Viva Collection

Wypiekacz do chleba

  Viva Collection

  Wypiekacz do chleba

  Świeży chleb każdego dnia

  Pokochasz ten nieodparty zapach ciepłego chleba każdego poranka! Pieczenie chleba jest bardzo proste... Przygotuj wszystkie składniki w nocy, ustaw zegar z opóźnieniem na rano następnego dnia i pozwól, że wypiekacz do chleba HD9020/40 firmy Philips zajmie się resztą. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Viva Collection Wypiekacz do chleba

12-programowy, 1000 g, Biało-lawendowy HD9020/40 Znajdź podobne produkty

Świeży chleb każdego dnia

Upiecz każdy rodzaj chleba – bez wysiłku!

 • Intuicyjna obsługa z wygodnymi przyciskami dla wszystkich użytkowników

  Intuicyjna obsługa z wygodnymi przyciskami dla wszystkich użytkowników

  Przyciski wypiekacza do chleba mają intuicyjny układ, co zapewnia łatwy wybór programów. Najpierw wybiera się typ chleba, potem wagę (na podstawie przepisu) i poziom opiekania. Można też skorzystać z fabrycznego ustawienia opiekania. Następnie wystarczy włączyć program. Duże, czytelne ikony jasno ilustrują funkcję poszczególnych przycisków, a wyraźny ekran LCD umożliwia sprawdzenie poprawności wyboru.

 • 12 skonfigurowanych programów do pieczenia chleba, ciasta i robienia dżemu

  12 skonfigurowanych programów do pieczenia chleba, ciasta i robienia dżemu

  Wypiekacz do chleba firmy Philips ma 12 programów zapewniających idealny efekt w przypadku każdego rodzaju chleba – od odżywczego i sycącego pełnoziarnistego razowca po chleby bezglutenowe, francuskie czy słodkie. Umożliwia również przygotowanie ciasta na pyszne makarony, pizze, bajgle, ciasta i ciastka, a nawet przygotowanie dżemów. Pieczenie jest zawsze łatwe, a efekt przepyszny, ponieważ korzystanie z programów zapewnia odpowiednią temperaturę i czas pieczenia. A gdy się spieszysz, możesz skorzystać z przyspieszonych programów zapewniających dwa razy szybsze pieczenie lub skracających czas pieczenia do jednej godziny.

 • Zegar z 13-godz. opóźnieniem pozwala cieszyć się świeżym chlebem z samego rana

  Zegar z 13-godz. opóźnieniem pozwala cieszyć się świeżym chlebem z samego rana

  Cudowny zapach świeżego, ciepłego chleba o poranku – prawdziwa rozkosz i idealny początek każdego dnia! Wystarczy poprzedniej nocy ustawić zegar opóźnienia na odpowiednią godzinę, a wypiekacz przygotuje i upiecze chleb w nocy, a po obudzeniu – lub w innym wybranym przez siebie momencie – będziesz mogła delektować się pysznym, świeżo upieczonym chlebem.

 • Wskaźnik dodawania składników do specjalnych receptur

  Wskaźnik dodawania składników do specjalnych receptur

  Przygotowanie pysznych chlebów z dodatkami, takimi jak orzechy czy bakalie, jest proste i zapewnia różnorodność. Gdy zapali się wskaźnik dodawania składników, wystarczy dodać wybrane składniki, a wypiekacz do chleba zajmie się resztą. Dodawać można orzechy, ziarna, oliwki, bakalie, ser, cebulę, bekon, kandyzowane owoce i orzechy, czekoladę i wszystko, co podpowie Ci wyobraźnia, aby każdy chleb zachwycał nowym, ciekawym smakiem.

 • Piecze chleb w trzech wielkościach, do 1 kg

  Piecze chleb w trzech wielkościach, do 1 kg

  Teraz można łatwo przygotować ilość chleba odpowiednią do potrzeb. Wystarczy skorzystać z wyraźnych oznaczeń, aby przygotować bochenki o wadze 500 g, 750 g lub 1 kg.

 • 3 poziomy opiekania pozwalają uzyskać chrupiącą skórkę

  3 poziomy opiekania pozwalają uzyskać chrupiącą skórkę

  Chleb dokładnie taki, jak lubisz – dzięki trzem poziomom opiekania. Wystarczy określić, czy skórka ma być jasna, średnio wypieczona, czy ciemna, w zależności od własnego gustu i zaleceń w przepisie.

 • Zdejmowana pokrywka zapewnia łatwe czyszczenie

  Zdejmowana pokrywka zapewnia łatwe czyszczenie

  Wnętrze formy do pieczenia jest wykonane z materiału zapobiegającego przywieraniu. Urządzenie jest wyposażone w zdejmowaną pokrywę, która umożliwia łatwe czyszczenie – wystarczy ją odpiąć, aby wytrzeć urządzenie do czysta.

 • W zestawie: broszura z przepisami

  W zestawie: broszura z przepisami

  Masz czasem ochotę spróbować czegoś nowego? Z poręcznej książeczki z przepisami dowiesz się, jak przygotować różne rodzaje chlebów. Znajdziesz w niej także porady i pomysły na składniki, którymi można urozmaicić każdą recepturę. Przepisy i wskazówki są jasne i proste, dzięki czemu korzystanie z wypiekacza do chleba jest łatwe nawet za pierwszym razem.

 • Okienko umożliwia obserwowanie rosnącego i pieczonego chleba

  Okienko umożliwia obserwowanie rosnącego i pieczonego chleba

  Okienko umożliwiające obserwację wypiekacza do chleba podczas wyrabiania ciasta, mieszania i pieczenia pozwala na łatwe sprawdzanie postępu, dając pewność, że procedura przebiega zgodnie z planem.

 • W zestawie: miarka i łyżka

  Miarka i łyżka umożliwiają łatwe odmierzanie odpowiednich ilości składników stałych i płynnych, dzięki czemu od samego początku uzyskasz idealne efekty.

 • Wbudowane pewne uchwyty zapewniające wygodną i bezpieczną obsługę

  Wbudowane mocne uchwyty z materiału zapobiegającego przypadkowemu wyślizgnięciu się idealnie sprawdzają się w razie potrzeby przeniesienia wypiekacza w inne miejsce lub schowania go do szafki.

 • Podstawa jest chłodna i bezpieczna w dotyku

  Podstawa jest chłodna i bezpieczna w dotyku

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu