1
Kawa

Cafissimo

Cafissimo Tuttocaffè

Ekspres do kawy na kapsułki

  Cafissimo Tuttocaffè

  Ekspres do kawy na kapsułki

  Doskonała kawa z kapsułki Cafissimo za jednym dotknięciem

  Opracowany przez firmę Saeco, zaprojektowany we Włoszech ekspres na kapsułki Cafissimo Tuttocaffè umożliwia przygotowanie doskonałej kawy Tchibo i zapewnia łatwą obsługę. Cafissimo Tuttocaffè nadaje się idealnie do parzenia Twoich ulubionych rodzajów kawy. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Cafissimo Tuttocaffè Ekspres do kawy na kapsułki

Doskonała kawa z kapsułki Cafissimo za jednym dotknięciem

Espresso, caffè crema, kawa przelewowa

 • Kawa najwyższej jakości dzięki wiedzy ekspertów Tchibo Cafissimo

  Kawa najwyższej jakości dzięki wiedzy ekspertów Tchibo Cafissimo

  Eksperci Tchibo Cafissimo używają wyłącznie aromatycznej kawy zamkniętej w kapsułkach. Firma Tchibo oferuje szeroki wybór smaków, w tym osiem klasycznych, od łagodnego po intensywny i od subtelnego po mocny. Można również spróbować czterech rodzajów kawy pochodzących w 100% ze zrównoważonych ekologicznie źródeł i uprawianych tylko w najlepszych regionach Brazylii, Etiopii, Kolumbii i Indii.

 • Różne rodzaje kawy na wyciągnięcie ręki

  Różne rodzaje kawy na wyciągnięcie ręki

  Trzy odsłony przyjemności (espresso, caffè crema i kawa przelewowa) dzięki opatentowanemu systemowi parzenia, który automatycznie dobiera odpowiednie ciśnienie: najwyższe do espresso, średnie do caffè crema i niskie do kawy przelewowej. Ekspresy Cafissimo umożliwiają parzenie mocnego espresso i łagodniejszej caffè crema, jak również czarnej kawy przelewowa — wystarczy jedno urządzenie, aby można było delektować się ulubioną kawą o dowolnej porze dnia.

 • Intuicyjna obsługa dzięki interfejsowi użytkownika opartemu na kolorach

  Intuicyjna obsługa dzięki interfejsowi użytkownika opartemu na kolorach

  Kolor podświetlenia przycisków przypisanych do napojów wskazuje typ kapsułki potrzebnej do przygotowania każdego z napojów. Biały to espresso, żółty to caffè crema, a niebieski to kawa przelewowa. Dzięki temu ekspres jest niezawodny i łatwy w obsłudze.

 • Dopasowanie do ulubionej filiżanki dzięki regulowanej tacce

  Dopasowanie do ulubionej filiżanki dzięki regulowanej tacce

  Tackę ociekową można ustawić w dwóch różnych pozycjach, aby dostosować ją do ulubionej filiżanki — małej filiżanki do espresso (85 mm) lub wysokiej szklanki do latte macchiato (135 mm). Ponadto wybranie idealnego ustawienia wysokości gwarantuje uzyskanie doskonałej warstwy pianki i gęstego, spienionego mleka za każdym razem.

 • Automatyczne wysuwanie kapsułek dzięki zintegrowanemu pojemnikowi

  Automatyczne wysuwanie kapsułek dzięki zintegrowanemu pojemnikowi

  Po zaparzeniu kawy i podniesieniu dźwigni zużyta kapsułka jest automatycznie umieszczana w zintegrowanym pojemniku na kapsułki. Zmieści się w nim nawet do 7 zużytych kapsułek.

 • Idealna ilość kawy dzięki funkcji programowania automatycznego dozowania

  Zalecana ilość dla poszczególnych napojów została ustawiona automatycznie: 125 ml dla caffè crema i kawy przelewowej oraz 40 ml dla espresso. Można jednak w dowolnym momencie zmienić te ustawienia w zależności od preferencji, tak aby ekspres przygotowywał dokładnie taką kawę, jak lubisz.

 • Mniej czynności konserwacyjnych dzięki dużemu, wyjmowanemu zbiornikowi wody

  Duży zbiornik wody o pojemności 0,7 l pozwala przygotować kilka napojów, zanim konieczne będzie uzupełnienie wody. Można na przykład zaparzyć 5 kaw typu caffè crema jedna po drugiej. Ponadto uzupełnianie wody i czyszczenie jest wyjątkowo proste dzięki możliwości łatwego wyjęcia zbiornika wody.

 • Szybkie i proste usuwanie kamienia dzięki ustalonej procedurze

  Wskaźnik LED zmienia kolor na pomarańczowy, gdy trzeba usunąć kamień. Po włączeniu trybu usuwania kamienia na panelu sterowania wyświetlane są polecenia pomagające w ukończeniu tego procesu w ok. 30 minut.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu