1
Pielęgnacja skóry

VisaPure Advanced

Szczoteczka precyzyjna

  VisaPure Advanced

  Szczoteczka precyzyjna

  Szczoteczka precyzyjna

  Szczoteczka precyzyjna została opracowana w wyjątkowy sposób z myślą o oczyszczaniu trudno dostępnych miejsc, takich jak okolice nosa. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Szczoteczka precyzyjna

Szczoteczka precyzyjna została opracowana w wyjątkowy sposób z myślą o oczyszczaniu trudno dostępnych miejsc, takich jak okolice nosa. Zobacz wszystkie korzyści

VisaPure Advanced Szczoteczka precyzyjna

Do precyzyjnego oczyszczania, Do codziennego użytku, Wymieniaj co 3 miesiące, Łatwa wymiana SC6017/00 Znajdź podobne produkty

Szczoteczka precyzyjna

Czysta i miękka skóra

 • Lepsze wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry

  Lepsze wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry

  Oczyszczanie skóry za pomocą urządzenia VisaPure skutkuje efektywniejszym usuwaniem pozostałości makijażu i martwych komórek naskórka. Efekt głębokiego oczyszczania sprawia, że Twoje ulubione produkty do pielęgnacji skóry, takie jak kremy, balsamy i olejki, są lepiej wchłaniane.

 • Specjalnie zaprojektowane z myślą o higienie

  Specjalnie zaprojektowane z myślą o higienie

  Niezwykle miękkie włoski szczoteczki składają się ze specjalnie dobranych, delikatnych włókien nylonowych, które ułatwiają czyszczenie oraz zachowanie świeżości.

 • Zaprojektowana z myślą o oczyszczaniu rozszerzonych porów wokół nosa i podbródka

  Szczoteczka została specjalnie zaprojektowana, aby oczyszczać rozszerzone pory wokół nosa i w okolicy podbródka. Z uwagi na jej niewielki rozmiar i kształt usuwa zanieczyszczenia wokół nosa, które mogą być niedostępne dla innych końcówek.

 • Inteligentna szczoteczka precyzyjna ze znacznikiem NFC

  Inteligentna szczoteczka precyzyjna jest wyposażona w znacznik NFC. Dzięki niemu można korzystać z dedykowanego programu precyzyjnego oczyszczania skóry — ze zoptymalizowanymi ustawieniami do czyszczenia trudno dostępnych obszarów, takich jak okolice nosa.

 • Niestandardowe ustawienia tylko w połączeniu z VisaPure Advanced

  Nowy spersonalizowany program do obszaru wokół nosa i podbródka jest dostępny tylko w połączeniu z VisaPure Advanced.

 • Wyjątkowe połączenie włókien do oczyszczania twarzy

  We wszystkich szczoteczkach VisaPure zastosowano unikalną technologię włosia 5 w 1. Każde włókno jest dwukrotnie polerowane, a jego miękkie zakończenie zapewnia gładki poślizg. Włosie VisaPure jest wyjątkowo długie, przez co gwarantuje maksymalny komfort skóry. Grubość włosia VisaPure jest do 3 razy mniejsza niż szerokość porów skóry, dzięki czemu oczyszczanie staje się bardziej efektywne. Dodatkowo jego wysoka gęstość pozwala oczyścić większą liczbę porów jednym ruchem, maksymalnie zwiększając komfort użytkowania. Włosie wykonano także ze specjalnie dobranego materiału, który zapewnia jego wodoodporność.

 • Główka szczoteczki zakładana w łatwy sposób

  Łatwa instalacja i zgodność ze wszystkimi modelami VisaPure. Niestandardowy program do stosowania tylko w połączeniu z VisaPure Advanced.

 • Wymieniaj co 3 miesiące

  Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy co trzy miesiące wymieniać główkę szczoteczki, którą można w prosty sposób zdjąć z urządzenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu