1
Odtwarzacze multimedialne

Odtwarzacz DVD/SACD

  Odtwarzacz DVD/SACD

  Technologia high definition potęguje doznania filmowe

  Najnowsza technologia audio i wideo podkreśla doznania muzyczne i filmowe

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Technologia high definition potęguje doznania filmowe

 • Wyjście cyfrowe HDMI - jeden przewód i wszystko podłączone

  Wyjście cyfrowe HDMI - jeden przewód i wszystko podłączone

  Skrót HDMI oznacza interfejs multimedialny wysokiej rozdzielczości. Jest to bezpośrednie połączenie cyfrowe, przez które mogą być przekazywane zarówno sygnały wideo w wysokiej rozdzielczości, jak i wielokanałowe sygnały audio. Uniknięcie konwersji na sygnały analogowe daje idealny obraz i jakość dźwięku, zupełnie bez zakłóceń. Interfejs HDMI jest wstecznie zgodny z interfejsem DVI (Digital Video Interface).

 • Próbkowanie wideo 216 MHz/12 bitów zwiększające jakość obrazu

  Próbkowanie wideo to technika, która zmniejsza zniekształcenia i znacznie poprawia jakość obrazu.

 • Funkcje poprawy obrazu DCDi™ firmy Faroudja i Digital Crystal Clear

  Digital Crystal Clear to komplet innowacyjnych funkcji poprawy obrazu, które cyfrowo regulują jego parametry w celu uzyskania optymalnego poziomu kontrastu, koloru i ostrości.

 • Wielokanałowy format SACD (Super Audio CD) – pełne zanurzenie w muzyce

  Wielokanałowy format SACD można nazwać kolejnym krokiem w ewolucji formatów muzycznych. Umożliwia on niezwykle wysoką jakość reprodukcji sygnału dźwiękowego, a dzięki wielokanałowemu dźwiękowi przestrzennemu w systemie 5.1 i pełnej zgodności z formatem CD tak wprzód, jak i wstecz, format ten zapewnia niezwykłą jakość brzmienia i bardzo przyjemne wrażenia słuchowe.

 • Metalowa płyta montażowa i układy zapewniające najlepszą wydajność audio

  Odtwarzacz ma płytę montażową wzmocnioną za pomocą usztywnień i ekranów w celu zmniejszenia negatywnego wpływu przypadkowych zakłóceń elektromagnetycznych i wibracji. Układy audio zostały zbudowane z części o audiofilskiej jakości, które są starannie dobierane w oparciu o wyczerpujące testy odsłuchu poparte doskonałymi wynikami pomiarów. Komponenty na krytycznej ścieżce audio są starannie dobierane i dopasowywane w celu zapewnienia doskonałej jakości dźwięku.

 • Zwiększ. próbk. do poziomu DSD zapewnia płynniejszy i czystszy dźwięk CD

  Zwiększenie próbkowania do poziomu formatu DSD to technologia przetwarzania dźwięku, która dokonuje konwersji i poprawy jakości sygnału ze standardowej płyty CD w celu uzyskania czystego i płynnego dźwięku.

 • Zaawansowane sterowanie basami zapewnia optymalizację basów

  Zaawansowane sterowanie basami jest funkcją, która umożliwia użytkownikowi precyzyjne dostrojenie takich parametrów basów, jak częstotliwość odcięcia i nachylenie charakterystyki, oraz zapewnia najlepsze przenoszenie basów bez względu na rozmiar pomieszczenia i rodzaj sprzętu.

 • Jedno połączenie z telewizorem lub projektorem przez HDMI

  HDMI (High Definition Multimedia Interface) to multimedialny interfejs wysokiej rozdzielczości. Jest to bezpośrednie połączenie cyfrowe, które przenosi sygnał wideo o wysokiej rozdzielczości oraz cyfrowy wielokanałowy sygnał audio. Dzięki eliminacji konwersji na sygnały analogowe zapewnia doskonałą jakość obrazu i dźwięku całkowicie wolnego od szumów. HDMI jest w pełni wstecznie zgodny z DVI.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu