Gospodarstwo domowe

PerfectCare Performer

Żelazko z generatorem pary

  PerfectCare Performer

  Żelazko z generatorem pary

  Silny, ciągły strumień pary do bardzo szybkiego prasowania

  Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Performer umożliwia naprawdę łatwe i efektywne prasowanie bez ryzyka przypalenia tkanin. Silny, ciągły strumień pary wnika głęboko we włókna, w prosty sposób usuwając zagniecenia. Zobacz wszystkie korzyści

 • Silny, ciągły strumień pary do bardzo szybkiego prasowania

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

PerfectCare Performer Żelazko z generatorem pary

Ciśnienie do 6, 5 bara, Silne uderzenie pary do 390 g, SoftGrip, Odłączany zbiornik wody 1, 8 l GC8731/20 Znajdź podobne produkty

     

Zarejestruj swój generator pary i odbierz odkamieniający wodę filtr IronCare GRATIS!  

Jak otrzymać filtr gratis?

 

1.  Kup generator pary Philips

2.  Zarejestruj produkt na www.philips.pl/welcome

3.  Filtr zostanie wysłany kurierem

Pamiętaj, że aby otrzymać filtr należy podczas rejestracji produktu wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Silny, ciągły strumień pary do bardzo szybkiego prasowania

Technologia wyciszająca i odłączany zbiornik wody o pojemności 1,8 l

 • Odłączany zbiornik wody o pojemności 1,8 l, do 2 godzin prasowania

  Odłączany zbiornik wody o pojemności 1,8 l, do 2 godzin prasowania

  Zbiornik wody można łatwo wyjąć i napełnić pod kranem. Duży otwór wlewowy umożliwia szybkie napełnianie. Dzięki zbiornikowi wody o pojemności 1,8 l możesz prasować nieprzerwanie przez 2 godziny bez konieczności ponownego napełniania.

 • Ciągły strumień pary do 120 g/min

  Ciągły strumień pary do 120 g/min

  Im więcej pary, tym szybsze jest prasowanie. Wyjątkowa technologia zastosowana w żelazku z generatorem pary firmy Philips wytwarza parę o dużej mocy, która ułatwia, wspomaga i przyspiesza prasowanie.

 • Oszczędność energii dzięki trybowi ECO

  Oszczędność energii dzięki trybowi ECO

  Korzystając z trybu ECO, można zmniejszyć ilość generowanej pary i oszczędzać energię przy jednoczesnym zachowaniu dobrych efektów prasowania.

 • Prasowanie dżinsów i jedwabnych tkanin bez konieczności regulacji temperatury

  Prasowanie dżinsów i jedwabnych tkanin bez konieczności regulacji temperatury

  „Teraz można prasować dżinsy i jedwabne tkaniny, nie zmieniając ustawienia temperatury. Gwarancja bezpieczeństwa wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania. Rewolucyjna technologia z 1) zaawansowanym, inteligentnym procesorem do precyzyjnej regulacji temperatury stopy, dzięki któremu nie trzeba samodzielnie dostosowywać temperatury, oraz 2) kompaktowym silnikiem ProVelocity, który dostarcza więcej pary i dzięki temu przyspiesza prasowanie. Ponadto kompaktowa konstrukcja generatora pary ułatwia przechowywanie”.

 • Można używać wody z kranu i dolewać jej w dowolnej chwili podczas prasowania

  Można używać wody z kranu i dolewać jej w dowolnej chwili podczas prasowania

  Z żelazkiem z generatorem pary można używać wody z kranu. Podczas prasowania, gdy woda w zbiorniku się skończy, można ją łatwo uzupełnić bez konieczności czekania lub wyłączania urządzenia.

 • Można bezpiecznie zostawić gorącą stopę żelazka na desce do prasowania

  Można bezpiecznie zostawić gorącą stopę żelazka na desce do prasowania

  Innowacyjna technologia OptimalTemp firmy Philips to gwarancja bezpieczeństwa dla wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania. Podczas prasowania nie trzeba odstawiać żelazka na podstawę — można postawić je bezpośrednio na prasowanej tkaninie lub bawełnianym pokrowcu na deskę do prasowania. Nie ma potrzeby korzystania z dodatkowych podkładek — żelazko nie zniszczy deski ani ubrań. Technologia ta ułatwia prasowanie i sprawia, że nadgarstek jest mniej obciążony.

 • Testowane i zatwierdzone przez niezależnych ekspertów w dziedzinie tkanin

  Testowane i zatwierdzone przez niezależnych ekspertów w dziedzinie tkanin

  To żelazko zapewnia doskonałą jakość prasowania — potwierdziły to testy przeprowadzone przez niezależne instytuty z branży tekstylnej, takie jak DWI, IWTO i Woolmark. Program Woolmark Apparel Care ma zadanie pomóc klientom w zidentyfikowaniu wysokiej jakości produktów do pielęgnacji ubrań, które firma Woolmark zatwierdziła do stosowania na odzieży wełnianej. Do tej pory tylko firma Philips oferująca oryginalną technologię OptimalTemp otrzymała od firmy Woolmark certyfikat Gold. Można mieć pewność, że produkty do pielęgnacji odzieży zatwierdzone przez firmę Woolmark zapewnią wełnianym tkaninom idealną ochronę.

 • Ciesz się doskonałą mocą prasowania przy minimalnym hałasie

  Ciesz się doskonałą mocą prasowania przy minimalnym hałasie

  Prasuj w otoczeniu członków rodziny lub oglądając telewizję — nie będzie Ci przeszkadzał hałas generatora pary. Wyciszająca technologia zapewnia ciszę przy emisji pary o dużej mocy. Generator pary jest wyposażony w platformę pochłaniającą dźwięk, która zmniejsza hałas generowany przez wibracje pompki, podczas tworzenia silnego, ciągłego strumienia pary.

 • Kompaktowy silnik ProVelocity: ciągły strumień pary przez cały czas

  Woda jest transportowana ze zbiornika do żelazka przez pompkę wysokiego ciśnienia. Duża ilość wody wędruje z bardzo wysoką prędkością do komory na parę. Dzięki temu zapewnia przez cały czas silny, ciągły strumień pary, która wydostaje się ze stopy bez skraplania.

 • Lżejszy generator pary firmy Philips

  Dzięki rewolucyjnej technologii ProVelocity udało się stworzyć żelazko z generatorem pary o najmniejszych jak dotąd wymiarach. Kompaktowy generator pary mieści się bez trudu na desce do prasowania, przez co prasowanie staje się wygodniejsze. Ponadto generator pary zajmuje znacznie mniej miejsca podczas przechowywania.

 • Inteligentny system antywapienny z dźwiękowym i świetlnym przypomnieniem o usuwaniu kamienia

  Inteligentny system antywapienny to zintegrowana funkcja usuwania kamienia i czyszczenia, która chroni żelazko z generatorem pary. Po każdych 10 godzinach prasowania zostanie wyemitowane dźwiękowe i świetlne przypomnienie o konieczności wykonania procedury usuwania kamienia. Dzięki specjalnemu pojemnikowi można ją wykonać w wygodny sposób — wystarczy oprzeć żelazko o pojemnik; nie trzeba go trzymać, obciążając kręgosłup. Po zakończeniu procesu czyszczenia cała brudna woda zbiera się w pojemniku, a żelazko z generatorem pary jest ponownie gotowe do użycia.

 • Gotowość do użytku w 2 minuty, nieograniczone uzupełnianie

  Para jest gotowa do użytku w 2 minuty; wodę można uzupełniać w dowolnym momencie podczas prasowania.

 • SoftGrip: niezwykle wygodny uchwyt

  Miękkie wykończenie użyte w górnej części uchwytu sprawia, że jest on przyjemny w dotyku. Specjalna struktura poprawia chwyt, dzięki czemu prasowanie jest wygodniejsze.

 • Ciśnienie pompki do 6,5 bara

  Im więcej pary, tym szybsze jest prasowanie. Generowany jest silny, ciągły strumień pary, która wnika głęboko w tkaninę, zapewniając szybsze i skuteczniejsze prasowanie. Ilość pary można regulować w zależności od potrzeb.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu