GC160/02R1
Stopa żelazka zapewniająca najlepszy poślizg
Affinia to nowe żelazko Philips do prasowania na sucho wyposażone w stopę DynaGlide, która łatwo przesuwa się po tkaninie. Stopa z wąską końcówką, wygodny uchwyt o specjalnej fakturze oraz poręczna regulacja temperatury sprawiają, że żelazko jest bardzo proste w użyciu.
Zobacz wszystkie korzyściJeśli masz prawo do zwolnienia z podatku VAT na urządzenia medyczne, możesz z niego skorzystać w przypadku tego produktu. Kwota podatku VAT zostanie odjęta od powyższej ceny. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w koszyku zakupów.
Powłoka DynaGlide to jedna z najlepszych powłok stopy firmy Philips. Jest znacznie bardziej odporna na zarysowania i ma lepszy poślizg niż stopy aluminiowe, nieprzywierające lub ceramiczne.
Wąska końcówka stopy żelazka umożliwia łatwe dotarcie do najtrudniejszych miejsc, takich jak przestrzenie między guzikami, plisy i narożniki.
Rowek na guziki przyspiesza prasowanie wokół guzików i koło szwów.
Ergonomiczny kształt i faktura uchwytu żelazka zapewnia wygodne trzymanie, dzięki czemu żelazko dobrze dopasowuje się do dłoni i nie ślizga się podczas prasowania.
Przewód sieciowy może być nawijany na podstawę, aby ułatwić przechowywanie urządzenia.
Poręczne elementy regulacji temperatury są precyzyjne i łatwe w obsłudze, co gwarantuje dobranie odpowiedniej temperatury do prasowanej tkaniny.
Wskaźnik temperatury zapala się, gdy żelazko się nagrzewa i gaśnie, gdy stopa osiągnie wymaganą temperaturę.
Jest to zwrócony produkt, który został sprawdzony, przetestowany tak, aby działał jak nowy, i dokładnie wyczyszczony. Może być dostarczony w brązowym pudełku i zawierać wszystkie funkcjonalne akcesoria. Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją, ma atrakcyjną cenę i 30-dniowy okres zwrotu bez opłat.
Wygodne użytkowanie
Pełna kontrola
Wygoda prasowania
Szybkie i skuteczne usuwanie zagnieceń