1
Blendery, sokowirówki i roboty kuchenne

Daily Collection

Robot kuchenny

  Daily Collection

  Robot kuchenny

  Mniej miejsca i wysiłku

  Robot kuchenny HR7625/70 firmy Philips o pionowej konstrukcji pozwala zaoszczędzić miejsce, wysiłek i czas spędzany w kuchni. Jest to urządzenie o bardzo dużej mocy, z wieloma przydatnymi funkcjami, dzięki któremu przygotujesz dowolne składniki w kilka sekund! Robot jest dodatkowo wyposażony w blender. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Daily Collection Robot kuchenny

500 W, Niewielki zestaw 2 w 1, Misa o pojemności 2 l HR7625/70 Znajdź podobne produkty

Mniej miejsca i wysiłku

Niezwykle kompaktowy robot kuchenny z blenderem

 • Wszystkie akcesoria można wygodnie przechowywać w misie

  Wszystkie akcesoria można wygodnie przechowywać w misie

  Schowek MicroStore umożliwia wygodne przechowywanie wszystkich akcesoriów wewnątrz misy.

 • 2 prędkości i funkcja pulsacyjna

  2 prędkości i funkcja pulsacyjna

  Robot kuchenny firmy Philips ma dwa ustawienia prędkości dla składników twardych i miękkich. A funkcja pulsacyjna pozwala na przykład siekać czosnek lub rozdrabniać lód.

 • Silnik o mocy 500 W zapewnia przetwarzanie dużych ilości składników i gęstego ciasta

  Silnik o mocy 500 W zapewnia przetwarzanie dużych ilości składników i gęstego ciasta

  Silnik o mocy 500 W, dwa ustawienia szybkości oraz przycisk pulsacji umożliwiają wybór odpowiedniej prędkości w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

 • Ponad 25 użytecznych funkcji

  Ponad 25 użytecznych funkcji

  Robot kuchenny jest wyposażony w 7 różnych akcesoriów, które zapewniają działanie ponad 25 funkcji. Wszystkie akcesoria można myć w zmywarce. Są to: końcówka do wyrabiania płynnego i gęstego ciasta, nóż ze stali szlachetnej do siekania mięsa i warzyw, metalowe wkładki tarczowe do szatkowania i rozdrabniania na średnią grubość, nietłukący się blender o pojemności 1,5 litra zapewniający dokładne miksowanie, kruszenie i mieszanie składników oraz tarcza emulgacyjna do przygotowywania m.in. bitej śmietany i majonezu.

 • Dzięki swojej pionowej konstrukcji robot zajmuje w kuchni o 35% mniej miejsca

  Specjalna pionowa konstrukcja ma o 35% mniejszą powierzchnię w przekroju poziomym w porównaniu z podobnymi robotami kuchennymi. Pozwala to zaoszczędzić cenne miejsce w kuchni, a także wstawić takiego robota nawet do bardzo małej kuchni.

 • Blender w zestawie

  Robot kuchenny może wykonać 28 różnych zadań dzięki dołączonym do zestawu 7 akcesoriom: nóż ze stali nierdzewnej do siekania, ubijania, ucierania na jednolitą masę, kruszenia, krojenia, dodawania składników, tłuczenia, mielenia mięsa, miksowania; końcówka do wyrabiania (gęstego) ciasta; wkładka do krojenia warzyw i owoców średniej grubości; wkładka do szatkowania warzyw, owoców i sera średniej grubości; tarcza emulgacyjna do ubijania i emulgacji; wkładka do rozdrabniania ziemniaków; oraz blender do miksowania, rozdrabniania, spieniania, ucierania, przygotowywania przecierów z twardych składników, homogenizowania, przecierania, mielenia, wstrząsania płynnych składników i mieszania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu