1
Zestaw kina domowego

Zestaw kina domowego DVD/SACD

  Zestaw kina domowego DVD/SACD

  Życie jest sztuką

  Ta elegancka, nagradzana konstrukcja łącząca w sobie finezję i wydajność zapewnia wiele godzin fascynującego oglądania i słuchania. Zatem usiądź i zanurz się w świecie ulubionych filmów i muzyki w zaciszu swojego domu.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Życie jest sztuką

 • Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Progressive Scan podwaja rozdzielczość pionową obrazu, co daje w efekcie wyraźnie ostrzejszy obraz. Zamiast wysyłać na ekran najpierw pole z nieparzystymi liniami, a potem z parzystymi, oba pola są zapisywane naraz. Pełny obraz powstaje w jednej chwili z maksymalną rozdzielczością. Przy takiej szybkości Twoje oko postrzega ostrzejszy obraz bez układu linii.

 • System SonoWave zapewnia pełny przestrzenny dźwięk wielokanałowy bez zakłóceń

  System dźwięku przestrzennego SonoWave wyposażony w wielokanałowy wzmacniacz wykorzystuje zaawansowaną technologię przetwarzania dźwięku, która umożliwia uzyskanie przestrzennego dźwięku wielokanałowego przy użyciu mniejszej liczby głośników. Umieszczenie niezależnych przetworników pod odpowiednim kątem zapewnia odpowiednie rozchodzenie się dźwięku w pomieszczeniu o dowolnym kształcie i rozmiarze, generując potężny efekt dźwięku wielokanałowego.

 • Pomysłowe uporządkowanie przewodów

  Pomysłowy system zarządzania przewodami umożliwia ich wygodne ułożenie dzięki zastosowaniu ergonomicznie zaprojektowanego interfejsu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu