1
Akcesoria komputerowe

Głośniki multimedialne 2.0

  Głośniki multimedialne 2.0

  Dynamiczny dźwięk

  Dzięki dużej mocy stereo (3 W RMS) i bardzo eleganckiemu, lśniącemu wykończeniu głośniki SPA1260/12 firmy Philips stylowo wyglądają i tak też brzmią!

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Dynamiczny dźwięk

Dzięki dużej mocy stereo (3 W RMS) i bardzo eleganckiemu, lśniącemu wykończeniu głośniki SPA1260/12 firmy Philips stylowo wyglądają i tak też brzmią!

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Dynamiczny dźwięk

dzięki temu głośnikowi komputerowemu

 • Całkowita moc wyjściowa 3 W RMS

  Całkowita moc wyjściowa 3 W RMS

  Całkowita moc wyjściowa RMS zestawu wynosi 3 W. RMS to skrót oznaczający wartość skuteczną dźwięku (ang. Root Mean Square), typową miarę mocy dźwięku, a raczej mocy prądu przesyłanego ze wzmacniacza dźwięku do głośnika mierzonej w watach. Ilość mocy elektrycznej dostarczanej do głośnika oraz jego czułość określają moc generowanego dźwięku. Im wyższa moc w watach, tym większa moc dźwięku emitowanego przez głośnik.

 • Wejście AUX i wyjście słuchawek wygodnie umieszczone z przodu głośnika

  Wejście AUX i wyjście słuchawek wygodnie umieszczone z przodu głośnika

  Teraz dostęp do ulubionej muzyki i rozrywki jest jeszcze łatwiejszy i wygodniejszy dzięki wejściu AUX oraz wyjściu słuchawek umieszczonym z przodu głośników. Zwykle jeśli chcesz podłączyć dodatkowe urządzenie inne niż komputer, musisz odłączyć wtyczkę 3,5 mm od komputera, co nie zawsze jest wygodne. Jednak umieszczenie wejście AUX i wyjścia słuchawek z przodu powoduje, że słuchanie muzyki z niemal każdego urządzenia jest szybkie i proste.

 • Głośniki Bass Reflex zapewniają głębokie i potężne brzmienie tonów niskich

  Komora za przetwornikiem głośnika kieruje powietrze do akustycznie dostrojonych otworów wbudowanych w głośniku, zapewniając bardziej dynamiczne i rzeczywiste brzmienie.

 • Atrakcyjna powierzchnia z błyszczącym wykończeniem

  Elegancka czarna powłoka z błyszczącym wykończeniem nadaje się idealnie zarówno do stylowych, jak i nowoczesnych wnętrz.

 • Dobre wytłumienie przetwornika zmniejszające ilość drgań i zniekształceń dźwięku

  Krawędzie membrany pojedynczego przetwornika głośnikowego często wpadają w drgania związane z dzieleniem częstotliwości. Może to powodować zniekształcenia dźwięku. Sposobem na uniknięcie tego problemu może być otoczenie cewki przetwornika mylarem — coraz częściej używanym jednolitym monomerem o dużo mniejszej wadze. Otoczenie cewki idealnie symetrycznym pierścieniem pozwala uzyskać efekt wytłumienia powstrzymujący asynchroniczne drgania. Dzięki temu dźwięk jest bardziej zrównoważony i naturalny.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu