1
Monitory

telewizor-lustro

  telewizor-lustro

  Telewizor podkreślający Twój styl

  Telewizor-lustro firmy Philips z technologią Miravision to wyjątkowe połączenie stylowego lustra i telewizora LCD o wysokiej rozdzielczości, który nie przestanie Cię zachwycać. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Telewizor podkreślający Twój styl

Zupełnie nowe możliwości

 • Zgodność z technologią HD zapewnia najwyższej jakości obraz z sygnału High Definition

  Zgodność z technologią HD zapewnia najwyższej jakości obraz z sygnału High Definition

  Ciesz się wyjątkową jakością sygnału telewizji High Definition i przygotuj się na możliwość obsługi źródeł HD, takich jak transmisje HDTV, dekodery lub odtwarzacze Blu-ray. HD Ready to chroniony znak technologii, która zapewnia jakość obrazu przewyższającą technologię przeplotu Progressive Scan. Spełnia ona ostre normy wyznaczone przez EICTA, dzięki czemu na ekranie HD można wyświetlić obraz o rozdzielczości i jakości oferowanej przez sygnał High Definition. Uniwersalne złącze umożliwia wyświetlanie sygnałów analogowych YPbPr i nieskompresowanych sygnałów cyfrowych DVI lub HDMI, a także obsługę standardu HDCP. Obsługiwane są sygnały 720p oraz 1080i przy 50 i 60 Hz.

 • Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Progressive Scan podwaja rozdzielczość pionową obrazu, co daje w efekcie wyraźnie ostrzejszy obraz. Zamiast wysyłać na ekran najpierw pole z nieparzystymi liniami, a potem z parzystymi, oba pola są zapisywane naraz. Pełny obraz powstaje w jednej chwili z maksymalną rozdzielczością. Przy takiej szybkości Twoje oko postrzega ostrzejszy obraz bez układu linii.

 • Miravision to wyjątkowy pomysł — wyłączony telewizor staje się lustrem

  Wyjątkowość technologii Miravision polega na połączeniu telewizora LCD o wysokiej rozdzielczości z praktycznym i stylowym lustrem.

 • Zwarta konstrukcja, elegancki wygląd — mieści się w każdym pokoju

  Stylistyka podkreślająca smukły wygląd i niewielkie rozmiary, pasujące wszędzie i pozwalające zaoszczędzić miejsce.

 • Możliwość dopasowania do wystroju wnętrza

  Nie ma dwóch takich samych wnętrz i dlatego telewizor-lustro ma zdejmowaną, wymienną ramę umożliwiającą dostosowanie jego wyglądu do każdego wnętrza. Specjalnie zaprojektowany system łatwego montażu dodatkowo ułatwia wymianę.

 • Wyświetlacz HD LCD WXGA o rozdzielczości 1366 x 768p

  Nowoczesna technologia wykonania ekranu LCD WXGA oferuje panoramiczną wysoką rozdzielczość 1366 x 768 pikseli. Umożliwia ona osiągnięcie czystego obrazu bez migotania, optymalnej jasności i rewelacyjnych kolorów. Żywy i ostry obraz zwiększa wrażenia w czasie oglądania.

 • Tryb podzielonego ekranu pozwala wyświetlać obraz z komputera i telewizora

  Funkcja PBP dzieli ekran na dwie części: w jednej wyświetla obraz z komputera, a w drugiej z telewizora.

 • Funkcja PiP umożliwia równoczesne oglądanie obrazów z dwóch źródeł

  Umożliwia równoczesne oglądanie obrazu z dwóch źródeł: mogą to być dwa źródła sygnału wideo lub sygnał wideo połączony z danymi/grafiką.

 • Wejście DVI-D zapewnia najwyższą jakość cyfrowych obrazów

  Wejście DVI-D umożliwia przesłanie do ekranu nieskompresowanego sygnału cyfrowego RGB. Poprzez eliminację konwersji sygnału cyfrowego na analogowy uzyskiwany jest nieskazitelny obraz, natomiast dzięki silnemu sygnałowi zmniejsza się migotanie i zwiększa czystość obrazu. Wejście DVI jest w pełni kompatybilne ze źródłami HDMI starszego typu i wyposażone w zabezpieczenie przed kopiowaniem HDCP.

 • Pilot RS232 zapewnia zdalne zarządzanie funkcjami

  Pilot RS232 zapewnia zdalne zarządzanie funkcjami i sterowanie kilkoma urządzeniami naraz, np. zaawansowanym amplitunerem AV, odtwarzaczem DVD, oświetleniem, ogrzewaniem, urządzeniami wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi.

 • Przystosowany do montażu wpuszczanego

  Wzbogać swoje wnętrze, montując telewizor-lustro na ścianie za pomocą specjalnych elementów mocujących.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu