1
Odkurzacze

MiniVac

Odkurzacz ręczny

  MiniVac

  Odkurzacz ręczny

  Pierwszy antyalergiczny miniodkurzacz firmy Philips

  Oto pierwszy miniodkurzacz Philips Car 12 V FC6093/01 z filtrem HEPA, który wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki kurzu. To urządzenie jest idealne zarówno do samochodu jak i do mieszkania. Akumulator umożliwia bezprzewodowe odkurzanie, a zasilacz samochodowy zapewnia więcej czasu na czyszczenie samochodu. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pierwszy antyalergiczny miniodkurzacz firmy Philips

Idealny do samochodu i mieszkania

 • Ekologiczny akumulator NiMH działa dłużej

  Ekologiczny akumulator NiMH działa dłużej

  Akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) są akumulatorami ekologicznymi. Oznacza to, że nie zawierają elementów wysoko toksycznych, co sprawia, że są bezpieczniejsze dla środowiska. Ponadto akumulatory NiMH są znacznie trwalsze i gwarantują wydajność działania przez dłuższy czas.

 • Filtr HEPA wyłapuje małe cząsteczki kurzu

  Filtr HEPA wyłapuje małe cząsteczki kurzu

  Filtr HEPA sprawia, że małe cząsteczki kurzu i mikroskopijne organizmy pozostają wewnątrz komory.

 • Wyjątkowo ciche działanie

  Wyjątkowo ciche działanie

  Dzięki dopracowanej konstrukcji miniodkurzacz firmy Philips z silnikiem o dużej mocy jest wyjątkowo cichy. Poziom hałasu jest na tyle niski, że możesz sprzątać w domu, kiedy tylko chcesz.

 • Zdejmowana jednym ruchem nasadka, którą można myć w zmywarce

  Zdejmowana jednym ruchem nasadka, którą można myć w zmywarce

  Miniodkurzacz Philips można łatwo i szybko opróżnić oraz higienicznie wyczyścić. Jest on wyposażony w nasadkę, którą można zdjąć jednym ruchem, co pozwala opróżnić odkurzacz bez kontaktu z zabrudzeniami. Jeśli nasadka wymaga czyszczenia, można ją po prostu umyć w zmywarce. Dzięki temu możesz mieć pod ręką zawsze czysty miniodkurzacz.

 • Szczotka, zginana szczelinówka i zasilacz samochodowy

  Szczotka, zginana szczelinówka i zasilacz samochodowy

  Miniodkurzacz firmy Philips z akumulatorem (12 V) jest wyposażony w specjalny zestaw do odkurzania samochodu z zasilaczem samochodowym, który umożliwia dokładne sprzątnięcie całego samochodu za jednym razem. Ten model wyposażony jest również w bardzo długą, elastyczną szczelinówkę ułatwiającą odkurzanie powierzchni wokół foteli samochodowych i innych trudno dostępnych miejsc.

 • Cykloniczny nadmuch i 2-stopniowy system filtracji

  Cykloniczny nadmuch i 2-stopniowy system filtracji

  Cykloniczny nadmuch w miniodkurzaczu firmy Philips zatrzymuje kurz wewnątrz urządzenia oraz zapewnia dużą moc ssania i długotrwałą skuteczność sprzątania. Dwustopniowy system filtracji uniemożliwia wydostawanie się kurzu z powrotem na zewnątrz. Pierwszy filtr zatrzymuje większość brudu, a drugi, pofałdowany filtr wyłapuje jego mniejsze cząsteczki.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu