1
Telewizor

Aurea

Telewizor LCD

  Aurea

  Telewizor LCD

  Uwodzenie światłem

  Płaski telewizor Aurea odmienia wrażenia podczas oglądania dzięki pięknu światła. Technologia Ambilight Spectra z Aktywną Ramą doskonale wkomponowuje się w stylistykę telewizora. Zobaczyć znaczy uwierzyć — technologia Perfect Pixel HD i wyświetlacz LCD Full HD 1080p wprawią Cię w zachwyt. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Uwodzenie światłem

 • Technologia Perfect Pixel HD Engine zapewniająca ostry i wyrazisty obraz

  Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu pod kątem otaczających go pikseli uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu, niezależnie od tego, co oglądasz. Wyraźne, bardzo ostre obrazy są rezultatem działania funkcji wykrywania i redukcji zniekształceń i szumów we wszystkich źródłach: od multimediów po standardową telewizję.

 • Technologia Perfect Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie filmów Full HD

  Ciesz się akcją bez migotania. Technologia Perfect Natural Motion analizuje wyświetlany obraz, korygując migotanie zarówno w przypadku nadawanych programów, jak i nagrań (w tym z obrazu o rozdzielczości 1080p i 24p True Cinema na płytach Blu-ray i DVD). Zapewnia ona jeszcze większą płynność ruchu i doskonałą ostrość obrazu. Ciesz się jakością obrazu lepszą niż w kinie!

 • Ambilight Spectra z aktywnym, szklanym obramowaniem i nastrojową poświatą

  Ambilight Spectra z aktywnym, szklanym obramowaniem i nastrojową poświatą

  Nastrojowa poświata oświetlenia Ambilight Spectra pozwala wyjść światłu i atmosferze obrazu poza ekran. W ten sposób obraz całkowicie wciąga widza, sprawiając, że oglądanie telewizji staje się magicznym przeżyciem. Telewizor Aurea charakteryzuje wysokiej jakości konstrukcja z wyjątkowo wyprofilowanym przodem wykonanym z jednego kawałka kryształowego szkła. Aktywna Rama telewizora zapewnia wrażenie dynamicznej pracy kolorów i światła. Ponad 150 diod LED usytuowanych dookoła ekranu tworzy stonowaną, wielokolorową obręcz, stanowiącą płynne przejście między obrazem a poświatą rzucaną na ścianę.

 • Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (2 ms)

  Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (2 ms)

  Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niesamowitą ostrość ruchów. Technologia Double Frame Rate Insertion (DFRI) dodatkowo zwiększa ją ponad dwukrotnie w porównaniu ze standardowym ekranem LCD, co daje czas reakcji wynoszący 2 milisekundy. Teraz możesz cieszyć się wyraźnym obrazem nawet w najszybszych scenach akcji.

 • Zgodność z technologią HD 1080p zapewnia najwyższej jakości obrazy Full HD

  Ciesz się wyjątkową jakością sygnału telewizji High Definition i przygotuj się na możliwość obsługi źródeł HD takich jak transmisje HDTV oraz odtwarzacze Blu-ray. HD Ready 1080p to chroniony znak technologii, która zapewnia jakość obrazu przewyższającą technologię HD Ready. Spełnia ona ostre normy wyznaczone przez EICTA, dzięki czemu na ekranie Full HD można wyświetlić obraz o rozdzielczości i jakości oferowanej przez sygnał telewizyjny High Definition o jakości Full HD 1920 x 1080p. Jest ona zgodna zarówno z analogowymi złączami YPbPr, jak i nieskompresowanymi, cyfrowymi złączami DVI oraz HDMI i obsługuje system zabezpieczenia przed kopiowaniem HDCP. Obsługiwane są sygnały 1080p bez przeplotu o częstotliwościach 24, 50 i 60 Hz.

 • 2250 biliony kolorów

  Zaawansowana technologia przetwarzania kolorów gwarantuje żywy i naturalny obraz pełen bogatych barw. 17-bitowe rozszerzenie koloru optymalizuje wszystkie trzy kanały koloru (RGB) i pozwala uzyskać moc przetwarzania 2250 bilionów kolorów. Zapewnia to generowanie jeszcze żywszych kolorów z zachowaniem znakomitej ostrości. Zaawansowane algorytmy wykrywają subtelne odcienie kolorów skóry i przejścia barwne, a następnie przetwarzają je w celu uzyskania maksymalnie naturalnych kolorów.

 • Kontrast dynamiczny 30000:1 zapewniający głęboką czerń oraz większe bogactwo szczegółów

  Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o największym kontraście i najżywszych obrazach? Połączenie zaawansowanej obróbki sygnału wideo i wyjątkowej technologii przyciemnianego podświetlenia zapewnia niezwykle żywy obraz. Kontrast dynamiczny pozwala uzyskać większy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni oraz wiernie odwzorowanym cieniom i ciemnym kolorom.

 • Odbiór MPEG4 HDTV przez tuner DVB-T i tuner kablowy DVB*

  Panoramiczny telewizor Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p. Jest to najwyższa rozdzielczość w technologii źródeł obrazu HD, zapewniająca najlepszą jakość obrazu. HDTV pozwala odbierać programy telewizji naziemnej w wysokiej rozdzielczości dzięki wbudowanemu tunerowi. Tuner obsługuje sygnały stacji naziemnych i kablowych DVB zarówno w formacie MPEG-2, jak i MPEG-4. Dodatkowy dekoder pozwala uzyskać nieporównywalną jakość obrazu i dźwięku.

 • Łącze sieci komputerowej DLNA pozwala przeglądać zawartość komputera i domowej sieci komputerowej

  Łącze PC-Network link zapewnia łatwy dostęp do zdjęć i muzyki w komputerze lub domowej sieci komputerowej. Wykorzystuje ono połączenie Ethernet (LAN) z protokołem DLNA zapewniającym bezproblemową współpracę urządzeń z certyfikatem DLNA. Po podłączeniu telewizora do domowej sieci komputerowej można uzyskać dostęp do informacji z wszystkich urządzeń z certyfikatem DLNA. Zapewnia to swobodny dostęp do cyfrowych zdjęć i plików muzycznych przez domową sieć LAN. Intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia dostęp do tych funkcji po naciśnięciu jednego przycisku.

 • 4 wejścia HDMI z funkcją EasyLink zapewniającą pełną kompatybilność

  Funkcja EasyLink wykorzystuje standardowy protokół HDMI CEC do udostępniania funkcji między podłączonymi urządzeniami a telewizorem. Dzięki EasyLink do sterowania głównymi funkcjami telewizora i podłączonych urządzeń potrzebny jest tylko jeden pilot. Interfejs HDMI zapewnia cyfrowe połączenie nieskompresowanego sygnału RGB pomiędzy źródłem sygnału i ekranem, zapewniając najwyższą jakość obrazu. HDMI wykorzystuje zabezpieczenie przed kopiowaniem HDCP. Trzy wejścia HDMI z tyłu i jedno z boku panelu umożliwiają podłączanie wielu źródeł sygnału HD, np. dekodera HD, odtwarzacza Blu-ray, konsoli do gier czy cyfrowej kamery wideo.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Obsługa formatu DVB-T tylko w niektórych krajach.
 • DVB-T MPEG4 działa tylko we Francji, Hiszpanii, Danii, Norwegii, Finlandii i Szwecji. Format DVB-C MPEG4 dostępny jest tylko dla wybranych dostawców w Danii, Norwegii, Finlandii i Szwecji. Większość najnowszych informacji na ten temat znajduje się na tabliczce znamionowej telewizora lub na stronie internetowej www.philips.com/support po wybraniu odpowiedniego typu urządzenia.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu