1
Telewizor

Telewizor LED

  Telewizor LED

  Nagrodzona wydajność

  Pozwól się urzec niezwykłej mocy funkcji Ambilight na ekranie telewizora 102 cm (40") z płaskim ekranem. Telewizor LED Philips 40PFL9705 z serii 9000 wyposażony jest w oszałamiającą technologię Perfect Pixel HD i LED Pro, które sprawiają, że filmy ożywają w Twoim salonie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Telewizor LED

102 cm (40"), Full HD 1080p, telewizja cyfrowa 40PFL9705H/12 Znajdź podobne produkty

Nagrodzona wydajność

dzięki technologii Ambilight i najlepszej jakości obrazu.

 • Technologia Perfect Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie filmów Full HD

  Ciesz się akcją bez migotania. Technologia Perfect Natural Motion analizuje wyświetlany obraz, korygując migotanie zarówno w przypadku nadawanych programów, jak i nagrań (w tym z obrazu o rozdzielczości 1080p i 24p True Cinema na płytach Blu-ray i DVD). Zapewnia ona jeszcze większą płynność ruchu i doskonałą ostrość obrazu. Ciesz się jakością obrazu lepszą niż w kinie!

 • Usługa Philips Net TV w technologii Wi-Fi zapewniająca dostęp do usług internetowych za pomocą telewizora

  Korzystaj z bogatej oferty usług Net TV i oglądaj filmy, zdjęcia, serwisy informacyjne oraz inną zawartość internetową bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy podłączyć kino domowe do sieci domowej za pomocą łącza Ethernet, a następnie wybrać żądaną zawartość przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Menu Philips zapewnia dostęp do popularnych usług Net TV dopasowanych do ekranu Twojego odbiornika, a dzięki sieci komputerowej z certyfikatem DLNA możliwe jest oglądanie filmów i obrazów znajdujących się w komputerze przy użyciu pilota zdalnego sterowania.

 • System Ambilight Spectra 3 potęguje wrażenia wizualne

  System Ambilight Spectra 3 potęguje wrażenia wizualne

  Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki technologii Ambilight Spectra 3! Ta opatentowana technologia firmy Philips powiększa obszar wyświetlania, emitując z tylnego panelu podświetlenie z trzech stron telewizora na ścianę. Ambilight dostosowuje automatycznie kolor i jasność światła tak, aby pasowały do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dostosowania obrazu do otoczenia kolor oświetlenia jest zawsze odpowiedni do obrazu bez względu na to, jakie masz ściany. Obraz będzie większy dzięki technologii Ambilight.

 • Ekran Full HD 3D Ready pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Ekran Full HD 3D Ready pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Daj się zachwycić filmami trójwymiarowymi we własnym pokoju na ekranie Full HD 3D. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów zapewnia głębię i realizm obrazu w wysokiej rozdzielczości 1080 x 1920. Obejrzysz filmy 3D na płytach Blu-ray, a już wkrótce także audycje telewizyjne w tym trybie. Twój telewizor jest gotowy do wyświetlania obrazu w jakości Full HD 3D. Wystarczy podłączyć do niego odtwarzacz Blu-ray z technologią 3D lub odbiornik telewizji HD oraz skorzystać ze specjalnego zestawu 3D (Philips PTA02). Trójwymiarowym obrazem może cieszyć się cała rodzina – dodatkowe okulary 3D dostępne są w zestawie PTA03.

 • LED Pro zapewnia doskonały kontrast i jakość obrazu

  LED Pro zapewnia doskonały kontrast i jakość obrazu

  Ciesz się zapierającym dech w piersiach obrazem i niższym rachunkiem za prąd. Ten nagradzany monitor Philips LED Pro zużywa nawet o 50% mniej energii. Na ekranie LCD znajduje się ponad 1000 podświetlających diod LED, ułożonych w sieć, które włączają się selektywnie. Dzięki nim jasne fragmenty obrazu są doskonale naświetlone, zaś w ciemniejszych scenach diody zostają maksymalnie przyciemnione. Technologia Perfect Pixel HD zapewnia doskonały obraz o zapierającym dech kontraście, wyrazistości i nieporównywalnie żywych kolorach.

 • Technologia Bright Pro zapewniająca naturalną jasność

  Technologia Bright Pro zapewniająca naturalną jasność

  Ciesz się niesamowitymi obrazami o naturalnej jasności i wspaniałym kontraście dzięki technologii Bright Pro. Oparta na nagradzanej technologii LED Pro firmy Philips, umożliwia ona zwiększenie strumienia świetlnego dla fragmentów obrazu przy zachowaniu całkowitej czerni w ciemnych obszarach. Zapewnia to niezrównaną jasność, podczas gdy zaawansowana funkcja przetwarzania inteligentnego pozwala uzyskać pobór mocy niższy nawet o 50%.

 • Wi-Fi MediaConnect umożliwia wyświetlanie plików multimedialnych z komputera na ekranie telewizora

  Wi-Fi MediaConnect umożliwia wyświetlanie plików multimedialnych z komputera na ekranie telewizora

  Udostępniaj bezprzewodowo filmy i zdjęcia z laptopa do telewizora. Po zainstalowaniu na laptopie wystarczy kliknąć przyciskiem myszy, aby wyświetlić obraz na telewizorze. To doskonała rozrywka dla Ciebie i całej rodziny!

 • Rozdzielczość Full HD z technologią Perfect Pixel HD zapewnia niezrównaną ostrość obrazu

  Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu, niezależnie od tego, co oglądasz. Wyraźne, bardzo ostre obrazy są rezultatem działania funkcji wykrywania i redukcji zniekształceń i szumów we wszystkich źródłach: od multimediów po standardową telewizję. Ekran Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli umożliwia osiągnięcie czystego obrazu o rewelacyjnej jasności, bez migotania.

 • Ekran 400 Hz Clear LCD o czasie reakcji 0,5 ms zapewnia niezwykłą ostrość ruchomego obrazu

  Ciesz się najszybszym telewizorem LCD firmy Philips. Ekran 400 Hz Clear LCD* oferuje niespotykany wcześniej w telewizorach LCD czas reakcji 0,5 ms, dzięki któremu możesz doświadczyć niezwykłej ostrości ruchomego obrazu nawet w najszybszych scenach akcji.

 • Poczuj moc 30 W RMS dzięki technologii Incredible Surround

  Poczuj rytm muzyki i atmosferę filmów. Potężne wzmacniacze o mocy 30 W RMS tworzą naturalną scenę dźwiękową. System Incredible Surround zapewnia w pełni przestrzenne efekty dźwiękowe, z większą głębią i rozpiętością dźwięku.

 • Internetowa baza filmów i programy telewizyjne na żądanie

  Bezpośrednio do swojego telewizora możesz zamówić wspaniałe filmy przez Internet. Klasyczne romanse, filmy akcji – każdy może wybrać swój ulubiony gatunek za pomocą jednego przycisku na pilocie, nie ruszając się z kanapy. Dzięki tej usłudze masz w zasięgu ręki ogromną kolekcję filmów fabularnych i seriali, zarówno tych najnowszych, jak i dobrze znanych. Nie musisz już martwić się, że nie zdążysz na swój ulubiony program. Teraz Ty wybierasz co i kiedy oglądasz. Możesz dowolnie przeglądać ofertę stacji telewizyjnych i wracać do nadanych już programów. Oferta różni się w zależności od kraju i nadawcy.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Ekran Clear LCD 400 Hz zapewnia wyświetlanie 400 scen na sekundę dzięki połączeniu nowoczesnej technologii 200 Hz z technologią podświetlenia skanującego w 50-procentowym cyklu pracy.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny (8 dni) nie jest dostępny we wszystkich krajach
 • Net TV: Odwiedź stronę www.philips.com/smarttv, aby odkryć usługi dostępne w swoim kraju.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Telewizja 3D wymaga zestawu PTA02 (Okulary z aktywną przesłoną oraz przekaźnik), kompatybilnego źródła dźwięku oraz materiału źródłowego 3D.
 • Wi-Fi MediaConnect: Odtwarzanie filmu zależy od prędkości komputera i przepustowości sieci Wi-Fi. Minimalne i zalecane wymagania systemowe można znaleźć na stronie: www.philips.com/wifimediaconnect. Zawartość jest wyświetlana z niewielkim, kilkusekundowym opóźnieniem. Mogą wystąpić niewielkie różnice w odbiorze obrazu i dźwięku.
 • Typowy pobór mocy w trybie włączenia mierzony zgodnie z normą IEC62087 Ed 2.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Ołów znajduje się tylko w niektórych częściach tego telewizora lub jego komponentach, dla których nie istnieje alternatywa technologiczna, zgodnie z bieżącymi klauzulami dot. zwolnienia przewidzianymi w dyrektywie RoHS.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu