1
Odtwarzacze multimedialne

Przenośny odtwarzacz DVD

    Przenośny odtwarzacz DVD

    Płaska konstrukcja ze szczeliną na płytę DVD

    Poznaj magię filmów i muzyki płynącą z płaskiego przenośnego odtwarzacza DVD Philips PET831 z ekranem LCD o przekątnej 8,5 cala. Technologia Zero Bright Dot™ zapewnia optymalną jakość obrazu. W zestawie gniazdo kart SD i wyjście rozdzielonych składowych sygnału wideo. Zobacz wszystkie korzyści

    Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Płaska konstrukcja ze szczeliną na płytę DVD

Poznaj magię filmów i muzyki płynącą z płaskiego przenośnego odtwarzacza DVD Philips PET831 z ekranem LCD o przekątnej 8,5 cala. Technologia Zero Bright Dot™ zapewnia optymalną jakość obrazu. W zestawie gniazdo kart SD i wyjście rozdzielonych składowych sygnału wideo. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Przenośny odtwarzacz DVD

Panor. wyśw. LCD 21, 6 cm/8, 5" PET831/12 Znajdź podobne produkty

Płaska konstrukcja ze szczeliną na płytę DVD

z inteligentnym uchwytem samochodowym i gniazdem kart SD

  • Odtwarzanie filmów z płyt DVD, DVD+/-R i DVD+/-RW, (S)VCD, DivX®, MPEG4

    Odtwarzanie filmów z płyt DVD, DVD+/-R i DVD+/-RW, (S)VCD, DivX®, MPEG4

    Obsługa formatu DivX® umożliwia odtwarzanie filmów zapisanych w tym standardzie w zaciszu własnego salonu. Format DivX® to technologia kompresji filmów wykorzystująca standard MPEG4, umożliwiająca zapisanie dużych plików, takich jak filmy lub koncerty, na płytach CD-R/RW, DVD-video lub kartach pamięci. Płyty CD z filmami w formacie DivX® można odtwarzać w niektórych odtwarzaczach i nagrywarkach DVD oraz zestawach kina domowego.

  • Odtwarzanie płyt MP3/WMA-CD, CD i CD-RW

    Odtwarzanie płyt MP3/WMA-CD, CD i CD-RW

    Technika automatycznej kompresji pozwala 10-krotnie zmniejszyć rozmiar dużych plików muzycznych, nie tracąc prawie nic na jakości dźwięku. Odtwarzacz Philips umożliwia słuchanie muzyki cyfrowej w formacie MP3 i WMA. Pobierz utwory MP3 i WMA z autoryzowanych stron internetowych z muzyką albo zgraj płyty audio CD do plików MP3 lub WMA i przenieś je do odtwarzacza.

  • Udostępnianie plików obrazów JPEG na płycie Picture CD

    Udostępnianie plików obrazów JPEG na płycie Picture CD

    Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia oglądanie obrazów w podróży oraz obsługę większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

  • Gniazdo kart SD/MMC — dodatkowa obsługa multimedialna

    Gniazdo kart SD/MMC — dodatkowa obsługa multimedialna

    Proste i szybkie przeglądanie oraz udostępnianie filmów, zdjęć i plików muzycznych. Dodatkowo, odtwarzacz jest wyposażony we wbudowane gniazdo kart pamięci SD/MMC. Wystarczy włożyć kartę pamięci do gniazda z boku odtwarzacza, aby uzyskać dostęp do zapisanych na niej plików multimedialnych.

  • Kolorowy wyświetlacz LCD TFT 21,6 cm (8,5") zapewniający wysokiej jakości obraz

    Kolorowy wyświetlacz LCD TFT 21,6 cm (8,5") zapewniający wysokiej jakości obraz

    Kolorowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości ożywia obrazy, umożliwia oglądanie najcenniejszych zdjęć, ulubionych filmów z bogactwem szczegółów i żywymi kolorami, które charakteryzują odbitki o wysokiej jakości, a także odtwarzanie muzyki.

  • Oglądaj filmy w formacie panoramicznym 16:9

    Oglądaj filmy w formacie panoramicznym 16:9

    Pokaż filmy i cyfrowe zdjęcia znajomym i rodzinie. Wyświetlacz panoramiczny o proporcjach obrazu 16:9 to standard w przypadku uniwersalnych, cyfrowych telewizorów HD. Dzięki współczynnikowi proporcji 16:9 obraz jest wyświetlany bez czarnych pasów u góry i u dołu ekranu oraz bez utraty jakości w wyniku zmiany skali poprzez dostosowywanie obrazu do rozmiaru ekranu.

  • Wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości

    Wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości

    Głośniki stereo dostarczają wysokiej jakości dźwięk i umożliwiają swobodne słuchanie muzyki. Ciesz się muzyką, gdziekolwiek jesteś, dzięki wbudowanym głośnikom stereo, które umożliwiają wygodne odtwarzanie utworów – wystarczy odłączyć słuchawki.

  • Dzięki akumulatorowi można odtwarzać do 4 godzin filmów*

    Dzięki akumulatorowi można odtwarzać do 4 godzin filmów*

    Odtwarzacz firmy Philips wyposażony jest w niewielki, wbudowany akumulator, zapewniający dłuższe odtwarzanie. Zapewnia do 4 godzin ciągłego odtwarzania filmów, zdjęć i muzyki po jednym naładowaniu. Po prostu podłącz przewód zasilający, aby naładować odtwarzacz – to takie proste!

  • Łatwy w użytkowaniu uchwyt samochodowy

    Łatwy w użytkowaniu uchwyt samochodowy

    Chcesz cieszyć się rozrywką z przenośnego odtwarzacza DVD w czasie podróży? Teraz jest to możliwe dzięki wyjątkowemu uchwytowi samochodowemu, który cechuje wyjątkowa prostota użytkowania. Wyłączony odtwarzacz można szybko zdjąć z uchwytu dzięki specjalnej dźwigni. Dla bezpieczeństwa przenośny odtwarzacz DVD można wziąć ze sobą, a uchwyt zostawić w samochodzie.

  • Etui ochronne w zestawie

    Etui ochronne w zestawie
  • Ekran Zero Bright Dot™ zapewnia optymalną jakość wyświetlanego obrazu

    Teraz możesz cieszyć się najwyższej jakości obrazem bez przeszkadzających pustych miejsc na ekranie LCD. W wyświetlaczach LCD często występują defekty zwane przez fachowców „jasnymi pikselami”. Niegdyś uważano, iż występowanie pewnej liczby takich jasnych pikseli na wyświetlaczach LCD jest nieuniknione w ich masowej produkcji. Jednak dzięki surowym procedurom kontroli jakości zastosowanym przy produkcji przenośnych odtwarzaczy DVD, Philips zdołał wyeliminować ten defekt. Nasze przenośne odtwarzacze DVD są wyposażone w technologię Zero Bright Dot™, która gwarantuje optymalną jakość wyświetlanego obrazu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu