1
Kawa

Cafissimo

Cafissimo Latte

Ekspres do kawy na kapsułki

  Cafissimo Latte

  Ekspres do kawy na kapsułki

  W pełni automatyczny ekspres do kawy na kapsułki

  Opracowany przez firmę Saeco, zaprojektowany we Włoszech ekspres na kapsułki Cafissimo Latte umożliwia przygotowanie doskonałej kawy Tchibo i zapewnia łatwą obsługę. Urządzenie nadaje się idealnie do przygotowywania pysznych napojów mlecznych i parzenia Twoich ulubionych rodzajów kawy. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • W pełni automatyczny ekspres do kawy na kapsułki

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

W pełni automatyczny ekspres do kawy na kapsułki

Opracowany przez firmę Saeco, zaprojektowany we Włoszech ekspres na kapsułki Cafissimo Latte umożliwia przygotowanie doskonałej kawy Tchibo i zapewnia łatwą obsługę. Urządzenie nadaje się idealnie do przygotowywania pysznych napojów mlecznych i parzenia Twoich ulubionych rodzajów kawy. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Cafissimo Latte Ekspres do kawy na kapsułki

Zintegrowana karafka do mleka, Czerwony HD8603/59 Znajdź podobne produkty

W pełni automatyczny ekspres do kawy na kapsułki

Cappuccino, espresso, caffè crema i kawa przelewowa

 • Mleczne napoje za dotknięciem przycisku dzięki zintegrowanemu pojemnikowi na mleko

  Mleczne napoje za dotknięciem przycisku dzięki zintegrowanemu pojemnikowi na mleko

  Pojemnik na mleko o pojemności 500 ml umożliwia przygotowanie pysznego cappuccino za dotknięciem przycisku dzięki technologii dwóch komór spieniających. Jest on doskonale wkomponowany we wzornictwo urządzenia i można go przechowywać w lodówce jak normalną butelkę lub karton z mlekiem, dzięki czemu świeże mleko jest zawsze pod ręką. Teraz nie trzeba już ciągle przelewać mleka z jednego pojemnika do drugiego.

 • Kawa najwyższej jakości dzięki wiedzy ekspertów Tchibo Cafissimo

  Kawa najwyższej jakości dzięki wiedzy ekspertów Tchibo Cafissimo

  Eksperci Tchibo Cafissimo używają wyłącznie aromatycznej kawy zamkniętej w kapsułkach. Firma Tchibo oferuje szeroki wybór smaków, w tym osiem klasycznych, od łagodnego po intensywny i od subtelnego po mocny. Można również spróbować czterech rodzajów kawy pochodzących w 100% ze zrównoważonych ekologicznie źródeł i uprawianych tylko w najlepszych regionach Brazylii, Etiopii, Kolumbii i Indii.

 • Różne rodzaje kawy na wyciągnięcie ręki

  Różne rodzaje kawy na wyciągnięcie ręki

  Pięć odsłon przyjemności (espresso, caffè crema, kawa przelewowa, cappuccino i spienione mleko) dzięki opatentowanemu systemowi parzenia, który automatycznie dobiera odpowiednie ciśnienie dla każdego rodzaju kawy: najwyższe do espresso, średnie do caffè crema i niskie do kawy przelewowej. Ekspresy Cafissimo umożliwiają parzenie mocnego espresso i łagodniejszej caffè crema, jak również czarnej kawy przelewowej — wystarczy jedno urządzenie, aby można było delektować się ulubioną kawą o dowolnej porze dnia.

 • Intuicyjna obsługa dzięki interfejsowi użytkownika opartemu na kolorach

  Intuicyjna obsługa dzięki interfejsowi użytkownika opartemu na kolorach

  Kolor podświetlenia przycisków przypisanych do napojów wskazuje typ kapsułki potrzebnej do przygotowania każdego z napojów. Biały to espresso, żółty to caffè crema, a niebieski to kawa przelewowa. Dzięki temu ekspres jest niezawodny i łatwy w obsłudze.

 • Dopasowanie do ulubionej filiżanki dzięki regulowanej tacce i kranikowi

  Dopasowanie do ulubionej filiżanki dzięki regulowanej tacce i kranikowi

  Tackę ociekową można ustawić w trzech różnych pozycjach, a kranik można podnieść lub opuścić, aby dostosować go do ulubionej filiżanki, małej filiżanki do espresso lub wysokiej szklanki do latte macchiato. Ponadto ustawienie kranika w idealnej pozycji gwarantuje uzyskanie doskonałej warstwy pianki i gęstego, spienionego mleka za każdym razem.

 • Automatyczne wysuwanie kapsułek dzięki zintegrowanemu pojemnikowi

  Automatyczne wysuwanie kapsułek dzięki zintegrowanemu pojemnikowi

  Po zaparzeniu kawy i podniesieniu dźwigni zużyta kapsułka jest automatycznie umieszczana w zintegrowanym pojemniku na kapsułki. Zmieści się w nim nawet do 10 zużytych kapsułek.

 • Sztywna mleczna pianka dzięki opatentowanemu systemowi spieniania firmy Saeco

  Opatentowany system spieniania firmy Saeco wykorzystuje najnowszą technologię, która zapewnia doskonałe działanie i gwarantuje uzyskanie pysznych napojów mlecznych za każdym razem.

 • Idealna ilość kawy dzięki funkcji programowania automatycznego dozowania

  Zalecana ilość dla poszczególnych napojów została ustawiona automatycznie: 125 ml dla caffè crema i kawy przelewowej oraz 40 ml dla espresso. Można jednak w dowolnym momencie zmienić te ustawienia w zależności od preferencji, tak aby ekspres przygotowywał dokładnie taką kawę, jak lubisz.

 • Mniej czynności konserwacyjnych dzięki dużemu, wyjmowanemu zbiornikowi wody

  Duży zbiornik wody o pojemności 1 l pozwala przygotować kilka napojów, zanim konieczne będzie uzupełnienie wody. Można na przykład zaparzyć 7 kaw typu caffè crema jedna po drugiej. Kiedy będzie trzeba dolać wody do zbiornika, zaświeci się wskaźnik LED. Uzupełnienie wody i czyszczenie jest wyjątkowo proste dzięki wyjmowanemu, łatwemu w obsłudze zbiornikowi wody.

 • Zawsze czysty pojemnik na mleko dzięki funkcji płukania

  Dzięki nowej funkcji płukania pojemnika na mleko można wyczyścić mechanizm spieniania za dotknięciem przycisku.

 • Szybkie i proste usuwanie kamienia dzięki ustalonej procedurze

  Wskaźnik LED zmienia kolor na pomarańczowy, gdy trzeba usunąć kamień. Po włączeniu trybu usuwania kamienia na panelu sterowania wyświetlane są polecenia pomagające w ukończeniu tego procesu w ok. 25 minut.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu