1
Telewizor

Telewizor LCD

  Telewizor LCD

  Pobudź swoje zmysły

  Zanurz się w zachwycającym obrazie i dźwięku. Telewizor łączy system LED Lux Display oraz MPEG4 HDTV* i technologie Perfect Pixel HD Engine, Perfect Motion, Perfect Colors oraz Perfect Contrast z systemem Ambilight Spectra 2. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pobudź swoje zmysły

 • System Ambilight Spectra 2 potęguje wrażenia wizualne

  Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki technologii Ambilight Spectra 2! Ta opatentowana technologia firmy Philips powiększa obszar wyświetlania, emitując podświetlenie z tylnego panelu na ściany wokół telewizora. Funkcja Ambilight automatyczne dopasowuje kolory i jasność podświetlenia do prezentowanych obrazów, zapewniając realistyczne wrażenia wizualne. Dzięki technologii Ambilight Spectra 2 jesteś w centrum wydarzeń!

 • Technologia Perfect Pixel HD Engine zapewniająca ostry i wyrazisty obraz

  Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu pod kątem otaczających go pikseli uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu, niezależnie od tego, co oglądasz. Wyraźne, bardzo ostre obrazy są rezultatem działania funkcji wykrywania i redukcji zniekształceń i szumów we wszystkich źródłach: od multimediów po standardową telewizję.

 • Technologia Perfect Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie filmów Full HD

  Ciesz się akcją bez migotania. Technologia Perfect Natural Motion analizuje wyświetlany obraz, korygując migotanie zarówno w przypadku nadawanych programów, jak i nagrań (w tym z obrazu o rozdzielczości 1080p i 24p True Cinema na płytach Blu-ray i DVD). Zapewnia ona jeszcze większą płynność ruchu i doskonałą ostrość obrazu. Ciesz się jakością obrazu lepszą niż w kinie!

 • Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (2 ms)

  Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (2 ms)

  Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niesamowitą ostrość ruchów. Technologia Double Frame Rate Insertion (DFRI) dodatkowo zwiększa ją ponad dwukrotnie w porównaniu ze standardowym ekranem LCD, co daje czas reakcji wynoszący 2 milisekundy. Teraz możesz cieszyć się wyraźnym obrazem nawet w najszybszych scenach akcji.

 • Wyświetlacz LED Lux zapewnia doskonały kontrast i jasność obrazu

  Wyświetlacz LED Lux zapewnia najwyższy kontrast w połączeniu z niewiarygodną jasnością i wspaniałymi kolorami. Na ekranie LCD znajduje się ponad tysiąc rewolucyjnych, nowych diod podświetlających, ułożonych w sieć, które włączają się selektywnie. Dzięki nim jasne fragmenty obrazu są doskonale naświetlone, zaś w ciemniejszych scenach diody zostają maksymalnie przyciemnione. W ten sposób powstaje obraz, który łączy najgłębszą czerń z maksymalną jasnością i wspaniałymi kolorami rozmieszczonymi w odpowiednich miejscach. Jednym słowem: doskonały obraz o zapierającym dech kontraście, wyrazistości i nieporównywalnie żywych kolorach.

 • Dynamiczny kontrast 2 000 000:1 zapewnia maksymalnie jasny obraz

  Pragniesz płaskiego ekranu LCD, który daje obraz o żywych kolorach i najwyższym kontraście? Podświetlenie LCD zapewnia te parametry dzięki unikalnej sieci selektywnie przyciemnianych diod LED, które pozwalają naświetlać odpowiednie fragmenty obrazu i zachowywać głęboką czerń w obszarach zaciemnionych. Doskonałe możliwości wygaszania diod LED zapewniają nieporównywalny kontrast dynamiczny wynoszący 2 000 000:1. Po raz pierwszy w historii możesz oglądać obrazy, w których głęboka czerń sąsiaduje z żywymi barwami jaśniejszych fragmentów.

 • Zgodność z technologią HD 1080p zapewnia najwyższej jakości obrazy Full HD

  Ciesz się wyjątkową jakością sygnału telewizji High Definition i przygotuj się na możliwość obsługi źródeł HD takich jak transmisje HDTV oraz odtwarzacze Blu-ray. HD Ready 1080p to chroniony znak technologii, która zapewnia jakość obrazu przewyższającą technologię HD Ready. Spełnia ona ostre normy wyznaczone przez EICTA, dzięki czemu na ekranie Full HD można wyświetlić obraz o rozdzielczości i jakości oferowanej przez sygnał telewizyjny High Definition o jakości Full HD 1920 x 1080p. Jest ona zgodna zarówno z analogowymi złączami YPbPr, jak i nieskompresowanymi, cyfrowymi złączami DVI oraz HDMI i obsługuje system zabezpieczenia przed kopiowaniem HDCP. Obsługiwane są sygnały 1080p bez przeplotu o częstotliwościach 24, 50 i 60 Hz.

 • Wyświetlacz LCD Wide Color Gamut zapewniający żywe kolory

  Technologia x.v.Color gwarantuje realistyczne odtworzenie kolorów, precyzyjnie oddając odcienie i głębie i oferując tym samym szeroki zakres barw, który jest niemal dwukrotnie bogatszy niż przestrzeń kolorów sRGB. Technologia ta tworzy warianty kolorów, które są bardzo zbliżone do barw rozpoznawanych przez oko ludzkie – poprawie ulega nawet jakość materiału wideo w rozdzielczości High Definition. Telewizory zgodne z technologią x.v.Color pozwalają odtwarzać obrazy z niemal taką samą jakością, jak w momencie ich rejestrowania.

 • 2250 biliony kolorów

  Zaawansowana technologia przetwarzania kolorów gwarantuje żywy i naturalny obraz pełen bogatych barw. 17-bitowe rozszerzenie koloru optymalizuje wszystkie trzy kanały koloru (RGB) i pozwala uzyskać moc przetwarzania 2250 bilionów kolorów. Zapewnia to generowanie jeszcze żywszych kolorów z zachowaniem znakomitej ostrości. Zaawansowane algorytmy wykrywają subtelne odcienie kolorów skóry i przejścia barwne, a następnie przetwarzają je w celu uzyskania maksymalnie naturalnych kolorów.

 • Odbiór MPEG4 HDTV przez tuner DVB-T i tuner kablowy DVB*

  Panoramiczny telewizor Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p. Jest to najwyższa rozdzielczość w technologii źródeł obrazu HD, zapewniająca najlepszą jakość obrazu. HDTV pozwala odbierać programy telewizji naziemnej w wysokiej rozdzielczości dzięki wbudowanemu tunerowi. Tuner obsługuje sygnały stacji naziemnych i kablowych DVB zarówno w formacie MPEG-2, jak i MPEG-4. Dodatkowy dekoder pozwala uzyskać nieporównywalną jakość obrazu i dźwięku.

 • 4 wejścia HDMI z funkcją EasyLink zapewniającą pełną kompatybilność

  Funkcja EasyLink wykorzystuje standardowy protokół HDMI CEC do udostępniania funkcji między podłączonymi urządzeniami a telewizorem. Dzięki EasyLink do sterowania głównymi funkcjami telewizora i podłączonych urządzeń potrzebny jest tylko jeden pilot. Interfejs HDMI zapewnia cyfrowe połączenie nieskompresowanego sygnału RGB pomiędzy źródłem sygnału i ekranem, zapewniając najwyższą jakość obrazu. HDMI wykorzystuje zabezpieczenie przed kopiowaniem HDCP. Trzy wejścia HDMI z tyłu i jedno z boku panelu umożliwiają podłączanie wielu źródeł sygnału HD, np. dekodera HD, odtwarzacza Blu-ray, konsoli do gier czy cyfrowej kamery wideo.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Obsługa formatu DVB-T tylko w niektórych krajach.
 • DVB-T MPEG4 działa tylko we Francji, Hiszpanii, Danii, Norwegii, Finlandii i Szwecji. Format DVB-C MPEG4 dostępny jest tylko dla wybranych dostawców w Danii, Norwegii, Finlandii i Szwecji. Większość najnowszych informacji na ten temat znajduje się na tabliczce znamionowej telewizora lub na stronie internetowej www.philips.com/support po wybraniu odpowiedniego typu urządzenia.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu