1
Odtwarzacze multimedialne

Odtwarzacz DVD

  Odtwarzacz DVD

  Niezwykła wydajność audio i wideo!

  Wymarzony odtwarzacz o realistycznej jakości obrazu z możliwością odtwarzania dowolnych płyt! Odtwarzacz DVD firmy Philips udostępnia rozrywkę na najwyższym poziomie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Niezwykła wydajność audio i wideo!

Odtwarzanie DivX® oraz Progressive Scan

 • Sygnał RGB na złączu Scart zapewnia uzyskanie wysokiej jakości obrazu

  Sygnał RGB na złączu Scart zapewnia uzyskanie wysokiej jakości obrazu

  Sygnał RGB na złączu Scart to łatwe połączenie przewodowe zapewniające wysokiej jakości wyjściowy sygnał wideo.

 • Przetwornik dźwięku C/A 192 kHz/24 bit. polepsza analogowy sygnał dźwiękowy

  Przetwornik dźwięku C/A 192 kHz/24 bit. polepsza analogowy sygnał dźwiękowy

  Dzięki próbkowaniu z częstotliwością 192 kHz uzyskuje się idealny obraz oryginalnych charakterystyk dźwiękowych. Dzięki próbkowaniu i 24-bitowej rozdzielczości można przechwycić więcej informacji z oryginalnej analogowej fali dźwiękowej i uzyskać lepszą jakość odtwarzania dźwięku.

 • Smart Picture zapewnia indywidualne ustawienia obrazu

  Smart Picture zapewnia indywidualne ustawienia obrazu

  Smart Picture zapewnia optymalne ustawienia takich parametrów obrazu, jak kolor, jasność, nasycenie, kontrast, ostrość itp., a tym samym zwiększa ogólny komfort oglądania za każdym razem.

 • Sposób na ostre obrazy bez migotania

  Progressive Scan podwaja rozdzielczość pionową obrazu, co daje w efekcie wyraźnie ostrzejszy obraz. Zamiast wysyłać na ekran najpierw pole z nieparzystymi liniami, a potem z parzystymi, oba pola są zapisywana naraz. W ten sposób powstaje niemigoczący obraz w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu oglądanie staje się prawdziwą przyjemnością.

 • 4-krotne zwiększenie próbkowania wideo to poprawa jakości obrazu

  Zwiększanie próbkowania wideo to technologia, która zmniejsza zakłócenia i radykalnie podnosi jakość obrazu. Podwyższenie częstotliwości przetwarzania sygnału wideo do 54 MHz, a nawet 108 MHz jest efektem konwersji sygnału wideo na format 08:08:08* (54 MHz) lub 16:16:16 (108 MHz), którego pasmo rozdzielczości poziomej jest 4- lub 8-krotnie szersze niż standardowego formatu DVD. Proces ten zdecydowanie ogranicza występujące w kompresji MPEG zjawisko „moskitiery”, pozwalając uzyskać obraz czysty i bez zakłóceń.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, (S)VCD, DivX, MPEG4

  Większą zgodność i przyjemność oglądania zapewnia dekoder wielu formatów, umożliwiający odtwarzanie większości płyt.

 • Muzyka: CD, CD-R/RW i MP3-CD

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia odtwarzanie większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

 • Picture CD (JPEG) z odtwarzaniem muzyki (MP3)

  Picture CD to płyta CD-R lub CD-RW, na której można zapisać muzykę w formacie MP3 i cyfrowe obrazy. Po włożeniu płyty Picture CD do odtwarzacza DVD wyświetlane jest menu przedstawiające zapisane na niej pliki w formacie JPEG i/lub MP3. Wystarczy wybrać obrazy i muzykę i nacisnąć przycisk Play lub OK. Tym samym można oglądać obrazy i jednocześnie słuchać muzyki.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu