Zestaw kina domowego DVD/SACD

  Zestaw kina domowego DVD/SACD

  Życie jest sztuką

  Ta elegancka, nagradzana konstrukcja łącząca w sobie finezję i wydajność zapewnia wiele godzin fascynującego oglądania i słuchania. Zatem usiądź i zanurz się w świecie ulubionych filmów i muzyki w zaciszu swojego domu.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Życie jest sztuką

 • Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Progressive Scan podwaja rozdzielczość pionową obrazu, co daje w efekcie wyraźnie ostrzejszy obraz. Zamiast wysyłać na ekran najpierw pole z nieparzystymi liniami, a potem z parzystymi, oba pola są zapisywane naraz. Pełny obraz powstaje w jednej chwili z maksymalną rozdzielczością. Przy takiej szybkości Twoje oko postrzega ostrzejszy obraz bez układu linii.

 • System SonoWave zapewnia pełny przestrzenny dźwięk wielokanałowy bez zakłóceń

  System dźwięku przestrzennego SonoWave wyposażony w wielokanałowy wzmacniacz wykorzystuje zaawansowaną technologię przetwarzania dźwięku, która umożliwia uzyskanie przestrzennego dźwięku wielokanałowego przy użyciu mniejszej liczby głośników. Umieszczenie niezależnych przetworników pod odpowiednim kątem zapewnia odpowiednie rozchodzenie się dźwięku w pomieszczeniu o dowolnym kształcie i rozmiarze, generując potężny efekt dźwięku wielokanałowego.

 • Pomysłowe uporządkowanie przewodów

  Pomysłowy system zarządzania przewodami umożliwia ich wygodne ułożenie dzięki zastosowaniu ergonomicznie zaprojektowanego interfejsu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też