1
Przenośny sprzęt audio

Bezprzewodowy odtwarzacz muzyczny

  Streamium

  Bezprzewodowy odtwarzacz muzyczny

  Ciesz się tysiącem radiowych kanałów i muzyką online

  Przywróć życie muzyce i uzyskaj dźwięk wysokiej jakości z radia internetowego za pomocą systemu FullSound. Sieciowy system muzyczny NP3300/12 firmy Philips może także bezprzewodowo odtwarzać muzykę z komputera PC/Mac. Dodatkową zaletą jest łatwe sterowanie poprzez kolorowy ekran lub aplikację zainstalowaną w smartfonie.

  Unfortunately this product is no longer available

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Ciesz się tysiącem radiowych kanałów i muzyką online

Przywróć życie muzyce i uzyskaj dźwięk wysokiej jakości z radia internetowego za pomocą systemu FullSound. Sieciowy system muzyczny NP3300/12 firmy Philips może także bezprzewodowo odtwarzać muzykę z komputera PC/Mac. Dodatkową zaletą jest łatwe sterowanie poprzez kolorowy ekran lub aplikację zainstalowaną w smartfonie.

Unfortunately this product is no longer available

Streamium Bezprzewodowy odtwarzacz muzyczny

Ciesz się tysiącem radiowych kanałów i muzyką online

Fascynacja Dźwiękiem

 • Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe muzyki i zdjęć z komputera

  Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe muzyki i zdjęć z komputera

  Teraz możesz przesyłać muzykę z komputera do urządzenia audio firmy Philips bez podłączania przewodów. Podziel się muzyką z innymi osobami na imprezie lub słuchaj jej w zaciszu swojego domu. Pochwali się swoimi zdjęciami i oglądaj je, słuchając muzyki. Ciesz się zasobami swojego komputera — bezprzewodowo!

 • Ciesz się ponad 10 milionami wspaniałych utworów dzięki serwisowi Napster*

  Ciesz się ponad 10 milionami wspaniałych utworów dzięki serwisowi Napster*

  Muzyka, której chcesz posłuchać, jest na wyciągnięcie ręki dzięki internetowemu serwisowi muzycznemu Napster – ponad 10 milionów utworów, 790 000 artystów, 980 000 albumów we wszystkich gatunkach. Dostęp do serwisu Napster jest niezwykle prosty dzięki mikrowieży firmy Philips – panel wyświetlacza LCD z ikonami umożliwia łatwe i szybkie dotarcie do wybranych utworów. Wystarczy kilka kliknięć, aby przy pomocy komputera PC lub Macintosh przenieść bezprzewodowo ogromne zasoby biblioteki muzycznej serwisu Napster do zestawu firmy Philips. Czas na zmianę sposobu słuchania muzyki.

 • Poznaj tysiące internetowych stacji radiowych

  Poznaj tysiące internetowych stacji radiowych

  Odtwarzacz Streamium umożliwia dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych. Teraz można być na bieżąco z różnymi rodzajami muzyki z całego świata. Wystarczy podłączyć odtwarzacz Streamium do Internetu i zacząć słuchać ulubionych audycji bez konieczności włączania komputera.

 • Zgodność z domowym łączem szerokopasmowym i routerem Wi-Fi

  Zgodność z domowym łączem szerokopasmowym i routerem Wi-Fi

  Wieża hi-fi firmy Philips jest wyposażona w port sieci Ethernet, pozwalający na ustanowienie połączenia z Internetem w trybie plug-and-play z użyciem protokołu DHCP. Wieża ma także certyfikat B/G Wi-Fi, jest więc zgodna ze wszystkimi routerami na rynku, które posiadają certyfikat B/G Wi-Fi. Łatwa i wygodna obsługa wieży obejmuje także uruchamianą jednym przyciskiem funkcję WPS (Wi-Fi Protected Setup), pozwalającą na ustanowienie bezpiecznego połączenia Wi-Fi w ciągu zaledwie kilku sekund.

 • Technologia FullSound wzbogaca muzykę głębszym brzmieniem tonów niskich i czystością dźwięku

  Technologia FullSound wzbogaca muzykę głębszym brzmieniem tonów niskich i czystością dźwięku

  Innowacyjna technologia FullSound firmy Philips wiernie przywraca skompresowanej muzyce szczegóły dźwiękowe, a ponadto wzbogaca je, zapewniając dźwięk bez zniekształceń. Działając w oparciu o algorytm końcowego przetwarzania dźwięku, technologia FullSound łączy w sobie naszą wiedzę w dziedzinie odtwarzania muzyki z możliwościami cyfrowej obróbki sygnału (DSP) najnowszej generacji. Pozwala to uzyskać głębsze i bardziej dynamiczne tony niskie, zwiększoną ostrość głosu i dźwięku instrumentów oraz ogromne bogactwo szczegółów. Odkryj na nowo naturalne brzmienie skompresowanej muzyki, które poruszy Twoją duszę i porwie Cię do tańca.

 • Zmień swój smartfon w pilota do urządzeń audio-wideo firmy Philips

  Zmień swój smartfon w pilota do urządzeń audio-wideo firmy Philips

  Aplikacja Philips MyRemote umożliwia wykorzystanie urządzenia iPhone, iPod Touch lub smartfonu z systemem Android jako pilota do sieciowych urządzeń audio-wideo firmy Philips. Aplikacja automatycznie rozpoznaje urządzenia, takie jak odtwarzacz płyt Blu-ray, zestaw kina domowego bądź zestaw Streamium firmy Philips podłączone do domowej sieci Wi-Fi, i pozwala sterować nimi z dowolnego miejsca w domu. Jeśli masz więcej niż jedno sieciowe urządzenie AV firmy Philips, aplikacja umożliwi Ci przełączanie się między nimi i sterowanie każdym z osobna. Z tej bezpłatnej aplikacji możesz skorzystać tylko dzięki firmie Philips.

 • Przeglądanie okładek albumów w kolorze

  Uprzyjemnij sobie słuchanie muzyki, oglądając w kolorze okładki albumów. Pliki muzyczne zawierają wbudowane okładki, które są automatyczne wyświetlane podczas wybierania i słuchania utworów. Dzięki okładkom płyt słuchana muzyka po prostu ożywa.

 • Zestaw stereo daje większą przyjemność słuchania muzyki

  Zestaw stereo firmy Philips odbiera sygnał stereo i przekazuje porywający i naturalny dźwięk najwyższej jakości przez dwa głośniki.

See all Specifications
 • Serwis Napster jest dostępny tylko w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Recently viewed products

You might be interested in

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu