1

Odkurzacz myjący

  -{discount-percentage}%

  Odkurzacz myjący

  Odkurzanie, mycie i suszenie za jednym razem

  Odkurzacz AquaTrio Pro jednocześnie odkurza, myje i suszy podłogę, co pozwala zaoszczędzić do 50% czasu i nakładu pracy*. Delikatne szczotki o dużej mocy wykonane z mikrofibry skutecznie usuwają brud i plamy. Daje to doskonałe, widoczne efekty na wszystkich rodzajach twardych podłóg**. Zobacz wszystkie korzyści

 • Odkurzanie, mycie i suszenie za jednym razem

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Odkurzanie, mycie i suszenie za jednym razem

Odkurzacz AquaTrio Pro jednocześnie odkurza, myje i suszy podłogę, co pozwala zaoszczędzić do 50% czasu i nakładu pracy*. Delikatne szczotki o dużej mocy wykonane z mikrofibry skutecznie usuwają brud i plamy. Daje to doskonałe, widoczne efekty na wszystkich rodzajach twardych podłóg**. Zobacz wszystkie korzyści

Odkurzacz myjący

Odkurza, myje i suszy, Technologia Triple-Acceleration, Oszczędza czas i zużycie wody, Do wszystkich twardych podłóg FC7088/01 Znajdź podobne produkty

Odkurzanie, mycie i suszenie za jednym razem

Oszczędza czas i zużycie wody

 • Zaawansowana wydajność sprzątania zapewnia doskonałe efekty

  Zaawansowana wydajność sprzątania zapewnia doskonałe efekty

  1.Odkurzanie: obracające się w przeciwnych kierunkach szczotki z mikrofibry tworzą mgiełkę czystej wody, która skutecznie unosi brud i nieczystości. Wszystkie zabrudzenia są rozpuszczane w wodzie i zatrzymywane w osobnym zbiorniku.2.Mycie: technologia Aqua Cyclone zbiera i usuwa rozlane płyny, pozostawiając podłogę wymytą. Suszenie: przepływ powietrza powstały w wyniku szybkiego obracania się szczotek praktycznie całkowicie suszy podłogę.

 • Skuteczne działanie z ciepłą bądź zimną wodą, z użyciem detergentów lub bez

  Skuteczne działanie z ciepłą bądź zimną wodą, z użyciem detergentów lub bez

  AquaTrio Pro zapewnia doskonałe rezultaty przy użyciu zimnej lub ciepłej wody z kranu. W razie potrzeby można dodać detergentu, jednak zawsze należy używać słabo pieniącego lub niepieniącego się detergentu do czyszczenia podłóg, który jest odpowiedni do twardych podłóg.

 • Osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę

  Osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę

  Dzięki osobnym zbiornikom na czystą i brudną wodę zawsze czyścisz podłogę czystą wodą, a wszelkie zanieczyszczenia i alergeny pozostają odseparowane.

 • Podłogi wysychają o 50% szybciej niż w przypadku zwykłego mycia mopem

  Podłogi wysychają o 50% szybciej niż w przypadku zwykłego mycia mopem

  Podłogi wysychają o 50% szybciej w porównaniu do zwykłego mycia mopem.

 • Idealny do wszystkich twardych podłóg**

  Idealny do wszystkich twardych podłóg**

  Idealny produkt do wszystkich twardych podłóg (nadających się do mycia na mokro): drewna, parkietów, laminatów, winylu, linoleum, ceramiki, płytek, marmuru i kamienia naturalnego.

 • Jedno napełnienie zbiornika wody wystarczy do wyczyszczenia ponad 60 m²

  Jedno napełnienie zbiornika wody wystarczy do wyczyszczenia ponad 60 m²

  Jedno napełnienie zbiornika to 700 ml wody — ilość wystarczająca do wyczyszczenia ponad 60 m² twardej podłogi, dzięki czemu możliwe jest mycie dużych powierzchni przy użyciu minimalnej ilości wody.

 • Szybkoobrotowe szczotki czyszczą się same podczas pracy

  Szybkoobrotowe szczotki czyszczą się same podczas pracy

  Szczotki czyszczą się samoczynnie podczas pracy. Siły odśrodkowe usuwają ze szczotek brud i wodę zebrane z podłogi i kierują je do zbiornika brudnej wody. W celu uzyskania optymalnej wydajności czyszczenia należy wymieniać szczotki AquaTrio Pro co 6 miesięcy (FC8054).

 • Oszczędność do 50% energii. Oszczędność do 70% wody*

  Oszczędność do 50% energii. Oszczędność do 70% wody*

  Oszczędza do 50% energii w porównaniu do korzystania ze zwykłego odkurzacza. Zużywa też nawet 70% mniej wody w porównaniu z myciem mopem.

 • Urządzenie samoczyszczące z podstawką do spłukiwania

  Urządzenie samoczyszczące z podstawką do spłukiwania

  AquaTrio Pro to urządzenie samoczyszczące. Wystarczy umieścić je na specjalnie zaprojektowanej podstawce do spłukiwania, wlać na nią filiżankę wody z kranu i włączyć urządzenie na kilka sekund.

 • Usuwa do 99% wszystkich bakterii*** i zmniejsza ilość alergenów

  Odkurzacz AquaTrio Pro usuwa do 99% wszystkich bakterii*** i zmniejsza ilość alergenów. Dzięki rozdzieleniu zbiorników czystej i brudnej wody wszelkie zanieczyszczenia i alergeny pozostają zamknięte w zbiorniku brudnej wody.

 • 2 szczotki z mikrofibry usuwają cały brud, kurz i nieczystości

  Wykonane z mikrofibry szczotki o dużej mocy obracają się z prędkością 6700 obr./min, skutecznie usuwając wszelkie zabrudzenia dzięki przystosowywaniu się do różnych kształtów podłogi i czyszczeniu nawet szczelin.

 • Wskaźniki LED informują, kiedy należy podjąć działanie

  Wskaźnik LED pokazuje, kiedy należy podjąć działanie. Świeci na zielono, kiedy urządzenie AquaTrio Pro jest włączone i gotowe do pracy. Zmienia kolor na niebieski, kiedy zbiorniki wody wymagają napełnienia lub opróżnienia. I wreszcie zmienia kolor na czerwony, gdy coś blokuje szczotki, co pozwala usunąć przeszkodę i bez problemu kontynuować sprzątanie.

 • Jakość przyjazna alergikom — testowana przez ECARF

  Odkurzacz AquaTrio z filtrem wodnym otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny alergikom. Technologia Aqua Cyclone zbiera brud i kurz, dzięki czemu alergeny zostają uwięzione w wodzie i nie mogą ponownie unosić się w powietrzu. Odkurzacz AquaTrio usuwa 99,95% alergenów z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków, tworząc w domu atmosferę przyjazną alergikom.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • * Odpowiednie do czyszczenia na mokro
 • ** W porównaniu do korzystania z odkurzacza o mocy 2200 W i zwykłego mycia mopem
 • *** W przypadku stosowania detergentu

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu