1
Odkurzacze

Odkurzacz ręczny

  Odkurzacz ręczny

  Duża moc, doskonałe rezultaty

  Nowy miniodkurzacz FC6092 firmy Philips (12 V) do łatwego odkurzania samochodu zapewnia bezprzewodową swobodę, a specjalny zestaw zawiera zasilacz samochodowy, dzięki któremu można dokładnie wyczyścić cały samochód za jednym razem. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Duża moc, doskonałe rezultaty

Zawiera zestaw do czyszczenia samochodu

 • Urządzenie 12 V z możliwością ładowania i cyklonicznym nadmuchem

  Urządzenie 12 V z możliwością ładowania i cyklonicznym nadmuchem

  Cykloniczny nadmuch w miniodkurzaczu firmy Philips zatrzymuje kurz wewnątrz urządzenia oraz zapewnia dużą moc ssania i skuteczność sprzątania.

 • Wyjątkowo ciche działanie

  Wyjątkowo ciche działanie

  Dzięki dopracowanej konstrukcji miniodkurzacz firmy Philips z silnikiem o dużej mocy jest wyjątkowo cichy. Poziom hałasu jest na tyle niski, że możesz sprzątać w domu, kiedy tylko chcesz.

 • Zdejmowana nasadka nadająca się do mycia w zmywarce

  Zdejmowana nasadka nadająca się do mycia w zmywarce

  Miniodkurzacz firmy Philips jest również łatwy w utrzymaniu. Jeśli nasadka wymaga czyszczenia, można ją po prostu umyć w zmywarce. Dzięki temu możesz mieć pod ręką zawsze czysty miniodkurzacz.

 • Szczotka, zginana szczelinówka i zasilacz samochodowy

  Szczotka, zginana szczelinówka i zasilacz samochodowy

  Miniodkurzacz firmy Philips z akumulatorem (12 V) jest wyposażony w specjalny zestaw do odkurzania samochodu z zasilaczem samochodowym, który umożliwia dokładne sprzątnięcie całego samochodu za jednym razem. Ten model wyposażony jest również w bardzo długą, elastyczną szczelinówkę ułatwiającą odkurzanie powierzchni wokół foteli samochodowych i innych trudno dostępnych miejsc.

 • Wygodna podstawka ładująca do montażu na ścianie lub na stole

  Wygodna podstawka ładująca do montażu na ścianie lub na stole

  Miniodkurzacz firmy Philips można przechowywać na wygodnej podstawie ładującej zamontowanej na ścianie lub ustawionej na stole. Dzięki temu miniodkurzacz jest zawsze gotowy do pracy.

 • Cykloniczny nadmuch i 2-stopniowy system filtracji

  Cykloniczny nadmuch i 2-stopniowy system filtracji

  Cykloniczny nadmuch w miniodkurzaczu firmy Philips zatrzymuje kurz wewnątrz urządzenia oraz zapewnia dużą moc ssania i długotrwałą skuteczność sprzątania. Dwustopniowy system filtracji uniemożliwia wydostawanie się kurzu z powrotem na zewnątrz. Pierwszy filtr zatrzymuje większość brudu, a drugi, pofałdowany filtr wyłapuje jego mniejsze cząsteczki.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu