1

Telewizor LCD

  -{discount-percentage}%
  Wi-Fi

  Telewizor LCD

  Ożywia obraz

  Pozwól się urzec niezwykłej mocy funkcji Ambilight. Oszałamiająca technologia Perfect Pixel HD, LED Pro i potężny dźwięk sprawiają, że filmy ożywają w Twoim salonie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Ożywia obraz

Pozwól się urzec niezwykłej mocy funkcji Ambilight. Oszałamiająca technologia Perfect Pixel HD, LED Pro i potężny dźwięk sprawiają, że filmy ożywają w Twoim salonie. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Telewizor LCD

102 cm (40"), Full HD 1080p, telewizja cyfrowa 40PFL9704H/12 Znajdź podobne produkty

Ożywia obraz

Z Ambilight i LED Pro

Ambilight Spectra 3 — przeniesie Cię w głąb obrazu

Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki technologii Ambilight Spectra 3! Ta opatentowana technologia firmy Philips powiększa obszar wyświetlania, emitując podświetlenie z tylnego panelu na ściany wokół telewizora. Funkcja Ambilight automatyczne dopasowuje kolory i jasność podświetlenia do prezentowanych obrazów, zapewniając realistyczne wrażenia wizualne. Dzięki technologii Ambilight Spectra 3 jesteś w centrum wydarzeń!

Technologia Perfect Pixel HD Engine zapewniająca ostry i wyrazisty obraz

Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu pod kątem otaczających go pikseli uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu, niezależnie od tego, co oglądasz. Wyraźne, bardzo ostre obrazy są rezultatem działania funkcji wykrywania i redukcji zniekształceń i szumów we wszystkich źródłach: od multimediów po standardową telewizję.

Usługa Philips Net TV w technologii Wi-Fi zapewniająca dostęp do usług internetowych za pomocą telewizora

Korzystaj z bogatej oferty usług Net TV i oglądaj filmy, zdjęcia, serwisy informacyjne oraz inną zawartość internetową bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy podłączyć kino domowe do sieci domowej za pomocą łącza Ethernet, a następnie wybrać żądaną zawartość przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Menu Philips zapewnia dostęp do popularnych usług Net TV dopasowanych do ekranu Twojego odbiornika, a dzięki sieci komputerowej z certyfikatem DLNA możliwe jest oglądanie filmów i obrazów znajdujących się w komputerze przy użyciu pilota zdalnego sterowania.

Technologia Perfect Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie filmów Full HD

Ciesz się akcją bez migotania. Technologia Perfect Natural Motion analizuje wyświetlany obraz, korygując migotanie zarówno w przypadku nadawanych programów, jak i nagrań (w tym z obrazu o rozdzielczości 1080p i 24p True Cinema na płytach Blu-ray i DVD). Zapewnia ona jeszcze większą płynność ruchu i doskonałą ostrość obrazu. Ciesz się jakością obrazu lepszą niż w kinie!

Ekran Clear LCD 200 Hz* z czasem reakcji 1 ms zapewnia doskonałą ostrość dynamicznego obrazu

Ciesz się ostrością ruchów. Czas reakcji w telewizorze Philips 200 Hz Clear LCD jest zmniejszony aż do 1 ms, dzięki czemu nawet najszybsze sceny pościgów samochodowych są wiernie odtwarzane bez groteskowo rozciągniętych pojazdów.

Dynamiczny kontrast 5 000 000:1 zapewnia maksymalnie jasny obraz

Pragniesz płaskiego ekranu LCD, który zapewnia obraz o żywych kolorach i najwyższym kontraście? Podświetlenie LCD zapewnia te parametry dzięki unikalnej sieci selektywnie przyciemnianych diod LED, które pozwalają naświetlać odpowiednie fragmenty obrazu i zachowywać głęboką czerń w obszarach zaciemnionych. Doskonałe możliwości wygaszania diod LED zapewniają nieporównywalny kontrast dynamiczny wynoszący 5 000 000:1. Po raz pierwszy w historii możesz oglądać obrazy, w których głęboka czerń sąsiaduje z żywymi barwami jaśniejszych fragmentów.

Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

Ekran Full HD umożliwia osiągnięcie rozdzielczości panoramicznej 1920 x 1080 pikseli. Jest to największa rozdzielczość transmisji HD zapewniająca najwyższą możliwą jakość obrazu. Ekran jest w pełni przygotowany na rozwój technologii HD, dzięki obsłudze sygnałów 1080p z dowolnych źródeł, włącznie z najnowszymi technologiami (np. Blu-ray i nowoczesne konsole do gier HD). Ulepszone algorytmy przetwarzania sygnału w pełni obsługują wyższą jakość i rozdzielczość obrazu, co pozwala osiągnąć czysty obraz bez migotania, optymalną jasność i rewelacyjne kolory.

LED Pro zapewnia doskonały kontrast i jakość obrazu

LED Pro zapewnia doskonały kontrast i jakość obrazu

Ciesz się zapierającym dech w piersiach obrazem i niższym rachunkiem za prąd. Ten nagradzany monitor Philips LED Pro zużywa nawet o 50% mniej energii. Na ekranie LCD znajduje się ponad 1000 podświetlających diod LED, ułożonych w sieć, które włączają się selektywnie. Dzięki nim jasne fragmenty obrazu są doskonale naświetlone, zaś w ciemniejszych scenach diody zostają maksymalnie przyciemnione. Technologia Perfect Pixel HD zapewnia doskonały obraz o zapierającym dech kontraście, wyrazistości i nieporównywalnie żywych kolorach.

Wyświetlacz LCD Wide Color Gamut zapewniający żywe kolory

Technologia x.v.Color gwarantuje realistyczne odtworzenie kolorów, precyzyjnie oddając odcienie i głębie i oferując tym samym szeroki zakres barw, który jest niemal dwukrotnie bogatszy niż przestrzeń kolorów sRGB. Technologia ta tworzy warianty kolorów, które są bardzo zbliżone do barw rozpoznawanych przez oko ludzkie – poprawie ulega nawet jakość materiału wideo w rozdzielczości High Definition. Telewizory zgodne z technologią x.v.Color pozwalają odtwarzać obrazy z niemal taką samą jakością, jak w momencie ich rejestrowania.

Ciesz się bogatym wyborem internetowych filmów z serwisu YouTube i nie tylko

Usługa Net TV zapewnia dostęp do ogromnej oferty filmów wideo w serwisie YouTube i na innych stronach internetowych. Format filmów jest dopasowany do ekranu telewizora. Teraz możesz wygodnie usiąść na kanapie i oglądać filmy internetowe w wysokiej jakości.

Odbiór MPEG4 HDTV przez tuner DVB-T i tuner kablowy DVB z obsługą standardu CI+*

Telewizja wysokiej rozdzielczości (HDTV) umożliwia oglądanie programów telewizyjnych z zachowaniem najwyższej możliwej jakości obrazu i dźwięku, bez korzystania z dodatkowego dekodera. Dzięki zastosowaniu wbudowanego tunera z obsługą sygnału DVB-T i DVB-C zarówno dla formatów MPEG-2, jak i MPEG-4, mogą Państwo cieszyć się telewizją wysokiej rozdzielczości w niespotykanej jakości. Co więcej, obsługa standardu Common Interface Plus (CI+) pozwala skorzystać z dodatkowej zawartości HD bezpośrednio na ekranie telewizora.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Ekran Clear LCD 200 Hz zapewnia wyświetlanie 200 scen na sekundę dzięki połączeniu nowoczesnej technologii 100 Hz z technologią podświetlenia skanującego w 50-procentowym cyklu pracy.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny (8 dni) nie jest dostępny we wszystkich krajach
 • Obsługa formatu DVB-T tylko w niektórych krajach.
 • Format DVB-C jest dostępny wyłącznie w niektórych krajach i tylko w przypadku niektórych operatorów. Najnowsze informacje można znaleźć na tabliczce znamionowej telewizora.
 • Net TV — oferta jest zależna od dostępności w danym kraju i podlega określonym zasadom korzystania.
 • Wymagany opcjonalny moduł Philips DVB-S (moduł PFS0001, dostępny tylko w Niemczech, Austrii i Szwajcarii).

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu