1
Samochodowy sprzęt audio

Samochodowy zestaw wideo

  Samochodowy zestaw wideo

  Słuchaj muzyki na żywo i oglądaj filmy w samochodzie

  Filmy i muzyka z wielu źródeł w najwyższej jakości dźwięku oraz przesyłanie strumieniowe z użyciem funkcji Bluetooth® to tylko wybrane zalety technologii dźwięku firmy Philips. Wbudowany system nawigacji umożliwia łatwy dojazd do celu podróży. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Samochodowy zestaw wideo

Ekran dotykowy WVGA 17, 8 cm (7"), Bluetooth CED780/12 Znajdź podobne produkty

Słuchaj muzyki na żywo i oglądaj filmy w samochodzie

Fascynacja Dźwiękiem

 • Technologia FullSound ożywia muzykę z plików MP3

  Technologia FullSound ożywia muzykę z plików MP3

  Innowacyjna technologia FullSound firmy Philips wiernie przywraca skompresowanej muzyce MP3 szczegóły dźwiękowe, a ponadto wzbogaca je, zapewniając dźwięk o doskonałej jakości. Działając w oparciu o algorytm końcowego przetwarzania dźwięku, technologia FullSound łączy w sobie naszą wiedzę w dziedzinie odtwarzania muzyki z możliwościami cyfrowej obróbki sygnału najnowszej generacji. Pozwala to uzyskać głębsze i dynamiczniejsze tony niskie, zwiększoną ostrość głosu i dźwięku instrumentów oraz ogromne bogactwo szczegółów. Odkryj na nowo naturalne brzmienie muzyki skompresowanej do formatu MP3, które poruszy Twoją duszę i porwie Cię do tańca.

 • Music Zone zapewnia regulowane obszary odsłuchu

  Music Zone zapewnia regulowane obszary odsłuchu

  Innowacyjna technologia Music Zone firmy Philips umożliwia kierowcy i pasażerom słuchanie muzyki z wyraźniejszym efektem przestrzennym zgodnie z zamysłem twórców nagrań. Użytkownicy mogą w prosty sposób przełączać obszary odsłuchu pomiędzy opcją dla kierowcy i opcją dla pasażerów oraz odwrotnie, aby uzyskać jak najlepsze odczucie dźwięku w samochodzie. Dedykowany przycisk zmiany obszaru oferuje trzy fabrycznie zdefiniowane ustawienia: Lewo, Prawo i Przód (oraz Całość). Dzięki temu można w prosty sposób dynamicznie dostosować się do swoich potrzeb podczas słuchania samemu lub z pasażerami.

 • Bezpośrednie połączenie USB i gniazda kart SDHC pozwalają odtwarzać pliki MP3/WMA

  Bezpośrednie połączenie USB i gniazda kart SDHC pozwalają odtwarzać pliki MP3/WMA

  Dzięki funkcji przenoszenia plików można swobodnie cieszyć się wygodą dostępu do większej ilości cyfrowej muzyki dzięki wbudowanemu gniazdu USB Direct i gniazdom kart SDHC.

 • Wbudowany odbiornik Bluetooth umożliwiający wykonywanie połączeń i przesyłanie strumieniowe muzyki

  Wbudowany odbiornik Bluetooth umożliwiający wykonywanie połączeń i przesyłanie strumieniowe muzyki

  Standard Bluetooth oferuje możliwość prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym, pozwalając tym samym korzystać w bezpieczny sposób z telefonu komórkowego podczas jazdy, dzięki czemu nie umknie Ci żadne ważne połączenie. Wbudowany odbiornik Bluetooth® pozwala także wygodne przesyłać pliki z telefonu do samochodowego zestawu audiowizualnego.

 • Wbudowany system nawigacji umożliwia szybkie uzyskanie wskazówek dotyczących dojazdu do wybranych miejsc

  Wbudowany system nawigacji umożliwia szybkie uzyskanie wskazówek dotyczących dojazdu do wybranych miejsc

  Podróżuj, korzystając z intuicyjnego wbudowanego systemu nawigacji. Mapy w widoku 3D uwzględniające modele miast oraz charakterystyczne punkty są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu wiesz doskonale, dokąd jedziesz. Niezawodna funkcja iGO primo umożliwia nawigację do miejsc wybranych przez użytkownika, przez najbardziej zatłoczone miasta oraz najcichsze ich zakątki, nawet w górach i nad morzem. System jest wyposażony w łatwe w obsłudze menu, dzięki któremu planowanie tras jest naprawdę proste, oraz dostarcza wskazówek, które łatwo jest wykonywać.

 • 11-pasmowy korektor parametryczny pozwala dostosować dźwięk do własnych preferencji

  11-pasmowy korektor parametryczny pozwala dostosować dźwięk do własnych preferencji

  Ten korektor parametryczny zapewnia 11 różnych pasm częstotliwości (63 Hz, 100 Hz, 160 Hz, 250 Hz, 400 Hz, 630 Hz, 1 kHz, 2 kHz, 4 kHz, 8 kHz i 16 kHz), dając swobodę dostosowania tonów niskich, średnich i wysokich do akustyki samochodu. Ponadto, korektor umożliwia zapis ulubionych ustawień korektora oraz ich łatwe ponowne wykorzystanie. Z firmą Philips zawsze możesz cieszyć się w samochodzie niesamowitym dźwiękiem, tak jak lubisz.

 • Odłączany panel przedni zabezpiecza przed kradzieżą

  Odłączany panel przedni zabezpiecza przed kradzieżą

  Ten samochodowy zestaw audiowizualny firmy Philips zapewnia użytkownikowi dodatkowy komfort psychiczny. Panel przedni można zdjąć za naciśnięciem przycisku, a następnie schować go lub zabrać ze sobą. W rezultacie jednostka pozostająca w samochodzie przypomina tę w wersji podstawowej, co minimalizuje ryzyko włamania się do samochodu przez złodzieja. Teraz nie musisz się martwić o to, gdzie pozostawiasz swój samochód.

 • MAX Sound to szybkie wzmocnienie głośności

  MAX Sound to szybkie wzmocnienie głośności

  Naciśnięcie przycisku MAX Sound powoduje natychmiastowe wzmocnienie tonów niskich i wysokich oraz podniesienie do maksimum mocy głośności, co daje imponujące efekty podczas słuchania muzyki. Zaawansowany układ elektroniczny wysokiej jakości kalibruje bieżący dźwięk oraz ustawienia głośności i od razu wzmacnia tony niskie i wysokie oraz głośność do poziomu przekraczającego maksymalny oryginalny poziom bez zniekształceń. W rezultacie otrzymujemy wyraźne wzmocnienie zarówno spektrum dźwięków, jak i głośności, co dodaje dynamiki każdej muzyce.

 • Odtwarzanie filmów z płyt DVD, DVD+/-R i DVD+/-RW, (S)VCD, DivX®, MPEG4

  Odtwarzanie filmów z płyt DVD, DVD+/-R i DVD+/-RW, (S)VCD, DivX®, MPEG4

  Odtwarzacz firmy Philips jest zgodny z większością dostępnych na rynku płyt DVD i CD. Napęd DVD+/-R akceptuje oba popularne formaty nagrywania płyt DVD. Natomiast DVD+/-RW obsługuje oba popularne typy płyt wielokrotnego zapisu. Płyty SVCD (Super VideoCD) oferują znacznie wyraźniejszy obraz niż płyty VCD ze względu na wyższą rozdzielczość. Format MPEG4 został opracowany z myślą o jakości płyt DVD (MPEG-2) przy mniejszej prędkości przesyłu danych i mniejszym rozmiarze plików filmów. DivX to zaawansowana technologia oparta na formacie MPEG4, umożliwiająca kompresję, a tym samym zmniejszenie cyfrowego filmu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obrazu.

 • Konstrukcja 1 DIN podstawy montażowej dla idealnego dopasowania

  Konstrukcja 1 DIN podstawy montażowej dla idealnego dopasowania
Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu