1
Żelazka

WardrobeCare

Zintegrowana deska do prasowania

  WardrobeCare

  Zintegrowana deska do prasowania

  Mniej wysiłku, najlepsze efekty

  System prasowania parowego Wardrobe Care GC9940/05 firmy Philips umożliwia łatwe prasowanie — od montażu do przechowywania. Aktywna deska do prasowania w połączeniu z żelazkiem o dużej mocy gwarantuje uzyskanie profesjonalnych wyników we własnym domu. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Mniej wysiłku, najlepsze efekty

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

WardrobeCare Zintegrowana deska do prasowania

Przypominająca wózek konstrukcja, składana deska GC9940/05 Znajdź podobne produkty

Mniej wysiłku, najlepsze efekty

Zintegrowany system prasowania parowego

 • System antywapienny DualProtect zapewnia łatwe prasowanie

  System antywapienny DualProtect opracowano tak, aby w 99% chronił system przed kamieniem. Ten łatwy w użyciu system antywapienny zapewnia ochronę przed kamieniem i przedłuża żywotność urządzenia. Specjalne wkłady antywapienne zapobiegają osadzaniu się kamienia w systemie, a po ich wymianie przeprowadzany jest dodatkowy cykl płukania. Dzięki tej podwójnej ochronie możesz cieszyć się spokojnym prasowaniem, nie martwiąc się o kamień.

 • Deska do aktywnego prasowania z funkcją dmuchania i ssania

  Doskonałe efekty prasowania w prosty sposób. Deska do aktywnego prasowania jest wyposażona w wiatrak z funkcją dmuchania i ssania. Dzięki funkcji dmuchania prasowanie odbywa się na swego rodzaju poduszce wypełnionej powietrzem, co idealnie sprawdza się w przypadku lekkich i delikatnych tkanin, zapobiegając zagnieceniom i niepożądanemu połyskowi na ciemnych tkaninach. Funkcja ssania pomaga w unieruchomieniu ubrania na desce i umożliwia zaprasowanie zaszewek w spodniach.

 • Końcówka o specjalnym kształcie ułatwiającym prasowanie koszul

  Teraz wreszcie prasowanie koszul stało się proste. Jedna ze stron deski została zaprojektowana specjalnie z myślą o prasowaniu tej części garderoby — dzięki jej wyjątkowemu kształtowi prasowanie koszul będzie łatwe i szybkie. Koszule doskonale dopasowują się do końcówki w kształcie ramienia, nie trzeba więc tak często zmieniać ich ułożenia na desce. Za jednym razem można wyprasować tył koszuli i okolice ramion, co pozwala zaoszczędzić czas przy mniejszym wysiłku.

 • Wyjątkowa technologia OptimalTemp: komfortowe prasowanie bez ustawiania temperatury

  Wyjątkowy, rewolucyjny system OptimalTemp cechuje się idealnym połączeniem pary i temperatury dla wszystkich typów tkanin, umożliwiając usuwanie zagnieceń w skuteczny i delikatny sposób. Prasowanie stanie się spokojne, bezpieczne i szybkie. Nie trzeba już regulować ustawień temperatury i pary, nie ma ryzyka przypalenia delikatnych materiałów, nie trzeba też czekać, aż żelazko się rozgrzeje bądź ostygnie podczas prasowania różnych typów tkanin.

 • Przypominająca wózek konstrukcja ze składaną deską

  Przypominająca wózek konstrukcja ze składaną deską — wyjątkowy design Philips Wardrobe Care sprawia, że to najłatwiejsza w ustawieniu i przechowywaniu zintegrowana deska na rynku*. * W porównaniu z czołowym produktem konkurencji, SLG, maj 2011 r.

 • Szybkie prasowanie: ciśnienie pary — do 6 barów, strumień pary — 120 g/min

  Szybkie prasowanie: ciśnienie pary — do 6 barów, strumień pary — 120 g/min

  Szybkie prasowanie jest możliwe dzięki ciśnieniu pary wynoszącemu 6 barów i strumieniowi pary o mocy 120 g/min. Dzięki wysokiej mocy i technologii OptimalTemp prasowanie z użyciem żelazka WardrobeCare jest szybsze niż w przypadku innych zintegrowanych desek dostępnych na rynku*. * W porównaniu z czołowym produktem konkurencji, SLG, maj 2011 r.

 • Zintegrowana deska do prasowania z generatorem pary pod ciśnieniem

  Zintegrowana deska do prasowania firmy Philips z generatorem pary pod ciśnieniem.

 • Prasowanie i prasowanie parowe w pionie

  Prasowanie i prasowanie parowe w pionie

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu