1
Telewizor

Telewizor LCD

  Wi-Fi

  Telewizor LCD

  Ożywia obraz

  Pozwól się urzec niezwykłej mocy funkcji Ambilight. Oszałamiająca technologia Perfect Pixel HD, LED Pro i potężny dźwięk sprawiają, że filmy ożywają w Twoim salonie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Ożywia obraz

Pozwól się urzec niezwykłej mocy funkcji Ambilight. Oszałamiająca technologia Perfect Pixel HD, LED Pro i potężny dźwięk sprawiają, że filmy ożywają w Twoim salonie. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Telewizor LCD

102 cm (40"), Full HD 1080p, telewizja cyfrowa 40PFL9704H/12 Znajdź podobne produkty

Ożywia obraz

Z Ambilight i LED Pro

 • Ambilight Spectra 3 — przeniesie Cię w głąb obrazu

  Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki technologii Ambilight Spectra 3! Ta opatentowana technologia firmy Philips powiększa obszar wyświetlania, emitując podświetlenie z tylnego panelu na ściany wokół telewizora. Funkcja Ambilight automatyczne dopasowuje kolory i jasność podświetlenia do prezentowanych obrazów, zapewniając realistyczne wrażenia wizualne. Dzięki technologii Ambilight Spectra 3 jesteś w centrum wydarzeń!

 • Technologia Perfect Pixel HD Engine zapewniająca ostry i wyrazisty obraz

  Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu pod kątem otaczających go pikseli uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu, niezależnie od tego, co oglądasz. Wyraźne, bardzo ostre obrazy są rezultatem działania funkcji wykrywania i redukcji zniekształceń i szumów we wszystkich źródłach: od multimediów po standardową telewizję.

 • Usługa Philips Net TV w technologii Wi-Fi zapewniająca dostęp do usług internetowych za pomocą telewizora

  Korzystaj z bogatej oferty usług Net TV i oglądaj filmy, zdjęcia, serwisy informacyjne oraz inną zawartość internetową bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy podłączyć kino domowe do sieci domowej za pomocą łącza Ethernet, a następnie wybrać żądaną zawartość przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Menu Philips zapewnia dostęp do popularnych usług Net TV dopasowanych do ekranu Twojego odbiornika, a dzięki sieci komputerowej z certyfikatem DLNA możliwe jest oglądanie filmów i obrazów znajdujących się w komputerze przy użyciu pilota zdalnego sterowania.

 • Technologia Perfect Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie filmów Full HD

  Ciesz się akcją bez migotania. Technologia Perfect Natural Motion analizuje wyświetlany obraz, korygując migotanie zarówno w przypadku nadawanych programów, jak i nagrań (w tym z obrazu o rozdzielczości 1080p i 24p True Cinema na płytach Blu-ray i DVD). Zapewnia ona jeszcze większą płynność ruchu i doskonałą ostrość obrazu. Ciesz się jakością obrazu lepszą niż w kinie!

 • Ekran Clear LCD 200 Hz* z czasem reakcji 1 ms zapewnia doskonałą ostrość dynamicznego obrazu

  Ciesz się ostrością ruchów. Czas reakcji w telewizorze Philips 200 Hz Clear LCD jest zmniejszony aż do 1 ms, dzięki czemu nawet najszybsze sceny pościgów samochodowych są wiernie odtwarzane bez groteskowo rozciągniętych pojazdów.

 • Dynamiczny kontrast 5 000 000:1 zapewnia maksymalnie jasny obraz

  Pragniesz płaskiego ekranu LCD, który zapewnia obraz o żywych kolorach i najwyższym kontraście? Podświetlenie LCD zapewnia te parametry dzięki unikalnej sieci selektywnie przyciemnianych diod LED, które pozwalają naświetlać odpowiednie fragmenty obrazu i zachowywać głęboką czerń w obszarach zaciemnionych. Doskonałe możliwości wygaszania diod LED zapewniają nieporównywalny kontrast dynamiczny wynoszący 5 000 000:1. Po raz pierwszy w historii możesz oglądać obrazy, w których głęboka czerń sąsiaduje z żywymi barwami jaśniejszych fragmentów.

 • Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

  Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

  Ekran Full HD umożliwia osiągnięcie rozdzielczości panoramicznej 1920 x 1080 pikseli. Jest to największa rozdzielczość transmisji HD zapewniająca najwyższą możliwą jakość obrazu. Ekran jest w pełni przygotowany na rozwój technologii HD, dzięki obsłudze sygnałów 1080p z dowolnych źródeł, włącznie z najnowszymi technologiami (np. Blu-ray i nowoczesne konsole do gier HD). Ulepszone algorytmy przetwarzania sygnału w pełni obsługują wyższą jakość i rozdzielczość obrazu, co pozwala osiągnąć czysty obraz bez migotania, optymalną jasność i rewelacyjne kolory.

 • LED Pro zapewnia doskonały kontrast i jakość obrazu

  LED Pro zapewnia doskonały kontrast i jakość obrazu

  Ciesz się zapierającym dech w piersiach obrazem i niższym rachunkiem za prąd. Ten nagradzany monitor Philips LED Pro zużywa nawet o 50% mniej energii. Na ekranie LCD znajduje się ponad 1000 podświetlających diod LED, ułożonych w sieć, które włączają się selektywnie. Dzięki nim jasne fragmenty obrazu są doskonale naświetlone, zaś w ciemniejszych scenach diody zostają maksymalnie przyciemnione. Technologia Perfect Pixel HD zapewnia doskonały obraz o zapierającym dech kontraście, wyrazistości i nieporównywalnie żywych kolorach.

 • Wyświetlacz LCD Wide Color Gamut zapewniający żywe kolory

  Technologia x.v.Color gwarantuje realistyczne odtworzenie kolorów, precyzyjnie oddając odcienie i głębie i oferując tym samym szeroki zakres barw, który jest niemal dwukrotnie bogatszy niż przestrzeń kolorów sRGB. Technologia ta tworzy warianty kolorów, które są bardzo zbliżone do barw rozpoznawanych przez oko ludzkie – poprawie ulega nawet jakość materiału wideo w rozdzielczości High Definition. Telewizory zgodne z technologią x.v.Color pozwalają odtwarzać obrazy z niemal taką samą jakością, jak w momencie ich rejestrowania.

 • Ciesz się bogatym wyborem internetowych filmów z serwisu YouTube i nie tylko

  Usługa Net TV zapewnia dostęp do ogromnej oferty filmów wideo w serwisie YouTube i na innych stronach internetowych. Format filmów jest dopasowany do ekranu telewizora. Teraz możesz wygodnie usiąść na kanapie i oglądać filmy internetowe w wysokiej jakości.

 • Odbiór MPEG4 HDTV przez tuner DVB-T i tuner kablowy DVB z obsługą standardu CI+*

  Telewizja wysokiej rozdzielczości (HDTV) umożliwia oglądanie programów telewizyjnych z zachowaniem najwyższej możliwej jakości obrazu i dźwięku, bez korzystania z dodatkowego dekodera. Dzięki zastosowaniu wbudowanego tunera z obsługą sygnału DVB-T i DVB-C zarówno dla formatów MPEG-2, jak i MPEG-4, mogą Państwo cieszyć się telewizją wysokiej rozdzielczości w niespotykanej jakości. Co więcej, obsługa standardu Common Interface Plus (CI+) pozwala skorzystać z dodatkowej zawartości HD bezpośrednio na ekranie telewizora.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Ekran Clear LCD 200 Hz zapewnia wyświetlanie 200 scen na sekundę dzięki połączeniu nowoczesnej technologii 100 Hz z technologią podświetlenia skanującego w 50-procentowym cyklu pracy.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny (8 dni) nie jest dostępny we wszystkich krajach
 • Obsługa formatu DVB-T tylko w niektórych krajach.
 • Format DVB-C jest dostępny wyłącznie w niektórych krajach i tylko w przypadku niektórych operatorów. Najnowsze informacje można znaleźć na tabliczce znamionowej telewizora.
 • Net TV — oferta jest zależna od dostępności w danym kraju i podlega określonym zasadom korzystania.
 • Wymagany opcjonalny moduł Philips DVB-S (moduł PFS0001, dostępny tylko w Niemczech, Austrii i Szwajcarii).

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu