1
Samochodowy sprzęt audio

Koncentryczne głośniki samochodowe

  Koncentryczne głośniki samochodowe

  Wysoka jakość dźwięku w pojeździe

  Poczuj muzykę dzięki samochodowym głośnikom stereo CSP6911 firmy Philips. Te 3-drożne głośniki o wymiarach 16 x 24 cm mają moc szczytową 300 W i są wyposażone w owalny polipropylenowy stożek z głośnikiem wysokotonowym z miękką kopułką PEI, dzięki czemu możesz cieszyć się intensywnym, szczegółowym dźwiękiem i głębokim brzmieniem basów. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Koncentryczne głośniki samochodowe

6 x 9", 3-drożne, Moc szczytowa 300 W CSP6911/00 Znajdź podobne produkty

Wysoka jakość dźwięku w pojeździe

dzięki 3-drożnym głośnikom stereo zapewniającym intensywny dźwięk

 • Głośnik wysokotonowy z miękką kopułką PEI zapewnia ciepłe i zróżnicowane tony

  Głośnik wysokotonowy z miękką kopułką PEI zapewnia ciepłe i zróżnicowane tony

  PEI (polieterimid) jest idealnym materiałem na kopułki głośników wysokotonowych ze względu na swoją niewielką wagę, dużą wytrzymałość na rozciąganie, dużą stabilność oraz tolerancję na wysoką temperaturę. Znajdująca się wewnątrz głośnika wysokotonowego mała membrana (otwarcie kopułki) produkuje dźwięki o wysokich częstotliwościach. Kopułki PEI mogą wyłapać nawet najwyższe dźwięki, aby muzyka była pełna szczegółów, ciepła i oddawała pełen zakres tonów wysokich. Kształt kopułki rozprowadza również dźwięk wokół, aby można było słuchać wysokich dźwięków z każdego miejsca w samochodzie.

 • Silny magnes ferrytowy zapewnia dźwięk najwyższej jakości

  Silny magnes ferrytowy zapewnia dźwięk najwyższej jakości

  Ferryt jest lekkim, a jednocześnie trwałym materiałem o stałym i spójnym polu magnetycznym. Jest kluczowym komponentem głośnika, który wywołuje ruch cewki drgającej i membrany. Po odebraniu sygnału wejściowego cewka drgająca działa jak elektromagnes, który sprawia, że membrany głośnika niskotonowego i głośnika wysokotonowego są przyciągane lub odpychane. Magnes ferrytowy produkuje równomierne pole magnetyczne, które zapewnia płynny ruch membrany, dzięki czemu dźwięk jest mniej zniekształcony. Zastosowanie takiego stabilnego i bardzo silnego magnesu jak ferryt sprawia, że cewka drgająca może wyprodukować głośne, a zarazem płynne dźwięki.

 • Zawieszenie membrany z gumy butylowej zapewnia maksymalnie płynne brzmienie

  Zawieszenie membrany z gumy butylowej zapewnia maksymalnie płynne brzmienie

  Guma butylowa o dużej czułości łączy membranę głośnika niskotonowego z ramą głośnika, tworząc okalający system zawieszenia. Gdy dźwięk dociera do stożka wewnątrz głośnika niskotonowego, sztywna i zarazem elastyczna opaska z gumy butylowej okalająca głośnik utrzymuje stożek we właściwej pozycji, chroniąc go przed silnymi wstrząsami w górę i w dół, które mogą mieć miejsce w przypadku silnego sygnału. Dzięki temu głośnik niskotonowy może wytrzymać skoki napięcia podczas głośnych dźwięków i zapewnić doskonałe brzmienie basów przy minimalnych zniekształceniach — nawet w przypadku małego głośnika.

 • Stylowe osłony głośników chronią przed uszkodzeniami

  Stylowe osłony głośników chronią przed uszkodzeniami

  Osłony głośników zostały zaprojektowane, aby nadać samochodowi luksusowy wygląd. Po zamontowaniu nad głośnikiem osłona składająca się z dwóch części (odłączanej osłony z metalowej siateczki i plastikowego pierścienia) w pełni zakrywa kopułkę głośnika wysokotonowego i stożek głośnika. Twarda i wytrzymała osłona chroni głośnik przed przypadkowymi kopnięciami i ciekawskimi paluszkami, które mogą negatywnie wpłynąć na jakość dźwięku.

 • Owalny polipropylenowy stożek i wzbogacone, głębokie brzmienie basów

  Owalny polipropylenowy stożek i wzbogacone, głębokie brzmienie basów
 • Wytrzymałość i stabilne działanie w ekstremalnych warunkach

  Wytrzymałość i stabilne działanie w ekstremalnych warunkach

 • Doskonale pasuje do wszystkich otworów na głośniki o wymiarach 16 x 24 cm

  Doskonale pasuje do wszystkich otworów na głośniki o wymiarach 16 x 24 cm.

 • Proste podłączanie przewodów do dedykowanych styków głośników

  Proste podłączanie przewodów do dedykowanych styków głośników

 • Solidny polipropylenowy stożek działa we wszystkich warunkach pogodowych

  Polipropylen jest doskonałym materiałem na membrany stożków głośników ze względu na działanie we wszystkich warunkach pogodowych. Gdy na zewnątrz jest wilgotno, waga stożka może wzrosnąć, co zmniejsza jego czułość. Gdy na zewnątrz jest gorąco, stożek (lub tylko jego część) może się rozszerzyć i stać się większy. W obu przypadkach dźwięk może zostać zniekształcony. Bez względu na pogodę te problemy nie dotyczą solidnych stożków polipropylenowych, które zawsze produkują czysty i intensywny dźwięk.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu