1
Domowy sprzęt audio

zestaw audiowizualny ze stacją dokującą

  zestaw audiowizualny ze stacją dokującą

  Ciesz się doskonałym brzmieniem muzyki z odtwarzacza iPod

  Wyświetlaj filmy — wystarczy ustawić odtwarzacz iPod w pozycji pionowej lub poziomej w zestawie audiowizualnym Philips DC910 ze stacją dokującą. Dodatkowo, dwa głośniki wOOx zapewniają głębokie, potężne brzmienie niskich tonów muzyki odtwarzanej z każdego źródła! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Ciesz się doskonałym brzmieniem muzyki z odtwarzacza iPod

Wyświetlaj filmy — wystarczy ustawić odtwarzacz iPod w pozycji pionowej lub poziomej w zestawie audiowizualnym Philips DC910 ze stacją dokującą. Dodatkowo, dwa głośniki wOOx zapewniają głębokie, potężne brzmienie niskich tonów muzyki odtwarzanej z każdego źródła! Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

zestaw audiowizualny ze stacją dokującą

Obrotowa podstawka dokująca, Złącze USB i gniazdo kart SD DC910/12 Znajdź podobne produkty

Ciesz się doskonałym brzmieniem muzyki z odtwarzacza iPod

z głośnikami wOOx

 • Umieść odtwarzacz iPod Touch w pozycji poziomej lub pionowej

  Umieść odtwarzacz iPod Touch w pozycji poziomej lub pionowej

  Umieszczony w odtwarzaczu iPod touch czujnik przyspieszenia pozwala na automatyczną zmianę sposobu wyświetlania zawartości. W przypadku obrócenia odtwarzacza iPod touch z pozycji poziomej do pionowej lub odwrotnie, zawartość ekranu zostanie zmieniona. Wbudowana w zestaw Philips podstawka dokująca do odtwarzacza iPod jest specjalnie opracowana tak, aby wspierać tę funkcję – istnieje możliwość zmiany orientacji wyświetlacza stacji dokującej, aby umożliwić wygodne przeglądanie stron internetowych, fotografii lub klipów wideo w oryginalnych proporcjach obrazu na ekranie odtwarzacza iPod touch.

 • Dwa głośniki wOOx zapewniają lepsze brzmienie tonów niskich

  Dwa głośniki wOOx zapewniają lepsze brzmienie tonów niskich

  Wychwytywanie i korygowanie dźwięków o niskiej częstotliwości przez technologię wOOx wzmacnia niskie dźwięki, a w konsekwencji podnosi ogólną jakość dźwięku.

 • Równoczesne odtwarzanie i ładowanie odtwarzacza iPod

  Równoczesne odtwarzanie i ładowanie odtwarzacza iPod

  Ciesz się ulubioną muzyką w formacie MP3, ładując jednocześnie swój odtwarzacz iPod! Podstawka dokująca umożliwia podłączanie odtwarzacza iPod bezpośrednio do zestawu audiowizualnego ze stacją dokującą, co umożliwia odsłuchiwanie ulubionej muzyki z doskonałym nagłośnieniem. Podczas odtwarzania muzyki ładowany jest akumulator odtwarzacza iPod, dzięki czemu nie trzeba martwić się o wyczerpanie jego ładunku. Skorzystaj z pilota zdalnego sterowania, aby nawigować, wybierać i odtwarzać utwory zapisane w odtwarzaczu iPod. Zestaw audiowizualny ze stacją dokującą automatycznie ładuje akumulator odtwarzacza iPod po jego zadokowaniu.

 • Bezpośrednie połączenie USB i gniazda kart SD/MMC pozwalają odtwarzać pliki MP3/WMA

  Bezpośrednie połączenie USB i gniazda kart SD/MMC pozwalają odtwarzać pliki MP3/WMA

  Dzięki pełnej obsłudze przesyłania plików można cieszyć się wygodnym dostępem do jeszcze większej ilości muzyki w formacie cyfrowym, korzystając bezpośredniego połączenia USB i wbudowanych gniazd na karty SD/MMC. Wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB lub włożyć kartę pamięci do gniazda na karty SD/MMC w zestawie muzycznym Philips – Twoja muzyka w formacie cyfrowym i fotografie będą wyświetlane bezpośrednio z urządzenia. Możesz teraz dzielić się swoimi ulubionymi momentami z rodziną i przyjaciółmi!

 • Smukła, stylowa konstrukcja z możliwością montażu na podstawie i ścianie

  Smukła, stylowa konstrukcja z możliwością montażu na podstawie i ścianie

  Zestaw audio Philips to idealne połączenie smukłego i wielofunkcyjnego projektu, dopasowujące się do każdego wystroju pomieszczenia. Zestaw ten umieszczany jest na podstawie, dzięki czemu można go bezpiecznie umieścić na dowolnej półce lub szafce. W przypadku montażu na ścianie zestaw ten jest tak samo wszechstronny, jak w przypadku wolnostojącej podstawy.

 • Wielofunkcyjny pilot do zdalnego sterowania zestawem i odtwarzaczem iPod

  Wielofunkcyjny pilot do zdalnego sterowania zestawem i odtwarzaczem iPod

  Dzięki wielofunkcyjnemu pilotowi zdalnego sterowania firmy Philips możesz teraz sterować zarówno zestawem muzycznym firmy Philips, jak i swoim odtwarzaczem iPod, i przeszukiwać z łatwością setki utworów za pomocą jednego przycisku. Uwzględnione na wyświetlaczu informacje o liście odtwarzania, albumie, wykonawcy, gatunku i utworze przyspieszają i usprawniają przeglądanie setek plików. Dzięki temu całą operację można przeprowadzić jedną ręką, co gwarantuje wyjątkowe rezultaty.

 • Cyfrowe strojenie radia z pamięcią

  Cyfrowe strojenie radia z pamięcią

  Cyfrowe radio FM to dodatkowa muzyka różnych gatunków, którą możesz cieszyć się w zestawie audio firmy Philips. Wystarczy, że znajdziesz żądaną stację radiową oraz naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, aby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać szybki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.

 • Całkowita moc wyjściowa 30 W RMS

  Całkowita moc wyjściowa 30 W RMS
Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu