1

Profesjonalny telewizor LCD

  -{discount-percentage}%

  Profesjonalny telewizor LCD

  Niezwykłe wrażenia podczas oglądania filmów

  Ten elegancki telewizor hotelowy Ultimate HD stanowi kompleksowe rozwiązanie umożliwiające oglądanie telewizji HD bez odrębnego dekodera. Goście hotelowi będą mogli cieszyć się obrazem o kinowej jakości HD, co przyczyni się do ich zadowolenia z wynajmowanego pokoju. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Niezwykłe wrażenia podczas oglądania filmów

Ten elegancki telewizor hotelowy Ultimate HD stanowi kompleksowe rozwiązanie umożliwiające oglądanie telewizji HD bez odrębnego dekodera. Goście hotelowi będą mogli cieszyć się obrazem o kinowej jakości HD, co przyczyni się do ich zadowolenia z wynajmowanego pokoju. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Profesjonalny telewizor LCD

42" Ultimate HD, LCD, DVB-T/C MPEG4* 42HFL5880D/10 Znajdź podobne produkty

Niezwykłe wrażenia podczas oglądania filmów

Telewizor hotelowy LCD Philips Ultimate HD

 • Telewizor tematyczny ułatwiający wyszukiwanie kanałów przez gości

  Telewizor tematyczny ułatwiający wyszukiwanie kanałów przez gości

  Telewizor tematyczny zapewnia zaawansowany interfejs użytkownika, który umożliwia gościom nawigację w menu gości, aby umożliwić im łatwy sposób wyszukiwania kanałów, programów informacyjnych ze swojego kraju oraz informacji o hotelu, bez konieczności stosowania systemów interaktywnych.

 • Pixel Plus HD to większa ilość szczegółów, głębia i czystość obrazu

  Pixel Plus HD to większa ilość szczegółów, głębia i czystość obrazu

  Pixel Plus HD to technologia przetwarzania obrazu, która pozwala uzyskać żywy i naturalnie wyglądający obraz charakteryzujący się wysokim stopniem realizmu oraz wyjątkową głębią i ilością szczegółów. Tak wysoką jakość można uzyskać z dowolnego źródła HD.

 • Materiały w formacie HD 1080p z odbiorem MPEG 4 za pomocą tunera DVB-T/C

  Ekran HD 1080p umożliwia osiągnięcie rozdzielczości panoramicznej 1920 x 1080 pikseli. Jest to największa rozdzielczość transmisji HD zapewniająca najwyższą możliwą jakość obrazu. Ekran jest w pełni przygotowany na rozwój technologii HD, dzięki obsłudze sygnałów 1080p z dowolnych źródeł, włącznie z technologią MPEG 4 za pomocą tunera DVB-T i DVB-C. Ulepszone algorytmy przetwarzania sygnału w pełni obsługują wyższą jakość i rozdzielczość obrazu, co pozwala osiągnąć czysty obraz bez migotania, optymalną jasność i rewelacyjne kolory.

 • Zabezpieczone gniazdo SmartCard

  Zintegrowane gniazdo SmartCard umożliwia dostawcom usług dodawanie nowych funkcji do odbiornika telewizyjnego za pośrednictwem kart aplikacji, bez konieczności instalowania dodatkowych przystawek i połączeń. Telewizor można także podłączyć do zewnętrznych dekoderów i przystawek wszystkich większych dostawców systemów interaktywnych za pomocą interfejsu sterowania SerialXpress (z obsługą protokołów UART i RS232) lub interfejsu SmartPlug.

 • Zdalna aktualizacja oprogramowania

  Oprogramowanie do telewizora, które steruje określonymi funkcjami hotelowymi, może być aktualizowane zdalnie przez certyfikowanego dostawcę systemu.

 • Panel przyłączeniowy Philips umożliwia gościom podłączanie własnych urządzeń

  Telewizor jest zgodny z panelami przyłączeniowymi firmy Philips, które umożliwiają gościom łatwe podłączanie komputera, odtwarzacza MP3, odtwarzacza DVD, kamery wideo i innych urządzeń. Zawartość podłączonych urządzeń jest wyświetlana automatycznie na ekranie telewizora.

 • Rozwiązanie umożliwiające pełną optymalizację kosztów

  Dzięki telewizorowi hotelowemu Philips Ultimate HD goście mają możliwość oglądania programów w jakości HD, a Ty nie musisz w pokoju instalować dekodera. Ten telewizor gwarantuje pełną optymalizację kosztów, ponieważ wyposażony jest we niezbędne funkcje HD, tj. odbiór MPEG 4 za pomocą tunera DVB-T i/lub DVB-C z zabezpieczeniem danych.

 • Funkcje VSecure i VTrack zapewniają bezpieczeństwo materiałów w formacie HD w hotelach

  Aby zapewnić gościom telewizję w formacie HD, należy sprostać szczegółowym wymaganiom przemysłu multimedialnego. Firma Philips opracowała w pełni bezpieczne rozwiązania, mające zapewnić zabezpieczenie materiałów w formacie HD w hotelach. Bezpieczeństwo to oparte jest na funkcji VSecure zabezpieczającej materiały HD oraz funkcji VTrack opartej na cyfrowym znaku wodnym.

 • Funkcja oszczędności energii SmartPower

  Intensywność podświetlenia można regulować oraz programować przy użyciu systemu, który pozwala ograniczyć zużycie energii do 50% i znacznie obniżyć koszty związane z energią.

 • Ekologiczna konstrukcja i trudnopalna obudowa

  Równowaga jest nieodłącznym elementem działalności firmy Philips. Nasze telewizory zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z naszymi zasadami EcoDesign, których celem jest zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko poprzez niższe zużycie energii, wyeliminowanie niebezpiecznych substancji, mniejszą wagę produktu, wydajniejsze opakowanie oraz lepszy recykling. Telewizory firmy Philips posiadają także specjalną obudowę z materiału trudnopalnego. Zazwyczaj przy kontakcie z ogniem telewizory zwiększają natężenie pożaru, jednak jak wykazały niezależne badania przeprowadzane przez służby pożarnicze, telewizory firmy Philips nie podsycają płomieni.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Informację o krajach korzystających ze standardu DVB-T można uzyskać od osoby kontaktowej w firmie Philips.
 • Typowy pobór mocy w trybie włączenia mierzony zgodnie z normą IEC62087 Ed 2.
 • Roczny pobór mocy oblicza się, wykorzystując typowy pobór mocy przez 4 godziny dziennie, przez 365 dni w roku.
 • Ołów znajduje się tylko w niektórych częściach tego telewizora lub jego komponentach, dla których nie istnieje alternatywa technologiczna, zgodnie z bieżącymi klauzulami dot. zwolnienia przewidzianymi w dyrektywie RoHS.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu