1
Odkurzacze

Szczotka elektryczna

  Szczotka elektryczna

  Łatwe sprzątanie

  Lekkie, niewielkie urządzenie z elektrycznie obracaną szczotką i możliwością ładowania w każdej chwili umożliwia szybkie i bezproblemowe sprzątanie twardych podłóg i dywanów o krótkim włosiu.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Łatwe sprzątanie

Sposób na szybkie odkurzanie

 • Unikalny system usuwania pojemników na kurz

  Unikalny system usuwania zabrudzeń bez problemu usuwa brud z podłogi do pojemnika. Jedno naciśnięcie przycisku otwiera komorę, pozwalając na usunięcie całej zawartości bezpośrednio do pojemnika, bez konieczności schylania się lub kontaktu z zabrudzeniami.

 • Do 25 minut bezprzewodowego czyszczenia podłóg

  Ciesz się swobodą ruchów, bez przewodu plątającego się pod nogami. Wydajne akumulatory pozwalają nawet na 25 minut czyszczenia podłóg.

 • Bezprzewodowy, niewielki i lekki

  Ważąca zaledwie 1,8 kilograma elektryczna szczotka do zamiatania firmy Philips jest wystarczająco lekka, by od razu można było zacząć pracę. Jej niewielkie rozmiary umożliwiają odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc. Wyjątkowe wzornictwo i zmyślne uszko do wieszania sprawiają, że elektryczna szczotka do zamiatania zajmuje naprawdę niewiele miejsca.

 • Obracająca się szczotka zbiera kurz

  Aby ułatwić Ci pracę, elektrycznie obracana szczotka automatycznie wpycha zabrudzenia do komory. Włącz urządzenie i bez trudu zbieraj zabrudzenia, okruszki, włosy i inne śmieci. Dynamiczne działanie obracającej się szczotki jest bezpieczne i wydajne na dowolnej powierzchni podłogowej lub dywanach z krótkim włosiem.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu