1
Audio i wideo

Multimedialny panel sterowania

  USB

  Multimedialny panel sterowania

  Prosty, lecz rewolucyjny sposób sterowania

  Bezprzewodowy, multimedialny pilot zdalnego sterowania z ekranem dotykowym oferuje prosty interfejs umożliwiający sterowanie zestawem kina domowego. Dzięki użyciu łatwego, ekranowego kreatora instalacji pilota można przygotować do użycia w kilka chwil!

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Prosty, lecz rewolucyjny sposób sterowania

 • Sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego przycisku

  Sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego przycisku

  Dzięki zastosowaniu makr wydawanie wielu poleceń odbywa się za pomocą jednego przycisku. Makro takie łączy kilka zaprogramowanych poleceń z pojedynczym przyciskiem. Wystarczy zatem nacisnąć przycisk, aby wykonać kilka funkcji.

 • Kreator konfiguracji eliminuje konieczność użycia komputera do instalacji

  Kreator konfiguracji eliminuje konieczność użycia komputera do instalacji

  Kreator umożliwia dokładne dopasowanie urządzenia do domowego zestawu multimedialnego krok po kroku. Po wprowadzeniu informacji o posiadanych urządzeniach i sposobie ich podłączenia urządzenie tworzy własny zestaw makr, który umożliwia pełne sterowanie domowym zestawem multimedialnym.

 • Obszerna baza danych kodów podczerwieni dla większości urządzeń i marek

  Uniwersalna baza danych kodów podczerwieni (IR) to biblioteka kodów wykorzystywanych przez różne piloty. Właściwość ta umożliwia sterowanie sprzętem za pomocą pilota bez konieczności uczenia się poszczególnych sygnałów. Wystarczy wybrać z bazy danych zestaw kodów podczerwieni odpowiedni dla urządzenia, które ma być obsługiwane, aby móc sterować praktycznie każdym dostępnym dzisiaj urządzeniem audio/wideo — niezależnie od marki i modelu.

 • Intuicyjne skróty ułatwiają sterowanie urządzeniami audio-wideo

  Zamiast obsługiwać poszczególne składniki oddzielnie, interfejs łączy najpopularniejsze zastosowania w czynności, takie jak „Oglądanie filmu z płyty DVD” lub „Słuchanie muzyki z płyty CD”. Urządzenie automatycznie dopasowuje interfejs użytkownika do danej czynności.

 • Wbudowany interfejs WiFi do komunikacji z sieciami bezprzewodowymi

  Interfejs sieciowy WiFi, znany także jako IEEE 802.11, wykorzystuje częstotliwości radiowe do komunikowania się w podobny sposób jak przewodowe sieci komputerowe. Do podstawowej komunikacji używa protokołów sieciowych TCP/IP.

 • Atrakcyjny i czytelny kolorowy ekran dotykowy LCD

  Kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny z ekranem dotykowym zapewnia wyraźniejszy obraz i możliwość wyświetlania kolorowych przycisków i tła. Wybór przycisków i poleceń jest łatwy dzięki użyciu ekranu dotykowego.

 • Sterowanie odtwarzaniem plików multimedialnych z PC na TV lub zestawie audio

  Siedząc wygodnie na kanapie, możesz sterować odtwarzaniem zawartości cyfrowej (odtwarzanie, zatrzymanie, wyciszenie itp.) zapisanej w różnych lokalizacjach (np. na komputerze) na starszych urządzeniach audio-wideo (telewizorach, zestawach audio). Pilot wykorzystuje protokół UPnP do komunikowania się z urządzeniem źródłowym (komputerem) a urządzeniem przetwarzającym (kartą multimedialną podłączoną do telewizora lub zestawu audio) i zapewnia przesyłanie danych pomiędzy nimi.

 • Wyjątkowa wygoda dzięki opcji podglądu zdjęć w urządzeniu

  Protokół UPnP umożliwia podgląd w urządzeniu cyfrowych zdjęć dostępnych w sieci.

 • Automatyczna aktualizacja listy ulubionych programów TV z Internetu

  Elektroniczny przewodnik po programach (EPG) to aplikacja służąca do wyświetlania programów, które są lub będą dostępne na poszczególnych kanałach, wraz z krótkim opisem. Internetowy przewodnik po programach oferuje programy dokładnie dopasowane do Twojego gustu, dzięki możliwości ustawienia filtrów dotyczących gatunku, godzin i dat. W pełni zautomatyzowany proces aktualizacji informacji o programach zapewnia najświeższe informacje co 24 godziny otrzymasz.

 • Pilot uczy się kodu podczerwieni dowolnego innego pilota

  Funkcjonalność uczenia oznacza proces, w którym pilot rozpoznaje i zapamiętuje sygnały podczerwieni innych pilotów, aby umożliwić ich wykorzystanie. Jeśli kodów danego urządzenia nie ma w bazie danych, można je dodać przez odczytanie ich z oryginalnego pilota.

 • Zwiększona funkcjonalność dzięki przyszłym aktualizacjom oprogramowania

  Aby urządzenie pozostało nowoczesne i było coraz bardziej funkcjonalne, możesz pobrać nowe oprogramowanie, które będzie w przyszłości udostępnione. Podłącz urządzenie do Internetu, bezpośrednio lub poprzez komputer PC, i uruchom program narzędziowy do aktualizacji.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu