1
Grille, parowary, tostery i frytownice

Viva Collection

Wypiekacz do chleba

  Viva Collection

  Wypiekacz do chleba

  Świeży chleb każdego dnia

  Pokochasz ten nieodparty zapach ciepłego chleba każdego poranka! Pieczenie chleba jest bardzo proste... Przygotuj wszystkie składniki w nocy, ustaw zegar z opóźnieniem na rano następnego dnia i pozwól, że wypiekacz do chleba HD9020/40 firmy Philips zajmie się resztą. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Viva Collection Wypiekacz do chleba

12-programowy, 1000 g, Biało-lawendowy HD9020/40 Znajdź podobne produkty

Świeży chleb każdego dnia

Upiecz każdy rodzaj chleba – bez wysiłku!

 • Intuicyjna obsługa z wygodnymi przyciskami dla wszystkich użytkowników

  Intuicyjna obsługa z wygodnymi przyciskami dla wszystkich użytkowników

  Przyciski wypiekacza do chleba mają intuicyjny układ, co zapewnia łatwy wybór programów. Najpierw wybiera się typ chleba, potem wagę (na podstawie przepisu) i poziom opiekania. Można też skorzystać z fabrycznego ustawienia opiekania. Następnie wystarczy włączyć program. Duże, czytelne ikony jasno ilustrują funkcję poszczególnych przycisków, a wyraźny ekran LCD umożliwia sprawdzenie poprawności wyboru.

 • 12 skonfigurowanych programów do pieczenia chleba, ciasta i robienia dżemu

  12 skonfigurowanych programów do pieczenia chleba, ciasta i robienia dżemu

  Wypiekacz do chleba firmy Philips ma 12 programów zapewniających idealny efekt w przypadku każdego rodzaju chleba – od odżywczego i sycącego pełnoziarnistego razowca po chleby bezglutenowe, francuskie czy słodkie. Umożliwia również przygotowanie ciasta na pyszne makarony, pizze, bajgle, ciasta i ciastka, a nawet przygotowanie dżemów. Pieczenie jest zawsze łatwe, a efekt przepyszny, ponieważ korzystanie z programów zapewnia odpowiednią temperaturę i czas pieczenia. A gdy się spieszysz, możesz skorzystać z przyspieszonych programów zapewniających dwa razy szybsze pieczenie lub skracających czas pieczenia do jednej godziny.

 • Zegar z 13-godz. opóźnieniem pozwala cieszyć się świeżym chlebem z samego rana

  Zegar z 13-godz. opóźnieniem pozwala cieszyć się świeżym chlebem z samego rana

  Cudowny zapach świeżego, ciepłego chleba o poranku – prawdziwa rozkosz i idealny początek każdego dnia! Wystarczy poprzedniej nocy ustawić zegar opóźnienia na odpowiednią godzinę, a wypiekacz przygotuje i upiecze chleb w nocy, a po obudzeniu – lub w innym wybranym przez siebie momencie – będziesz mogła delektować się pysznym, świeżo upieczonym chlebem.

 • Wskaźnik dodawania składników do specjalnych receptur

  Wskaźnik dodawania składników do specjalnych receptur

  Przygotowanie pysznych chlebów z dodatkami, takimi jak orzechy czy bakalie, jest proste i zapewnia różnorodność. Gdy zapali się wskaźnik dodawania składników, wystarczy dodać wybrane składniki, a wypiekacz do chleba zajmie się resztą. Dodawać można orzechy, ziarna, oliwki, bakalie, ser, cebulę, bekon, kandyzowane owoce i orzechy, czekoladę i wszystko, co podpowie Ci wyobraźnia, aby każdy chleb zachwycał nowym, ciekawym smakiem.

 • Piecze chleb w trzech wielkościach, do 1 kg

  Piecze chleb w trzech wielkościach, do 1 kg

  Teraz można łatwo przygotować ilość chleba odpowiednią do potrzeb. Wystarczy skorzystać z wyraźnych oznaczeń, aby przygotować bochenki o wadze 500 g, 750 g lub 1 kg.

 • 3 poziomy opiekania pozwalają uzyskać chrupiącą skórkę

  3 poziomy opiekania pozwalają uzyskać chrupiącą skórkę

  Chleb dokładnie taki, jak lubisz – dzięki trzem poziomom opiekania. Wystarczy określić, czy skórka ma być jasna, średnio wypieczona, czy ciemna, w zależności od własnego gustu i zaleceń w przepisie.

 • Zdejmowana pokrywka zapewnia łatwe czyszczenie

  Zdejmowana pokrywka zapewnia łatwe czyszczenie

  Wnętrze formy do pieczenia jest wykonane z materiału zapobiegającego przywieraniu. Urządzenie jest wyposażone w zdejmowaną pokrywę, która umożliwia łatwe czyszczenie – wystarczy ją odpiąć, aby wytrzeć urządzenie do czysta.

 • W zestawie: broszura z przepisami

  W zestawie: broszura z przepisami

  Masz czasem ochotę spróbować czegoś nowego? Z poręcznej książeczki z przepisami dowiesz się, jak przygotować różne rodzaje chlebów. Znajdziesz w niej także porady i pomysły na składniki, którymi można urozmaicić każdą recepturę. Przepisy i wskazówki są jasne i proste, dzięki czemu korzystanie z wypiekacza do chleba jest łatwe nawet za pierwszym razem.

 • Okienko umożliwia obserwowanie rosnącego i pieczonego chleba

  Okienko umożliwia obserwowanie rosnącego i pieczonego chleba

  Okienko umożliwiające obserwację wypiekacza do chleba podczas wyrabiania ciasta, mieszania i pieczenia pozwala na łatwe sprawdzanie postępu, dając pewność, że procedura przebiega zgodnie z planem.

 • W zestawie: miarka i łyżka

  Miarka i łyżka umożliwiają łatwe odmierzanie odpowiednich ilości składników stałych i płynnych, dzięki czemu od samego początku uzyskasz idealne efekty.

 • Wbudowane pewne uchwyty zapewniające wygodną i bezpieczną obsługę

  Wbudowane mocne uchwyty z materiału zapobiegającego przypadkowemu wyślizgnięciu się idealnie sprawdzają się w razie potrzeby przeniesienia wypiekacza w inne miejsce lub schowania go do szafki.

 • Podstawa jest chłodna i bezpieczna w dotyku

  Podstawa jest chłodna i bezpieczna w dotyku

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu