1
Niezbadane

Monitor D-Line

  Monitor D-Line

  Tworzymy innowacje

  Zrób wrażenie dzięki wyświetlaczowi o dużej średnicy. Wysokiej jakości monitor Philips D-Line obsługuje aplikacje na system Android i idealnie sprawdza się w nieustannie rozwijających się środowiskach korporacyjnych, edukacyjnych itp. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Tworzymy innowacje

Zrób wrażenie dzięki wyświetlaczowi o dużej średnicy. Wysokiej jakości monitor Philips D-Line obsługuje aplikacje na system Android i idealnie sprawdza się w nieustannie rozwijających się środowiskach korporacyjnych, edukacyjnych itp. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Signage Solutions Monitor D-Line

249 cm (98"), Z systemem Android, 500 cd/m² 98BDL4150D/00 Znajdź podobne produkty

Tworzymy innowacje

z systemem Android

 • Zapisywanie i odtwarzanie treści z wykorzystaniem pamięci wewnętrznej

  Zapisywanie i odtwarzanie treści z wykorzystaniem pamięci wewnętrznej

  Pamięć wewnętrzna pozwala zapisywać i odtwarzać treści. Możesz załadować swoje materiały multimedialne do monitora i natychmiast rozpocząć odtwarzanie. Działając we współpracy z wewnętrzną przeglądarką, pamięć wewnętrzna pełni również funkcję pamięci podręcznej podczas przesyłania strumieniowego treści online. W przypadku awarii sieci pamięć wewnętrzna podtrzymuje wyświetlanie, odtwarzając buforowaną wersję treści — dzięki temu odtwarzanie multimediów jest możliwe nawet wtedy, gdy utracono połączenie z siecią.

 • Stały dostęp do materiałów dzięki trybowi awaryjnemu (FailOver)

  Stały dostęp do materiałów dzięki trybowi awaryjnemu (FailOver)

  Zapewnienie stałego dostępu do materiałów ma decydujące znaczenie dla wymagających zastosowań komercyjnych. Choć jest mało prawdopodobne, że prezentowane materiały ulegną zniszczeniu, warto skonfigurować tryb awaryjny (FailOver), ponieważ zapewnia on ochronę zawartości dzięki rewolucyjnej technologii, która odtwarza określone treści na ekranie w przypadku awarii odtwarzacza multimedialnego. Zabezpieczenie to włącza się automatycznie w razie awarii podstawowego źródła sygnału. Wystarczy wybrać podstawowe źródło sygnału oraz połączenie na potrzeby trybu awaryjnego, aby zyskać natychmiastową ochronę.

 • Funkcja oszczędności energii SmartPower

  Funkcja oszczędności energii SmartPower

  Intensywność podświetlenia można regulować oraz programować przy użyciu systemu, który pozwala ograniczyć zużycie energii do 50% i znacznie obniżyć koszty związane z energią.

 • Zarządzanie ustawieniami wielu monitorów za pomocą narzędzia CMND & Control

  Zarządzanie ustawieniami wielu monitorów za pomocą narzędzia CMND & Control

  CMND & Control pozwala na łatwe zarządzanie wieloma monitorami z centralnej lokalizacji. Dzięki możliwości monitorowania w czasie rzeczywistym, zdalnej aktualizacji ustawień i oprogramowania oraz dostosowywania i konfiguracji wielu monitorów naraz, np. w ścianach wideo lub tablicach z menu, sterowanie zestawem monitorów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

 • Tworzenie i aktualizacja materiałów za pomocą narzędzia CMND & Create

  Tworzenie i aktualizacja materiałów za pomocą narzędzia CMND & Create

  Projektuj i twórz ciekawe materiały, korzystając z CMND & Create — wydajnego narzędzia do samodzielnego tworzenia. Dzięki interfejsowi typu „przeciągnij i upuść”, fabrycznie załadowanym szablonom i zintegrowanym widżetom możesz zadziwić swoich klientów ciekawymi materiałami. Funkcja działa w poziomie i w pionie.

 • Łączenie się i kontrola treści za pośrednictwem chmury

  Łączenie się i kontrola treści za pośrednictwem chmury

  Nawiąż połączenie i kontroluj treści za pośrednictwem chmury dzięki zintegrowanej przeglądarce HTML5. Korzystając z przeglądarki opartej na Chromium, zaprojektuj treści informacyjno-reklamowe online i połącz je z monitorem lub całą swoją siecią. Wyświetlaj materiały zarówno w poziomie, jak i w pionie, w rozdzielczości Full HD. Przesyłane strumieniowo treści mogą być również wyświetlane w oknie PIP (obraz w obrazie). Wystarczy podłączyć monitor do Internetu za pośrednictwem Wi-Fi lub przewodu RJ45 i korzystać ze swoich list odtwarzania.

 • Android: uruchom własną aplikację lub wybierz ulubioną aplikację do uruchomienia

  Dzięki zainstalowanemu w monitorze systemowi Android można pracować z najbardziej rozwiniętym systemem operacyjnym na świecie i zapisać własną aplikację bezpośrednio w monitorze. Można też wybrać aplikację z dużej biblioteki aplikacji Android i za jej pomocą odtwarzać treści. Korzystając z wbudowanego harmonogramu zadań, można zaplanować korzystanie z aplikacji i odtwarzanie materiałów w zależności od klientów i pory dnia, a dzięki funkcji automatycznej orientacji wyświetlanie treści w pionie lub w poziomie jest równie proste, jak włączenie monitora.

 • 4K Ultra HD: rozdzielczość, jakiej jeszcze nie było

  Poznaj zupełnie nowe oblicze rozwiązań informacyjno-reklamowych dzięki rozdzielczości czterokrotnie większej niż w tradycyjnych monitorach Full HD. Rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli zapewnia obraz tak wyraźny i rzeczywisty, że można go przyrównać do okna na zupełnie nowy świat.

 • Gniazdo Mini PCI Express

  Wbudowane gniazdo Mini PCI Express umożliwia rozszerzenie łączności o moduły 4G LTE oraz usprawnia komunikację z innymi urządzeniami. To z kolei zwiększa możliwości konfiguracyjne — pozwala na dodawanie nowych funkcjonalności oraz rozszerzanie obsługi różnorodnych sygnałów.

 • Upewnij się, że materiały są wyświetlane dzięki automatycznym zrzutom ekranu

  Treść jest najważniejsza, a dzięki funkcji automatycznego wykonywania zrzutów ekranu można w dowolnym momencie upewnić się, że są one prawidłowo wyświetlane. Zrzuty ekranu są wykonywane przez cały dzień, a następnie przechowywane na serwerze FTP, gdzie można je przeglądać z dowolnego miejsca w każdej chwili.

 • Uprość spotkania dzięki trybowi awaryjnemu (FailOver) dla wideokonferencji

  Korzystając z trybu awaryjnego (FailOver) można uprościć prezentacje i wideokonferencje. Gdy sala konferencyjna nie jest używana, treści w tle mogą być odtwarzane z dowolnego źródła. Po rozpoczęciu spotkania, gdy trzeba wyświetlić prezentację na ekranie, wystarczy podłączyć komputer, a monitor automatycznie przełączy źródło i wyświetli zawartość ekranu komputera bez konieczności ręcznej zmiany źródła.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu