1
Domowy sprzęt audio

Radiobudzik z cyfrowym strojeniem

  Radiobudzik z cyfrowym strojeniem

  Dzień pełen kolorów

  Elegancki, stylowy budzik AJ5000/12 firmy Philips oferuje więcej, niż ktokolwiek by się spodziewał. Po podłączeniu do prądu zegar automatycznie ustawia właściwą godzinę i dzięki kolorowym światłom nadaje pomieszczeniu odpowiedni nastrój. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Dzień pełen kolorów

Elegancki, stylowy budzik AJ5000/12 firmy Philips oferuje więcej, niż ktokolwiek by się spodziewał. Po podłączeniu do prądu zegar automatycznie ustawia właściwą godzinę i dzięki kolorowym światłom nadaje pomieszczeniu odpowiedni nastrój. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Radiobudzik z cyfrowym strojeniem

Wielokolorowe oświetlenie, Tuner FM, cyfrowe strojenie, Podwójny alarm, Podtrzymywanie zasilania AJ5000/12 Znajdź podobne produkty

Dzień pełen kolorów

dzięki kolorowym, nastrojowym światłom

 • Kolorowe, nastrojowe oświetlenie dopasowane do Twojego stylu

  Kolorowe, nastrojowe oświetlenie dopasowane do Twojego stylu

  Kolor i światło mogą wpływać na samopoczucie. Niektóre mogą dodawać energii, a inne uspokajać. Niewątpliwie światła w różnych kolorach wyglądają atrakcyjnie i nadają ciekawy wygląd pomieszczeniu. Ten radiobudzik wyposażony jest w kolorowe światła, które można dopasować do nastroju i wystroju pomieszczenia. Oferuje on ponad 32 tysiące kolorów i niezliczoną ilość odcieni do wyboru.

 • Budzenie melodią, radiem lub brzęczykiem w towarzystwie nastrojowego oświetlenia

  Budzenie melodią, radiem lub brzęczykiem w towarzystwie nastrojowego oświetlenia

  Zaczynaj każdy dzień tak, jak lubisz. Budź się przy wybranych dźwiękach — brzęczyk, melodia lub ulubiona stacja radiowa wybudzą Cię ze snu. Nastrojowe oświetlenie może włączać się równocześnie z dźwiękiem budzika, sprawiając, że poranki będą jeszcze przyjemniejsze. Światła zostały tak zaprojektowane, aby zmieniać kolor w zależności od tego jak długo trwa Twoja drzemka po pierwszym sygnale budzika. Przez pierwsze dziesięć minut jest to kolor zielony, który później zmienia się w żółty. Po upływie kolejnych dziesięciu minut zmienia się on w kolor czerwony, co oznacza, że robi się późno.

 • Cyfrowe strojenie z pamięcią stacji zapewnia dodatkową wygodę

  Cyfrowe strojenie z pamięcią stacji zapewnia dodatkową wygodę

  Wystarczy, że znajdziesz żądaną stację radiową oraz naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, aby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać szybki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.

 • Podwójny alarm umożliwiający zaprogramowanie dwóch budzeń o różnych porach

  Podwójny alarm umożliwiający zaprogramowanie dwóch budzeń o różnych porach

  Zestaw audio firmy Philips został wyposażony w możliwość ustawienia podwójnego alarmu. Ustaw jedną godzinę alarmu, aby się obudzić, zaś drugą — aby obudzić partnera lub partnerkę.

 • Łagodne budzenie bez stresu

  Łagodne budzenie bez stresu

  Zacznij dobrze dzień. Obudź się łagodnie przy stopniowo zwiększającej się głośności budzika. Zwykle budziki mają stałą głośność, która albo jest za słaba, żeby Cię obudzić, albo tak okropnie mocna, że brutalnie wyrywa Cię ze snu. My oferujemy możliwość budzenia się przy dźwiękach ulubionej muzyki, stacji radiowej lub brzęczyka. Przy łagodnym budzeniu głośność budzika stopniowo wzrasta, zaczynając od subtelnych, cichych dźwięków i przechodząc do dość głośnych. Dzięki temu możesz się łagodnie rozbudzić.

 • Wyłącznik czasowy pozwalający zasypiać przy ulubionej muzyce

  Wyłącznik czasowy pozwalający zasypiać przy ulubionej muzyce

  Wyłącznik czasowy pozwala określić, przez ile czasu chcesz słuchać muzyki lub stacji radiowej przed zaśnięciem. Musisz tylko ustawić limit czasu (maksymalnie 2 godziny) i wybrać płytę CD lub stację radiową, której chcesz słuchać, leżąc w łóżku. Sprzęt będzie grał przez tyle czasu, na ile został ustawiony, a następnie automatycznie się wyłączy do energooszczędnego, cichego trybu gotowości. Wyłącznik czasowy pozwala zasypiać podczas słuchania ulubionej płyty lub prezentera radiowego — bez liczenia owiec i bez zmartwień o zużycie prądu.

 • Funkcja powtarzania budzenia pozwala się zdrzemnąć w międzyczasie

  Funkcja powtarzania budzenia pozwala się zdrzemnąć w międzyczasie

  Aby zapobiec zaspaniu, radiobudzik Philips został wyposażony w funkcję drzemki. Gdy włączy się sygnał budzenia, a Ty chcesz jeszcze troszkę pospać, wystarczy raz nacisnąć przycisk powtarzania budzenia i skorzystać z dodatkowego czasu. Za dziewięć minut budzenie włączy się ponownie. Możesz naciskać przycisk powtarzania budzenia co dziewięć minut dopóty, dopóki zupełnie nie wyłączysz funkcji budzenia.

 • Opcje sterowania nastrojowym oświetleniem umożliwiają zmianę kolorów i tworzenie odpowiedniej atmosfery

  Baw się światłem, zmieniaj kolory i ciesz się atmosferą pełną energii. Możesz również ustawić na dłużej ulubiony kolor bądź taki, który pasuje do pomieszczenia lub Twojego nastroju.

 • Automatyczne ustawianie czasu po podłączeniu

  Wyjmij zegar z pudełka i podłącz go do prądu, a czas zostanie ustawiony automatycznie. Inteligentny zegar potrafi odczytać wcześniej zaprogramowane dane i ustawić prawidłową godzinę zgodnie z domyślną strefą czasową. Jeśli mieszkasz poza tą strefą, wystarczy nacisnąć przycisk Time zone, a zegar ustawi odpowiedni czas. Koniec z mozolnym czytaniem instrukcji, koniec z mocowaniem się z przyciskami.

 • Funkcja podtrzymywania zasilania zapewnia punktualne budzenie nawet w przypadku braku prądu

  W przypadku awarii zasilania ten inteligentny zegar będzie nadal podawał właściwą godzinę zgodnie z Twoimi ustawieniami. Budzik zadzwoni nawet po wyłączeniu ekranu dzięki fabrycznie zainstalowanej baterii. Po włączeniu prądu nie trzeba ponownie dostosowywać ustawień zegara. Najbardziej niezwykłe jest to, że nawet jeśli zasilanie nie zostanie przywrócone, bateria zapewnia ilość energii wystarczającą, aby brzęczyk zadzwonił o ustalonym czasie. Dzięki temu nigdy nie zaśpisz.

 • Regulowana jasność wyświetlacza zapewnia wygodne oglądanie

  Możliwość regulacji jasności wyświetlacza pozwala dostosować go do własnych potrzeb.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu