1

Telewizor LED

  -{discount-percentage}%

  Telewizor LED

  Wyrafinowane życie, czysta wydajność

  Pozwól się przenieść w inny świat dzięki wyrafinowanej jakości obrazu. Aluminiowa, niezwykle cienka konstrukcja oraz technologia Ambilight pozwalają w pełni docenić wszystkie zalety technologii LED. Przyjemnego oglądania! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wyrafinowane życie, czysta wydajność

Pozwól się przenieść w inny świat dzięki wyrafinowanej jakości obrazu. Aluminiowa, niezwykle cienka konstrukcja oraz technologia Ambilight pozwalają w pełni docenić wszystkie zalety technologii LED. Przyjemnego oglądania! Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Telewizor LED

117 cm (46"), Full HD 1080p, telewizja cyfrowa 46PFL8505H/12 Znajdź podobne produkty

Wyrafinowane życie, czysta wydajność

z technologią Ambilight i wiodącymi technologiami poprawy obrazu

System Ambilight Spectra 2 potęguje wrażenia wizualne

Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki technologii Ambilight Spectra 2! Ta opatentowana technologia firmy Philips powiększa obszar wyświetlania, emitując z tylnego panelu podświetlenie z dwóch stron telewizora na ścianę. Ambilight dostosowuje automatycznie kolor i jasność światła tak, aby pasowały do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dostosowania obrazu do otoczenia kolor oświetlenia jest zawsze odpowiedni do obrazu bez względu na to, jakie masz ściany. Dzięki technologii Ambilight Spectra 2 jesteś w centrum wydarzeń!

Technologia Perfect Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie filmów Full HD

Ciesz się akcją bez migotania. Technologia Perfect Natural Motion analizuje wyświetlany obraz, korygując migotanie zarówno w przypadku nadawanych programów, jak i nagrań (w tym z obrazu o rozdzielczości 1080p i 24p True Cinema na płytach Blu-ray i DVD). Zapewnia ona jeszcze większą płynność ruchu i doskonałą ostrość obrazu. Ciesz się jakością obrazu lepszą niż w kinie!

Philips Net TV — popularne usługi internetowe na ekranie telewizora

Korzystaj z bogatej oferty usług Philips Net TV i oglądaj filmy, zdjęcia, serwisy informacyjne oraz inną zawartość internetową bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy podłączyć telewizor do sieci domowej za pomocą łącza Ethernet, a następnie wybrać żądaną zawartość przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Menu Philips zapewnia dostęp do popularnych usług telewizji internetowej dopasowanych do ekranu Twojego odbiornika, a dzięki sieci komputerowej z certyfikatem DLNA możliwe jest oglądanie filmów i obrazów znajdujących się w komputerze przy użyciu pilota zdalnego sterowania.

Ekran Full HD 3D Ready pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

Ekran Full HD 3D Ready pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

Daj się zachwycić filmami trójwymiarowymi we własnym pokoju na ekranie Full HD 3D. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów zapewnia głębię i realizm obrazu w wysokiej rozdzielczości 1080 x 1920. Obejrzysz filmy 3D na płytach Blu-ray, a już wkrótce także audycje telewizyjne w tym trybie. Twój telewizor jest gotowy do wyświetlania obrazu w jakości Full HD 3D. Wystarczy podłączyć do niego odtwarzacz Blu-ray z technologią 3D lub odbiornik telewizji HD oraz skorzystać ze specjalnego zestawu 3D (Philips PTA02). Trójwymiarowym obrazem może cieszyć się cała rodzina – dodatkowe okulary 3D dostępne są w zestawie PTA03.

Wspaniałe obrazy na ekranie LED przy niskim poborze mocy

Wspaniałe obrazy na ekranie LED przy niskim poborze mocy

Ten telewizor, wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologię podświetlenia LED, łączy w sobie atrakcyjny, minimalistyczny wygląd i oszałamiającą jakość obrazu, a także najniższe zużycie energii w swojej kategorii. Ponadto technologia podświetlenia LED nie wiąże się z zastosowaniem jakichkolwiek niebezpiecznych materiałów. Dzięki temu można cieszyć się niskim zużyciem energii, wysoką jasnością, niesamowitym kontrastem, ostrością i żywymi kolorami.

Rozdzielczość Full HD z technologią Perfect Pixel HD zapewnia niezrównaną ostrość obrazu

Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu, niezależnie od tego, co oglądasz. Wyraźne, bardzo ostre obrazy są rezultatem działania funkcji wykrywania i redukcji zniekształceń i szumów we wszystkich źródłach: od multimediów po standardową telewizję. Ekran Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli umożliwia osiągnięcie czystego obrazu o rewelacyjnej jasności, bez migotania.

Telewizor Clear LCD 200 Hz z czasem reakcji 1 ms: doskonała ostrość dynamicznego obrazu

Ciesz się ostrością ruchów bez zakłóceń obrazu. Czas reakcji w telewizorze Philips 200 Hz Clear LCD jest zmniejszony aż do 1 ms, dzięki czemu nawet najszybsze sceny są wiernie odtwarzane. Ciesz się akcją!

Poczuj moc 20 W RMS dzięki technologii Incredible Surround

Poczuj moc muzyki i atmosferę kina. Potężne wzmacniacze o mocy 20 W RMS (2 x 10 W RMS) tworzą naturalną scenę dźwiękową. System Incredible Surround zapewnia w pełni przestrzenne efekty dźwiękowe o większej głębi i rozpiętości, które stanowią doskonałe uzupełnienie wspaniałego obrazu.

Ekran telewizora LED jest nawet do 40% bardziej energooszczędny niż zwykłe telewizory LCD

Telewizory wykorzystujące najnowszą technologię podświetlenia LED są bardziej przyjazne dla środowiska, cechują się dłuższą żywotnością i o wiele niższym zużyciem energii niż telewizory plazmowe i tradycyjne telewizory LCD. Inaczej niż w przypadku matryc podświetlanych lampami CCFL, w procesie produkcyjnym telewizorów LED nie wykorzystuje się rtęci. Ponadto konstrukcje telewizorów firmy Philips są cały czas ulepszane, co skutkuje wzrostem wydajności materiałowej oraz zmniejszeniem zużycia energii bez konieczności rezygnowania z bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny (8 dni) nie jest dostępny we wszystkich krajach
 • Net TV: Odwiedź stronę www.philips.com/smarttv, aby odkryć usługi dostępne w swoim kraju.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Telewizja 3D wymaga zestawu PTA02 (Okulary z aktywną przesłoną oraz przekaźnik), kompatybilnego źródła dźwięku oraz materiału źródłowego 3D.
 • Typowy pobór mocy w trybie włączenia mierzony zgodnie z normą IEC62087 Ed 2.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Ołów znajduje się tylko w niektórych częściach tego telewizora lub jego komponentach, dla których nie istnieje alternatywa technologiczna, zgodnie z bieżącymi klauzulami dot. zwolnienia przewidzianymi w dyrektywie RoHS.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu