1

Seria 1000i

Oczyszczacz powietrza

  -{discount-percentage}%
  • KA

  Seria 1000i

  Oczyszczacz powietrza

  Inteligentne oczyszczanie

  Dzięki profesjonalnej wydajności wykrywania oczyszczacz powietrza Philips z serii 1000i automatycznie monitoruje i oczyszcza powietrze. Urządzenie jest idealne do sypialni dzięki cichemu automatycznemu trybowi nocnemu. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Inteligentne oczyszczanie

Dzięki profesjonalnej wydajności wykrywania oczyszczacz powietrza Philips z serii 1000i automatycznie monitoruje i oczyszcza powietrze. Urządzenie jest idealne do sypialni dzięki cichemu automatycznemu trybowi nocnemu. Zobacz wszystkie korzyści

Seria 1000i Oczyszczacz powietrza

Usuwa alergeny i szkodliwe gazy, Wyłapuje do 99, 97% zanieczyszczeń, Współpracuje z aplikacją mobilną, Do małych i średnich pomieszczeń AC1214/10 Znajdź podobne produkty

Inteligentne oczyszczanie

Dostęp do czystszego powietrza

 • Wyłapuje do 99,97% cząsteczek, które zatrzymują filtry

  Wyłapuje do 99,97% cząsteczek, które zatrzymują filtry

  Zastosowany w urządzeniu wieloetapowy aktywny system filtracji usuwa do 99,97% cząsteczek o rozmiarze 0,3 mikrona. Jest to rozmiar najbardziej typowych unoszących się w powietrzu alergenów, cząsteczek, bakterii i wirusów.

 • 3 tryby pracy automatycznej: ogólny, antyalergenowy i nocny

  3 tryby pracy automatycznej: ogólny, antyalergenowy i nocny

  Oczyszczacz powietrza Philips jest wyposażony w 3 automatyczne ustawienia oczyszczania: tryb ogólny, wyjątkowo czuły tryb antyalergenowy oraz tryb nocny, który automatycznie wyłącza podświetlenie i zmniejsza prędkość wentylatora, kiedy w pomieszczeniu jest ciemno. Możesz wybrać preferowany tryb, aby spersonalizować i zoptymalizować proces oczyszczania.

 • 4 ustawienia manualne, w tym prędkość turbo

  4 ustawienia manualne, w tym prędkość turbo

  Oprócz 3 trybów automatycznych oczyszczacz oferuje również 4 tryby manualne. Można wybrać jedno z czterech różnych ustawień prędkości — od wyjątkowo cichej „Prędkości 1” po niezwykle intensywny tryb „Turbo”. Wybierz ustawienie idealne do wymaganego poziomu oczyszczania.

 • Automatycznie monitoruje, informuje i oczyszcza powietrze

  Automatycznie monitoruje, informuje i oczyszcza powietrze

  Zapewniająca efektywne działanie w stopniu porównywalnym z profesjonalnymi czujnikami technologia Philips AeraSense jest wysoce skuteczna w wykrywaniu nawet najmniejszych zmian w powietrzu wewnątrz pomieszczenia. Nieustannie monitoruje powietrze i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora po wykryciu zwiększonego zanieczyszczenia.

 • Wskazówki zdrowotne

  Wskazówki zdrowotne

  W oparciu o dane dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz aplikacja zapewnia zalecenia dotyczące postępowania w przypadku wykrytych alergenów.

 • Do małych i średnich pomieszczeń

  Do małych i średnich pomieszczeń

  Oczyszczacz powietrza Philips został stworzony z myślą o małych i średnich pomieszczeniach — o powierzchni do 32 m² — takich jak sypialnia.

 • Usuwa alergeny, zanieczyszczenia i szkodliwe gazy

  Usuwa alergeny, zanieczyszczenia i szkodliwe gazy

  Oczyszczacz powietrza Philips z serii 1000 z przełomową technologią wykrywania cząsteczek i oczyszczania powietrza ogranicza ilość alergenów i szkodliwych substancji organicznych, a także eliminuje przykre zapachy. Filtr wstępny oraz filtr True HEPA usuwają cząsteczki, natomiast aktywny filtr węglowy ogranicza ilość gazów w powietrzu i eliminuje przykre zapachy.

 • Wizualizacja informacji o jakości powietrza

  Technologia AeraSense wyświetla w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu cyfrowym wskaźnik IAI. Dodatkowo oczyszczacz jest wyposażony w kolorowy wskaźnik jakości powietrza. Wyświetlacz numeryczny stanowi indeks jakości powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik kolorów zapewnia dodatkową informację wizualną w kolorach od niebieskiego (dobra jakość powietrza) do czerwonego (zła jakość powietrza).

 • Sterowanie oczyszczaczem z dowolnego miejsca

  Steruj oczyszczaczem powietrza za pomocą połączonej aplikacji z dowolnego miejsca i w każdej chwili. Aplikacja Air Matters umożliwia włączanie oczyszczacza, zmianę prędkości pracy wentylatora i sprawdzanie okresu eksploatacji filtra.

 • Monitorowanie jakości powietrza w pomieszczeniach i na zewnątrz

  Aplikacja pozwala sprawdzić jakość powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz. Oczyszczacz powietrza stale przesyła do aplikacji dane o jakości powietrza w pomieszczeniu, które są następnie łączone z danymi na temat zanieczyszczenia powietrza na zewnątrz oraz informacjami o obecności pyłków, aby stworzyć pełny obraz jakości powietrza.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu