Uchwyt do montażu urządzeń klienckich

    Uchwyt do montażu urządzeń klienckich

    Więcej miejsca na biurku

    Podstawka do urządzeń klienckich pozwala zamontować klienty PC na podstawie SmartErgoBase monitora firmy Philips, co zapewni więcej miejsca na biurku. To proste, uniwersalne rozwiązanie umożliwia tworzenie konfiguracji typu All-in-One i zwiększenie wydajności pracy. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Uchwyt do montażu urządzeń klienckich

do podstawy Philips SmartErgoBase BS6B2234B/00 Znajdź podobne produkty

Więcej miejsca na biurku

  • Proste rozwiązanie typu All-in-One

    Ten prosty uchwyt do urządzeń klienckich stanowi ekonomiczne rozwiązanie, które umożliwia stworzenie konfiguracji typu All-in-One bez bałaganu. To rozwiązanie pozwoli w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń.

  • Łatwa konfiguracja i obsługa

    Uchwyt do urządzeń klienckich pasuje do nagradzanej podstawy do monitorów komercyjnych SmartErgoBase firmy Philips. Montaż komputera stacjonarnego lub tzw. cienkiego klienta (thin client) nie sprawia problemów.

  • Uniwersalny wzorzec mocowania VESA — 100 mm

    Otwory montażowe odpowiadające standardowi branżowemu VESA gwarantują zgodność mocowania z większością komputerów stacjonarnych i cienkich klientów.

  • Pełna ergonomiczna regulacja

    Sprytna konstrukcja uchwytu do urządzeń klienckich umożliwia pełną ergonomiczną regulację (wysokość, obrót, nachylenie) podstawy Philips SmartErgoBase

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu