1
Domowy sprzęt audio

Bezprzewodowa stacja muzyczna

  Bezprzewodowa stacja muzyczna

  Uwolnij muzykę

  Elegancka i przenośna bezprzewodowa stacja muzyczna WAS6050 to doskonały sposób na wspólne słuchanie muzyki tylko we dwoje w dowolnym miejscu w domu. Radio internetowe zapewnia więcej opcji muzycznych! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Uwolnij muzykę

Elegancka i przenośna bezprzewodowa stacja muzyczna WAS6050 to doskonały sposób na wspólne słuchanie muzyki tylko we dwoje w dowolnym miejscu w domu. Radio internetowe zapewnia więcej opcji muzycznych! Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Streamium Bezprzewodowa stacja muzyczna

Darmowe radio internetowe, Zestaw 4-głośnikowy WAS6050/12 Znajdź podobne produkty

Uwolnij muzykę

Ciesz się muzyką w każdym pomieszczeniu — bezprzewodowo

 • Bezprzewodowa transmisja pomiędzy centrum muzycznym a stacjami

  Bezprzewodowa transmisja pomiędzy centrum muzycznym a stacjami

  Dzięki bezprzewodowej transmisji pobieranie i przechowywanie dużych plików muzycznych w urządzeniu audio nie jest konieczne. Zamiast tego można słuchać ulubionych utworów przesyłanych jednocześnie ciągłym strumieniem do wszystkich stacji muzycznych. Dzięki funkcji Music Follows Me można słuchać muzyki, przechodząc z pokoju do pokoju, bez konieczności ponownego uruchamiania nawigacji i odtwarzania. Funkcja Music Broadcast umożliwia jednoczesne nadawanie wybranej muzyki z centrum do wszystkich stacji. Z funkcją My Room My Music wszyscy członkowie rodziny mogą słuchać wybranej muzyki z zapisanej kolekcji w każdym pomieszczeniu wyposażonym w Bezprzewodowe centrum muzyczne lub stację.

 • Słuchaj internetowych stacji radiowych

  Słuchaj internetowych stacji radiowych

  Internetowe stacje radiowe nadają swoje audycje za pośrednictwem Internetu. Format MP3 jest jednym z najpopularniejszych formatów. Niektóre internetowe stacje radiowe stanowią część naziemnych lub sieciowych stacji radiowych, a inne są wyłącznie niezależnymi stacjami internetowymi, transmitującymi swoje programy wyłącznie w Internecie. Dzięki internetowym stacjom radiowym możesz cieszyć się dostępem do stacji radiowych online w dowolnym miejscu na świecie, słuchać różnych gatunków muzyki, uzyskiwać informacje, słuchać wiadomości sportowych oraz programów rozrywkowych lub niszowych stacji radiowych w całej Europie.

 • Funkcja My Room, My Music: umożliwia słuchanie różnej muzyki w każdym pokoju

  Funkcja My Room, My Music: umożliwia słuchanie różnej muzyki w każdym pokoju

  Dzięki funkcji My Room, My Music (Mój pokój, moja muzyka) domownicy mogą cieszyć się muzyką ze zarchiwizowanej kolekcji w dowolnym pomieszczeniu wyposażonym w bezprzewodową stację muzyczną. Technologia dostępu dla wielu użytkowników pozwala wybrać muzykę zapisaną w bezprzewodowym centrum muzycznym za pośrednictwem klienckiej stacji muzycznej. Jedno centrum może przesyłać dźwięk równolegle do pięciu stacji — co daje sześć źródeł jednocześnie odtwarzających różną muzykę. Dzięki temu każdy z domowników może cieszyć się dowolnie wybranymi utworami we własnym pokoju.

 • Funkcja Music Broadcast: ta sama muzyka ze wszystkich stacji

  Funkcja Music Broadcast: ta sama muzyka ze wszystkich stacji

  Zostań DJ-em na własnej imprezie! Z bezprzewodowym centrum muzycznym to nic trudnego. Urządzenie pozwala nadawać muzykę do wszystkich pomieszczeń wyposażonych w bezprzewodową stacją audio jednocześnie. Dzięki temu muzykę słychać w niemal całym domu. Doskonały sposób na udane przyjęcie!

 • Music Follows Me: słuchaj muzyki w każdym pomieszczeniu

  Music Follows Me: słuchaj muzyki w każdym pomieszczeniu

  Dzięki tej funkcji nie musisz już rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką, przechodząc z jednego pomieszczenia do drugiego, a także ponownie wyszukiwać i odtwarzać utwór w innym pokoju. Teraz wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni przycisk, a Twoja muzyka podąży w ślad za tobą, dokądkolwiek się udasz.

 • Głośniki z technologią wOOx™ emitują silne i głębokie tony niskie

  Głośniki z technologią wOOx™ emitują silne i głębokie tony niskie

  Technologia wOOx to nowy sposób budowy głośników oferujący fantastycznie głębokie basy o olbrzymiej sile głosu. Specjalne głośniki są idealnie zgrane z promiennikiem basów wOOx, a precyzyjne dostrojenie głośnika głównego z głośnikami wysokotonowymi gwarantuje płynne przejście od niskich i średnich do wysokich częstotliwości. Idealnie symetryczna konstrukcja przekładkowa z podwójnym zawieszeniem pozwala na uzyskanie precyzyjnego, dudniącego basu bez wyraźnych zakłóceń. Technologia wOOx pozwala w pełni wykorzystać objętość pudła rezonansowego, dzięki czemu basy są głębokie i dynamiczne i można naprawdę poczuć siłę muzyki.

 • Bezprzewodowa transmisja z komputera przez interfejs UPnP

  Bezprzewodowa transmisja z komputera przez interfejs UPnP

  Uwolnij swoją kolekcję plików muzycznych przechowywanych na komputerze i odtwarzaj je poprzez bezprzewodową stację muzyczną Streamium! Dzięki połączeniu UPnP, które umożliwia podłączenie do dowolnego urządzenia z funkcją Universal Plug & Play, odtwarzacz Streamium pozwala uzyskać dostęp do kolekcji plików muzycznych na komputerze, wybierać je i przeszukiwać. Wystarczy za pomocą pilota wybrać żądane utwory z odtwarzacza i odtworzyć je. Dzięki temu można słuchać ulubionej muzyki bezprzewodowo, ciesząc się łatwym dostępem do niej.

 • Możliwość przeglądania kolekcji muzycznej według albumu, artysty, gatunku i utworu

  Zapisz swoją kolekcję muzyki na wbudowanym dysku twardym bezprzewodowej mikrowieży Hi-Fi lub na komputerze, aby cieszyć się dowolną piosenką o dowolnej porze. Zestaw ma dostęp do zawartości muzycznej za pomocą oprogramowania Windows Media Player (WMP) dzięki wbudowanemu serwerowi UPnP. Możesz w bardzo prosty sposób wykorzystać zestaw do przeszukania całej zawartości muzycznej według albumu, artysty, gatunku lub utworu.

 • Całkowita moc wyjściowa 15 W RMS

  Dzięki mocy wyjściowej sygnału audio 15 W RMS ulubiona muzyka wypełnia pokój.

 • Wzmacniacz klasy „D” z zestawem 4 głośników

  Wzmacniacz cyfrowy klasy „D” pobiera sygnał analogowy, zamienia go na cyfrowy, a następnie wzmacnia sygnał cyfrowo. Po przejściu przez filtr demodulacji sygnał nabiera ostateczny kształt. Wzmocniony sygnał cyfrowy odznacza się wszystkimi zaletami cyfrowego dźwięku, co poprawia jego ogólną jakość. Ponadto wzmacniacz cyfrowy klasy „D” odznacza się efektywnością o 90% większą niż tradycyjne wzmacniacze klasy. Tak wysoka efektywność przekłada się na niewielkie gabaryty, jak na wzmacniacz tak dużej mocy. Cztery zintegrowane głośniki znajdujące się z przodu i z tyłu zapewniają zadziwiająco dużą jak na tak zwartą konstrukcję scenę dźwiękową.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Niektóre funkcje wymagają dostępu do szerokopasmowego łącza internetowego

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu