1
Odkurzacze

Performer Ultimate

Odkurzacz workowy

  • KA
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/f/fc8955_09/fc8955_09_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Performer Ultimate

  Odkurzacz workowy

  Wysoka efektywność. Dokładne sprzątanie.

  Innowacyjny odkurzacz Philips Performer Ultimate to najbardziej zaawansowany model w naszej ofercie odkurzaczy workowych. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Performer Ultimate Odkurzacz workowy

Etykieta energetyczna AAAA**, Filtr antyalergiczny, 4 l, Smart FC8955/09 Znajdź podobne produkty

Wysoka efektywność. Dokładne sprzątanie.

Technologia podświetlonej nasadki TriActive LED pozwala dostrzec ukryty kurz.

 • Wysoka efektywność z klasą energetyczną 4AAA

  Wysoka efektywność z klasą energetyczną 4AAA

  Odkurzacz stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności — klasa A w następujących kategoriach: efektywności energetycznej, skuteczności odkurzania dywanów, skuteczności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

 • Technologia AirflowMax zapewnia ciągłą, dużą moc ssania

  Technologia AirflowMax zapewnia ciągłą, dużą moc ssania

  Wyjątkowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez długi czas, co umożliwia wykorzystanie worka do samego końca. Technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych elementów: 1) Wyjątkowy żebrowany profil wewnątrz komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i umożliwia wykorzystanie całej powierzchni worka. 2) Pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz umożliwia pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

 • Podświetlenie LED nasadki TriActive zapewnia staranne odkurzanie

  Podświetlenie LED nasadki TriActive zapewnia staranne odkurzanie

  Nasadka TriActive LED umożliwia uwidocznienie ukrytego kurzu dzięki wyjątkowej technologii oświetlenia podłogi. Wyjątkowa bezszczotkowa nasadka o strukturze gumowych listków zapobiega zaplątywaniu się i nawijaniu włosów znajdujących się w kurzu. Płaski kształt nasadki zapewnia dokładne przyleganie i pomaga dotrzeć do wszystkich zakamarków.

 • Nasadka CarpetClean umożliwia dokładne odkurzanie miękkich podłóg

  Nasadka CarpetClean umożliwia dokładne odkurzanie miękkich podłóg

  Nasadka CarpetClean nadaje się idealnie do perfekcyjnego odkurzania. Sprawdza się w najtrudniejszych zadaniach odkurzania dywanów i zapewnia efektywne zbieranie kurzu z miękkich podłóg.

 • Funkcja automatycznego włączania/wyłączania — odkurzacz działa tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jesteś w trakcie odkurzania

  Funkcja automatycznego włączania/wyłączania — odkurzacz działa tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jesteś w trakcie odkurzania

  Funkcja automatycznego włączania/wyłączania — odkurzacz działa tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jesteś w trakcie odkurzania

 • Wyprodukowano w Europie

  Wyprodukowano w Europie

  Innowacyjny odkurzacz Performer Ultimate został wykonany w Europie zgodnie z wysokimi standardami jakości firmy Philips

 • Uchwyt ErgoGrip z wbudowanymi przyciskami sterowania

  Uchwyt ErgoGrip z wbudowanymi przyciskami sterowania

  Ergonomiczny kształt pilota zdalnego sterowania zapewnia wygodny dostęp do ustawień mocy oraz ich łatwe przełączanie w celu dostosowania do miejsca i rodzaju odkurzanej powierzchni i zwiększenia wydajności odkurzania. Pilot ma także inną zaletę — nie trzeba schylać się do jednostki centralnej, kiedy chcemy na stałe wyłączyć urządzenie.

 • Akcesoria przechowywane w urządzeniu zapewniające szybkie i dokładne odkurzanie

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu zapewniające szybkie i dokładne odkurzanie

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu, zawsze pod ręką, obejmują: - szczelinówkę, która mieści się w zakamarkach i dobrze odkurza powierzchnie wzdłuż krawędzi listw przypodłogowych i w trudno dostępnych miejscach, takich jak otwory wentylacyjne; - nasadkę do tapicerki z małą, płaską główką, o dużej sile ssącej — nasadka ta dobrze odkurza powierzchnie z materiału.

 • Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy zapewniający optymalne działanie

  Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy zapewniający optymalne działanie

  Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy pokazuje ważne informacje i pozwala w pełni wykorzystać potencjał odkurzacza: - 4 ustawienia czyszczenia - Wskaźnik zapełnienia worka - Wskaźnik automatycznego włączenia/wyłączenia

 • Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do użycia

  Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do użycia

  Szczotka do odkurzania została wbudowana w uchwyt, dzięki czemu zawsze jest pod ręką podczas odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

 • Filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% cząsteczek; został wyróżniony znakiem jakości ECARF

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% cząsteczek; został wyróżniony znakiem jakości ECARF

  Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny osobom cierpiącym na alergie. Powietrze wylotowe wypuszczane z odkurzacza jest oczyszczane z 99,95% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków, tworząc w domu atmosferę bezpieczną dla alergików.

 • Worek s-bag Ultra Long Performance zatrzymuje więcej małych cząsteczek kurzu

  Worek s-bag Ultra Long Performance zatrzymuje więcej małych cząsteczek kurzu

  Worek s-bag® Ultra Long Performance (wyjątkowa trwałość) został opracowany w celu uzyskania optymalnej wydajności odkurzacza. Worek zapewnia wyjątkową trwałość podczas całego jego okresu użytkowania.

 • 30% plastiku pochodzącego z recyklingu

  30% plastiku pochodzącego z recyklingu

  Odkurzacz został w 30% wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. W firmie Philips staramy się dostarczać znaczące innowacje, w sposób zrównoważony wykorzystując ograniczone zasoby naszej planety.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • ** Klasa na etykiecie energetycznej jest przyznawana zgodnie z rozporządzeniem delegowanym komisji (UE) nr 665/2013. Obejmuje oznaczenia od „A+++” do „D”

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu