1
Odkurzacze

Steam Plus

Mop parowy z funkcją odkurzania i czyszczenia parą

  Steam Plus

  Mop parowy z funkcją odkurzania i czyszczenia parą

  Lśniące podłogi dzięki parze

  Twój dom będzie lśnił czystością dzięki urządzeniu Philips Steam Plus FC7020, które zabija zarazki i bakterie przy użyciu pary — efekty tego higienicznego sposobu sprzątania naprawdę Cię zachwycą. Uniwersalny mop parowy sprawi, że sprzątanie wymagać będzie mniej czasu i wysiłku. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Steam Plus Mop parowy z funkcją odkurzania i czyszczenia parą

2 w 1: odkurzanie i czyszczenie parą, 30-sekundowy czas nagrzewania, 2 wkładki z mikrofibry, Do wszystkich twardych podłóg FC7020/01 Znajdź podobne produkty

Lśniące podłogi dzięki parze

Odkurzanie i czyszczenie parą za jednym razem

 • Para zabija do 99,9% zarazków i bakterii

  Para zabija do 99,9% zarazków i bakterii

  Urządzenie Philips Steam Plus umożliwia higieniczne czyszczenie powierzchni. Zabija do 99,9% znajdujących się na nich zarazków i bakterii. Można dezynfekować wszelkiego rodzaju twarde powierzchnie bez środków chemicznych — z użyciem samej wody.

 • Moc 1300 W — silny strumień pary

  Moc 1300 W — silny strumień pary

  Moc 1300 W zapewnia szybkie nagrzewanie. Urządzenie Steam Plus jest gotowe do użytku w mniej niż 30 sekund. Wskaźnik LED zmienia kolor z białego na niebieski, gdy urządzenie Steam Plus jest gotowe do czyszczenia parą.

 • Odkurzanie i czyszczenie parą za jednym razem

  Odkurzanie i czyszczenie parą za jednym razem

  Uzyskasz higieniczne rezultaty, wykonując zaledwie jedną czynność. Połączone funkcje urządzenia Steam Plus sprawiają, że sprzątanie wymaga mniej czasu i wysiłku. Funkcja odkurzania pozwala usunąć brud, kurz i wszelkiego rodzaju okruchy, a funkcja czyszczenia parą dezynfekuje powierzchnie. Można korzystać z każdej z tych funkcji oddzielnie lub połączyć je, aby dokładnie wyczyścić podłogę za jednym razem.

 • Błyskawiczne suszenie

  Błyskawiczne suszenie

  Urządzenie Philips Steam Plus pozwala zaoszczędzić czas podczas sprzątania. Nie tylko skutecznie usuwa widoczny i niewidoczny brud, ale także pozostawia podłogę praktycznie suchą.

 • Idealnie czysta podłoga

  Idealnie czysta podłoga

  Urządzenie SteamPlus używa wyłącznie wody i nie pozostawia żadnych śladów środków chemicznych na czyszczonych podłogach.

 • Trwałe wkładki z mikrofibry można prać

  Trwałe wkładki z mikrofibry można prać

  W zestawie znajdują się 2 trwałe wkładki z mikrofibry, które można prać. Ich miękki materiał delikatnie rozbija, unosi, a następnie wchłania kurz i brud, skutecznie usuwając wszelkie zabrudzenia. Wkładki z mikrofibry nadają się do prania w pralce; łatwo się je zakłada i zdejmuje.

 • Funkcja pary wyłącza się w przypadku przerwy w czyszczeniu

  Funkcja pary wyłącza się w przypadku przerwy w czyszczeniu

  W przypadku przerwy w czyszczeniu parą urządzenie Steam Plus automatycznie przestaje emitować parę w pozycji pionowej. Zapewnia to jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo.

 • Możliwość korzystania z wody z kranu

  Możliwość korzystania z wody z kranu

  Urządzenie SteamPlus zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o czyszczeniu przy użyciu wody z kranu. Zastosowany w nim aktywny filtr antywapienny automatycznie oczyszcza wodę z kamienia. Zalecamy wymianę filtra co najmniej raz na 6 miesięcy, aby zapobiec nagromadzeniu się kamienia i cieszyć się doskonałą wydajnością urządzenia przez cały okres eksploatacji.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu