1
Odkurzacze

SmartPro Active

Odkurzacz automatyczny/robot

  SmartPro Active

  Odkurzacz automatyczny/robot

  Zaawansowane sprzątanie, dokładnie i bez wysiłku

  Philips SmartPro Active to odkurzacz automatyczny/robot czyszczący podłogi za Ciebie. Dzięki systemowi Smart Detection odkurzacz automatyczny wybiera najlepszą strategię, aby dokładnie wyczyścić dom. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

SmartPro Active Odkurzacz automatyczny/robot

3-stopniowy system czyszczenia, 120 min pracy, Nakładka do wycierania na sucho, Wirtualna ściana FC8820/01 Znajdź podobne produkty

Zaawansowane sprzątanie, dokładnie i bez wysiłku

Z systemem Smart Detection i 3-stopniowym systemem czyszczenia

 • Czujniki podczerwieni do wykrywania i unikania przeszkód

  Czujniki podczerwieni do wykrywania i unikania przeszkód

  Nowy odkurzacz automatyczny/robot firmy Philips jest wyposażony w 6 czujników podczerwieni umożliwiających wykrywanie i unikanie przeszkód, takich jak ściany, lampy lub przewody, aby urządzenie mogło bezpiecznie wyczyścić podłogi.

 • Automatyczny powrót do stacji dokującej w celu ładowania

  Automatyczny powrót do stacji dokującej w celu ładowania

  Gdy akumulator odkurzacza automatycznego Philips jest prawie wyczerpany, urządzenie automatycznie wraca do stacji dokującej, aby mogło się naładować i przygotować się do następnego sprzątania.

 • Zaplanuj sprzątanie na cały tydzień

  Zaplanuj sprzątanie na cały tydzień

  Odkurzacz jest wyposażony w funkcję planowania tygodniowego, która umożliwia zaplanowanie sprzątania na cały tydzień — można ustawić inny czas na każdy dzień. Odkurzacz automatyczny uruchomi się nawet wtedy, gdy nie ma nikogo w domu, dzięki czemu można cieszyć się czystością bez wysiłku.

 • Akumulator litowo-jonowy o dużej mocy zapewnia 120 minut pracy

  Akumulator litowo-jonowy o dużej mocy zapewnia 120 minut pracy

  Wydajny akumulator litowo-jonowy ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej niż standardowe akumulatory. Nowy odkurzacz automatyczny pracuje nawet przez 120 min.

 • 3-stopniowy system czyszczenia z funkcją wycierania na sucho

  3-stopniowy system czyszczenia z funkcją wycierania na sucho

  Najpierw dwie długie szczotki zgarniają kurz i brud na drogę przemieszczania się odkurzacza automatycznego. Następnie nasadka zbiera kurz i brud dzięki silnikowi o dużej mocy. Na końcu nakładka do wycierania na sucho optymalizuje czyszczenie, zbierając z podłogi nawet najdrobniejszy kurz.

 • Odkurzacz automatyczny wykrywa najbrudniejsze miejsca, aby lepiej je wyczyścić

  Odkurzacz automatyczny wykrywa najbrudniejsze miejsca, aby lepiej je wyczyścić

  Funkcja czujnika kurzu sprawia, że odkurzacz automatyczny sam wykrywa miejsca, w których zebrało się najwięcej kurzu, i pozostaje w nich o kilka sekund dłużej, aby je lepiej wyczyścić.

 • Nasadka dopasowuje się do nierównej powierzchni podłóg

  Nasadka dopasowuje się do nierównej powierzchni podłóg

  Odkurzacz automatyczny jest wyposażony w ruchomą nasadkę, która dopasowuje się do powierzchni podłóg, wykładzin itp., umożliwiając dokładne czyszczenie.

 • 4 tryby czyszczenia do różnych miejsc

  4 tryby czyszczenia do różnych miejsc

  4 tryby sposobu czyszczenia dostosowane do każdego mieszkania. W trybie „z” odkurzacz automatyczny/robot porusza się zygzakiem, aby pokryć stosunkowo dużą powierzchnię. W trybie zderzania odkurzacz porusza się w linii prostej, a gdy uderzy w jakiś przedmiot, wybierze inny, losowo wybrany kierunek ruchu. W trybie spiralnym odkurzacz porusza się po kole, zwiększając stopniowo jego promień. W trybie podążania wzdłuż ścian odkurzacz robot porusza się blisko ściany i równolegle do nich.

 • Tryb zasysania TURBO umożliwia intensywne czyszczenie

  Tryb zasysania TURBO umożliwia intensywne czyszczenie

  Tryb ssania turbo umożliwia intensywne czyszczenie.

 • Pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z większej odległości

  Pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z większej odległości

  Pilot umożliwia sterowanie odkurzaczem z większej odległości i wykonywanie kilku czynności. Można sprawić, że odkurzacz ruszy, zatrzyma się, można poprowadzić go w dowolne miejsce, zmienić ścieżkę sprzątania oraz nakazać odkurzaczowi powrót do stacji dokującej.

 • Wirtualna ściana zapobiega przedostaniu się odkurzacza poza granice obszaru

  Wirtualna ściana zapobiega przedostaniu się odkurzacza poza granice obszaru

  Wirtualna ściana tworzy niewidoczną barierę, której odkurzacz automatyczny nie może przekroczyć. Ta bariera może służyć do zamknięcia odkurzacza w określonym pomieszczeniu lub obszarze, a także do powstrzymania go przed zbliżaniem się do przewodów elektrycznych lub komputerowych, delikatnych przedmiotów znajdujących się na podłodze itp. Wirtualna ściana ma zasięg ok. 2 metrów.

 • System Smart Detection dostosowuje sposób czyszczenia do otoczenia

  Odkurzacz automatyczny jest wyposażony w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów, do 25 czujników, żyroskopu i akcelerometru, dzięki któremu urządzenie skutecznie samo sprząta. Odkurzacz automatyczny poznaje otoczenie i wybiera optymalną strategię czyszczenia, która umożliwia jak najszybsze posprzątanie domu. Urządzenie nie blokuje się i w razie konieczności wraca do stacji dokującej.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu