1

Samochodowy zestaw wideo

  -{discount-percentage}%

  Samochodowy zestaw wideo

  Słuchaj muzyki na żywo i oglądaj filmy w samochodzie

  Filmy i muzyka z wielu źródeł w najwyższej jakości dźwięku oraz przesyłanie strumieniowe z użyciem funkcji Bluetooth® to tylko wybrane zalety technologii dźwięku firmy Philips. Wbudowany system nawigacji umożliwia łatwy dojazd do celu podróży. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Słuchaj muzyki na żywo i oglądaj filmy w samochodzie

Filmy i muzyka z wielu źródeł w najwyższej jakości dźwięku oraz przesyłanie strumieniowe z użyciem funkcji Bluetooth® to tylko wybrane zalety technologii dźwięku firmy Philips. Wbudowany system nawigacji umożliwia łatwy dojazd do celu podróży. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Samochodowy zestaw wideo

Ekran dotykowy WVGA 17, 8 cm (7"), Bluetooth CED780/12 Znajdź podobne produkty

Słuchaj muzyki na żywo i oglądaj filmy w samochodzie

Fascynacja Dźwiękiem

 • Technologia FullSound ożywia muzykę z plików MP3

  Technologia FullSound ożywia muzykę z plików MP3

  Innowacyjna technologia FullSound firmy Philips wiernie przywraca skompresowanej muzyce MP3 szczegóły dźwiękowe, a ponadto wzbogaca je, zapewniając dźwięk o doskonałej jakości. Działając w oparciu o algorytm końcowego przetwarzania dźwięku, technologia FullSound łączy w sobie naszą wiedzę w dziedzinie odtwarzania muzyki z możliwościami cyfrowej obróbki sygnału najnowszej generacji. Pozwala to uzyskać głębsze i dynamiczniejsze tony niskie, zwiększoną ostrość głosu i dźwięku instrumentów oraz ogromne bogactwo szczegółów. Odkryj na nowo naturalne brzmienie muzyki skompresowanej do formatu MP3, które poruszy Twoją duszę i porwie Cię do tańca.

 • Music Zone zapewnia regulowane obszary odsłuchu

  Music Zone zapewnia regulowane obszary odsłuchu

  Innowacyjna technologia Music Zone firmy Philips umożliwia kierowcy i pasażerom słuchanie muzyki z wyraźniejszym efektem przestrzennym zgodnie z zamysłem twórców nagrań. Użytkownicy mogą w prosty sposób przełączać obszary odsłuchu pomiędzy opcją dla kierowcy i opcją dla pasażerów oraz odwrotnie, aby uzyskać jak najlepsze odczucie dźwięku w samochodzie. Dedykowany przycisk zmiany obszaru oferuje trzy fabrycznie zdefiniowane ustawienia: Lewo, Prawo i Przód (oraz Całość). Dzięki temu można w prosty sposób dynamicznie dostosować się do swoich potrzeb podczas słuchania samemu lub z pasażerami.

 • Bezpośrednie połączenie USB i gniazda kart SDHC pozwalają odtwarzać pliki MP3/WMA

  Bezpośrednie połączenie USB i gniazda kart SDHC pozwalają odtwarzać pliki MP3/WMA

  Dzięki funkcji przenoszenia plików można swobodnie cieszyć się wygodą dostępu do większej ilości cyfrowej muzyki dzięki wbudowanemu gniazdu USB Direct i gniazdom kart SDHC.

 • Wbudowany odbiornik Bluetooth umożliwiający wykonywanie połączeń i przesyłanie strumieniowe muzyki

  Wbudowany odbiornik Bluetooth umożliwiający wykonywanie połączeń i przesyłanie strumieniowe muzyki

  Standard Bluetooth oferuje możliwość prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym, pozwalając tym samym korzystać w bezpieczny sposób z telefonu komórkowego podczas jazdy, dzięki czemu nie umknie Ci żadne ważne połączenie. Wbudowany odbiornik Bluetooth® pozwala także wygodne przesyłać pliki z telefonu do samochodowego zestawu audiowizualnego.

 • Wbudowany system nawigacji umożliwia szybkie uzyskanie wskazówek dotyczących dojazdu do wybranych miejsc

  Wbudowany system nawigacji umożliwia szybkie uzyskanie wskazówek dotyczących dojazdu do wybranych miejsc

  Podróżuj, korzystając z intuicyjnego wbudowanego systemu nawigacji. Mapy w widoku 3D uwzględniające modele miast oraz charakterystyczne punkty są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu wiesz doskonale, dokąd jedziesz. Niezawodna funkcja iGO primo umożliwia nawigację do miejsc wybranych przez użytkownika, przez najbardziej zatłoczone miasta oraz najcichsze ich zakątki, nawet w górach i nad morzem. System jest wyposażony w łatwe w obsłudze menu, dzięki któremu planowanie tras jest naprawdę proste, oraz dostarcza wskazówek, które łatwo jest wykonywać.

 • 11-pasmowy korektor parametryczny pozwala dostosować dźwięk do własnych preferencji

  11-pasmowy korektor parametryczny pozwala dostosować dźwięk do własnych preferencji

  Ten korektor parametryczny zapewnia 11 różnych pasm częstotliwości (63 Hz, 100 Hz, 160 Hz, 250 Hz, 400 Hz, 630 Hz, 1 kHz, 2 kHz, 4 kHz, 8 kHz i 16 kHz), dając swobodę dostosowania tonów niskich, średnich i wysokich do akustyki samochodu. Ponadto, korektor umożliwia zapis ulubionych ustawień korektora oraz ich łatwe ponowne wykorzystanie. Z firmą Philips zawsze możesz cieszyć się w samochodzie niesamowitym dźwiękiem, tak jak lubisz.

 • Odłączany panel przedni zabezpiecza przed kradzieżą

  Odłączany panel przedni zabezpiecza przed kradzieżą

  Ten samochodowy zestaw audiowizualny firmy Philips zapewnia użytkownikowi dodatkowy komfort psychiczny. Panel przedni można zdjąć za naciśnięciem przycisku, a następnie schować go lub zabrać ze sobą. W rezultacie jednostka pozostająca w samochodzie przypomina tę w wersji podstawowej, co minimalizuje ryzyko włamania się do samochodu przez złodzieja. Teraz nie musisz się martwić o to, gdzie pozostawiasz swój samochód.

 • MAX Sound to szybkie wzmocnienie głośności

  MAX Sound to szybkie wzmocnienie głośności

  Naciśnięcie przycisku MAX Sound powoduje natychmiastowe wzmocnienie tonów niskich i wysokich oraz podniesienie do maksimum mocy głośności, co daje imponujące efekty podczas słuchania muzyki. Zaawansowany układ elektroniczny wysokiej jakości kalibruje bieżący dźwięk oraz ustawienia głośności i od razu wzmacnia tony niskie i wysokie oraz głośność do poziomu przekraczającego maksymalny oryginalny poziom bez zniekształceń. W rezultacie otrzymujemy wyraźne wzmocnienie zarówno spektrum dźwięków, jak i głośności, co dodaje dynamiki każdej muzyce.

 • Odtwarzanie filmów z płyt DVD, DVD+/-R i DVD+/-RW, (S)VCD, DivX®, MPEG4

  Odtwarzanie filmów z płyt DVD, DVD+/-R i DVD+/-RW, (S)VCD, DivX®, MPEG4

  Odtwarzacz firmy Philips jest zgodny z większością dostępnych na rynku płyt DVD i CD. Napęd DVD+/-R akceptuje oba popularne formaty nagrywania płyt DVD. Natomiast DVD+/-RW obsługuje oba popularne typy płyt wielokrotnego zapisu. Płyty SVCD (Super VideoCD) oferują znacznie wyraźniejszy obraz niż płyty VCD ze względu na wyższą rozdzielczość. Format MPEG4 został opracowany z myślą o jakości płyt DVD (MPEG-2) przy mniejszej prędkości przesyłu danych i mniejszym rozmiarze plików filmów. DivX to zaawansowana technologia oparta na formacie MPEG4, umożliwiająca kompresję, a tym samym zmniejszenie cyfrowego filmu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obrazu.

 • Konstrukcja 1 DIN podstawy montażowej dla idealnego dopasowania

  Konstrukcja 1 DIN podstawy montażowej dla idealnego dopasowania

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu