszymi zasadami EcoDesign, których celem jest zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko poprzez niższe zużycie energii, wyeliminowanie niebezpiecznych substancji, mniejszą wagę produktu, wydajniejsze opakowanie oraz lepszy recykling. Telewizory firmy Philips posiadają także specjalną obudowę z materiału trudnopalnego. Zazwyczaj przy kontakcie z ogniem telewizory zwiększają natężenie pożaru, jednak jak wykazały niezależne badania przeprowadzane przez służby pożarnicze, telewizory firmy Philips nie podsycają płomieni.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu